Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: matrix360 »

con3x nie offtopuj tutaj na naszym ukochanym marudniku!! :P
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alken »

ja sobie pomarudzę :P mam chorego szczura który ledwo się trzyma na nogach, a muszę go zostawić i jechać jutro na uczelnię (i wstać o 5 rano), muszę też zdążyć wypożyczyć książki do egzaminu tak żeby nie spóźnić się na wykład bo zajęcia są do 16:30 (teoretycznie do 18:15) więc po zajęciach nie zdążę. a przed zajęciami mam od momentu wejścia do domu do wykładu teoretycznie godzinę, więc może zdążę, ale za to nic przez to nie zjem, i będę głodna cały dzień, chyba że zdążę iść do bankomatu. potem po zajęciach muszę jak najszybciej zasuwać do domu i może uda mi się zjeść obiad (jak zdążę) ale i tak pewnie będę z powrotem we wrocławiu po 21:00. i tak szczur mi będzie siedział sam od 7 do 18.
i wszystko się opiera na tym zdążę- nie zdążę. :-\
a najlepiej by było gdybym nie musiała tam jechać.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: sssouzie »

moja zielona herbata śmierdzi zdechłą rybą... :-\
i nie nie gotowałam wcześniej na tej wodzie żadnej ryby :P

siedzę i już na oczy nie widzę, ale nadal brnę w Wiercińskiego "magię i religię" NIE POLECAM NIKOMU.
a oto próbka, w sam raz na przyjemnie czytanie po północy:
słowo model oznacza tu zwerbalizowaną strukturę abstrakcyjną odnoszącą się do jakiejśokreślonej części rzeczywistości empirycznej.
w to mi graj, ja już nic nie rozumiem :-X

i tak cała książka :-X :-X :-X
...czyż nie dobija się koni...?
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: matrix360 »

Bożżżżż.. Jak mi się jutro nie chce do szkoły iść.. Najchętniej to bym nie szłam.. Ale muszę iść na niemiecki i napisać kartkówkę, ale z drugiej strony nic nie umiem na tą poprawkę.. oO' Iść albo nie iść, iść albo nie iść ::)
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: anathema22 »

Ach, przypomniały mi się moje studenckie lata ;D sssouzie bardzo przyjemna lektura, czepiasz się :P A żeby nie było to i pomarudzę: siedzę w pracy i się nudzę i nie mogę znaleźć nowej :/
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nue »

siedzę i już na oczy nie widzę, ale nadal brnę w Wiercińskiego "magię i religię" NIE POLECAM NIKOMU.
Sołza. To co Ty studiujesz ::) ?
A żeby nie było to i pomarudzę: siedzę w pracy i się nudzę i nie mogę znaleźć nowej :/
Ja siedzę w pracy, jestem w okresie wypowiedzenia i mam dwa miesiące na znalezienie nowej. I kto ma gorzej?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: anathema22 »

Ech, czemu z tą pracą jest tak źle >:( o pracy zgodnej z zawodem to już w ogóle, ale kurcze no ::)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: sssouzie »

ja mam najgorzej aktualnie :D

Nue studiuję archeologię, lektura jest na antropologii kulturowej ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alken »

słowo model oznacza tu zwerbalizowaną strukturę abstrakcyjną odnoszącą się do jakiejśokreślonej części rzeczywistości empirycznej.
skąd ja to znam :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Malachit »

hahah ;D
sssouzie, ja studiuję etno/antropologię :D i powiem wam... Wierciński to nic przy tekstach Buchowskiego. A właśnie muszę go przeczytać. I do tego MIK... ratunku, ja nie chcę sesji... ::)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
con3x
Posty: 210
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:48 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: con3x »

yyy... miałem nie psuć.
No to znowu obudził mnie telefon :( o godzinie 14:30, z propozycją wyjazdu w góry :D
bless ya.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: *Delilah* »

Ja siedzę w pracy, jestem w okresie wypowiedzenia i mam dwa miesiące na znalezienie nowej. I kto ma gorzej?
Nue- ja mam :)

Od dwoch miesiecy nie mam pracy, za to parę chorobsk,wyrzuciłam się ze studiów, mam dwa chorutki szczurze i jedno brzydactwo - Noktulę ;) plus totalnego lenia, brak kasy i motywacji...HA !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Znalazłam mole w szafie, a konkretnie jednego mola, ale zdążył mi zeżreć najlepszy sweter :-X Zatem z oszalałym wzrokiem i rozwianym włosem sprzątam, piore i psikam antymolowym sprayem wszystko na swej drodze.

Choc wygląda na to, ze tylko jeden sweter ucierpiał i zdusiłam dziadostwo w zarodku. Znikam dalej toczyć walke ;]
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alken »

najgorsze są spożywcze, ja ostatnio znalazłam larwy w przyprawie ::) a raczej tż znalazł, bo posypał i mu się obiad zaczął ruszać. a ja parę godzin wcześniej też sobie wsypałam, ciekawe, czy zaliczyłam mięsną wkładkę ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

gorsze są ubraniowe. Przyprawy, mąke - wywalisz, a ciuchy? Fak.... wszystkie szafy psikac tym badziewiem, a potem jeszcze myc półki i podłogi, bo trutka osiada na wszystkim... skad sie to robactwo bierze...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”