Mój wypasiony harem :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Vicka211 »

LaCoka pisze:Tadziuu ta druga rączka to też babcia"
Hahahahah :D :D

Buźko, nie choruj! :(
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: *Delilah* »

A Pan Mysz Tadeusz dostał drugie imię: Bogumił ;D

Mamuśka: "oooo, Tadzio na mnie nasrał" "A wiesz, on mnie chyba lubi bo wchodzi mi na jedną rękę. Ale jak zbliżam drugą to ucieka, myślisz, że się jej boi? A może ona inaczej pachnie? A może on lubi tylko jedną moją rękę? Tadziuu ta druga rączka to też babcia"
Mum stoi zgięta w pół na środku kuchni: "Kasia! Czy on na mnie jest?! Bo go nie czuję!" "Mamo... popierdziela po półce :P"
:D :D :D O0

Trzymam kciuki za zdrówko Buzki. :-*
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: denewa »

Twoja mama jest nieprzeciętna... ;D
Mi się właśnie Tadzik z Norkiem kojarzy i ma tak samo sterczące na czubku głowy włosy ;D
Dla Buzi zdrówka! Trzymamy mocno kciuki!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Buzia dostała 2dni...
Jeśli jej się nie poprawi trzeba będzie jej ulżyć :'(
Najprawdopodobniej albo guz nagle bardzo urósł albo nagle organizm źle na niego zareagował i spuchł mózg wokół powodując problemy neurologiczne (mała nie jest w stanie samodzielnie jeść i się poruszać, czołga się nieporadnie tak jakby chciała gdzieś pójść, wetka powiedziała, że próbuje uciec przed bólem :'( ) i do tego tyle mleka się zebrało, jak było wyciskane to aż strzyknęło do góry a mała piszczała i wierciła się a później się poddała i leżała spokojnie w ciszy :'(

Wiem, że na pewno nie pozwolę jej cierpieć... ale jest szansa (i to spora bo wcześniej dobrze reagowała na leki) więc będziemy walczyły ile sił! Buźku nie poddawaj się bo ja nie oddam Cie tak łatwo, obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy żebyś mogła przeżyć jeszcze przynajmniej kilka szczęśliwych, bezbolesnych miesięcy Kochanie moje maleńkie :-*

Prosimy bardzo o kciuki :(

A i co do dzisiejszej wizyty: Elvisek ma najprawdopodobniej zapalenie mózgu ;/ ma jakieś nieporadne przednie łapunie ;/ ale jest już na lekach i niebawem powinna być poprawa.
A Sachma chce chyba zwrócić na siebie uwagę bo już drugi raz (za pierwszym konieczna była operacja) upchała sobie coś do oka tak, że ledwo wetka to wyciągnęła a mała tak się szarpała, że aż się sina zrobiła :P histeryczka moja łysa :-*

Mamcia Baccara cały czas dzielnie się opiekuje małymi (dzisiaj zobaczyłam pierwsze mikro uszeńka :))

Pan Mysz Tadeusz Bogumił poznał dzisiaj swojego ojca chrzestnego: mojego kolegę Bogumiła, zjedli razem winogronko :)

A u reszty stadka po staremu :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Vicka211 »

Kciukam z całych sił! :( :-*
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: denewa »

Buzia wyzdrowiej - dla Coki
Trzymamy kciuki!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Dziękujemy :-*

Buzik właśnie leży na kocyku, na moich kolanach i jest karmiona kaszką mleczno-ryżową o smaku bananowo-jabłkowo-gruszkowym :)
Jest minimalnie lepiej... wolę nie zapeszać ...
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Oleczka »

Trzymam kciuki za Buziaczka
daj fotki maluszkow i mamuski :D
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Nie robiłam jeszcze fotek bo nie chcę stresować Baccarki ;) jak wyjdzie na wybieg to obfocę :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: kulek »

Buzinkooooo! Buźka, dasz radę!
U nas kciuki zaciśnięte za was mocnomocno! :-* :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: klimejszyn »

my kciukamy mocno też :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Dziękuję Kochane ;*
Mała rzuciła się na serek i kurczaczka :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: *Delilah* »

trzymam kikuty za Buzke i Elvisa !
Miejmy nadzieje leki zrobią swoje!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Elvisek się trochę ożywił po lekach, ma takie bystrzejsze spojrzenie, rano było strasznie zamulone. Do tego podnosi łepek z hamaka na którym leży z Szu i Pasiem :)

Buzia walczy namiętnie z maleńkimi kawałeczkami kurczaczka i serka (jest nieco lepiej bo wcześniej padała całą mordką w miseczka zatykając sobie nosek kaszką i brudząc cała bródkę :(). Przewraca się bidulka, robi fikołki, pada na plecki i wymachuje nieporadnie łapkami ale dzielnie wraca do spodeczka i dalej próbuje memłać jedzonko. Moja najukochańsza mała, dzielna wojowniczka, nie poddawaj się Skarbie, wszyscy jesteśmy z Tobą! Dasz radę! :-*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Mucha321 »

Elvis tj. brat moich kastratów? ;( >:(

ŚCISKAMY WAS MOCNO KOCHANA! ;*
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”