Opioidowe nałogi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Rozwaliłam obiektyw, a tele to nie za bardzo się nadaje do fotografowania szczura ;D
Ale na Twoją prośbę coś dorzucam, takie bardzo prowizoryczne..

Obrazek
lubi te czepki, jak nic :D

no i wczoraj mi współlokatorka takie cyknęła.. tylko mała "obróbka" musiała zostać zastosowana coby nie straszyła zawartość mojej szafy :P
Obrazek


Strasznie rozśmieszyła mnie sytuacja, kiedy poszłam do sklepu na zakupy, wzięłam kilka Gerberów, pani zapytała czy mam dzieci w domu (w ramach promocji chciała mi coś dorzucić), gdy odpowiedziałam "Nie, Gerbarami karmię szczura" jej mina była przecudna ;D Ale dała mi kilka kamiennych kulek opakowanych jak cukierki ;D Ketonalowi się podobają jedną zabrał sobie pod fotel.

Niedawno przez przypadek nastąpiło pewne odkrycie - gdy się pstryknie palcami ciur wskakuje na łóżko/fotel. ;D

Zanoszę się do sprawienia mu towarzystwa, teraz sesja, trochę musimy pojeździć po świecie, ustatkuje się to i w lipcu ciachniemy i będą dwa szczurki.
albo i więcej bo zostaję sama w mieszkaniu, to muszę mieć towarzystwo.. :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: Jessica »

tahtimittari pisze:jej mina była przecudna ;D
też uwielbiam ten wyraz twarzy ;D
tahtimittari pisze:w lipcu ciachniemy i będą dwa szczurki.
albo i więcej bo zostaję sama w mieszkaniu, to muszę mieć towarzystwo.. :)
więcej,więcej! 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Jessica pisze:
tahtimittari pisze:jej mina była przecudna ;D
też uwielbiam ten wyraz twarzy ;D
tahtimittari pisze:w lipcu ciachniemy i będą dwa szczurki.
tak, wyraża słowa w stylu "ludziom to się w ..pupach :P przewraca"
Jessica pisze:albo i więcej bo zostaję sama w mieszkaniu, to muszę mieć towarzystwo.. :)
więcej,więcej! 8)

:D
marzy mi się taki husky.. ahh ::)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

kurde, coś z cytatami się porąbało : /

ale mam nadzieje,że jest czytelne w miarę
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: Jessica »

tahtimittari pisze:marzy mi się taki husky.. ahh ::)
marzenia się spełniają :) :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Spełnią się, spełnią, myślę że już niedługo ;D

Jak na moje słonko teraz patrzę, to aż mi się ciepło na serduchu robi ::) śpi na moich rękawiczkach ::)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: istotki:)

Post autor: Nue »

Ketonal... o mamo ;D
W dalszej kolejności pójdą inne leki przeciwbólowe na receptę? Czy ogólnie leki na receptę? O0

Byle nie leki dostępne bez recepty, one mają w większości głupie nazwy, żaden szanujący się szczur nie chciałby nazywać się Ibum, Ulgix, albo, o zgrozo, Gardlox ;D Co innego taki Augmentin albo Klarin, to brzmi dumnie i intrygująco!
Strasznie rozśmieszyła mnie sytuacja, kiedy poszłam do sklepu na zakupy, wzięłam kilka Gerberów, pani zapytała czy mam dzieci w domu (w ramach promocji chciała mi coś dorzucić), gdy odpowiedziałam "Nie, Gerbarami karmię szczura" jej mina była przecudna ;D
Musiałabyś widzieć minę pani w aptece, kiedy poprosiłam o jedną saszetkę Vibovitu... 'bo to dla szczura, nie potrzebuję całego opakowania'
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Hah spróbuję z tym Vibovitem, też tego doświadczę może :D Chociaż ja bym sama resztę zjadła, co ciur zostawi :D

Moja współlokatorka proponowała, żeby zwał się Prozac, ale mi to nie podeszło. Myślę, że następne coś w stylu.. Luminalu :D Albo pogrzebię w szafce z lekami u nas w ambulatorium aż mi coś coś fajnego w oczy nie rzuci ;D

Tutaj taka mała szczurofilia :
Obrazek

Zaraz w podróż się wybieramy, ciekawe jak się Ketonalowi będzie podobało.
Awatar użytkownika
SzczurSkandal
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 16, 2010 11:08 am
Lokalizacja: Lublin

Re: istotki:)

Post autor: SzczurSkandal »

Świetny, mały aniołek :D Idealny kontrast dla mojego Skandala ;D Pozdrawiam! :D
Im lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

I znowu ja ;D Wróciliśmy z wycieczki, wybrałam się ze swą bestią odwiedzić rodziców. Matka była zachwycona, cały czas najchętniej by Ketonala miętosiła. Ze zwierzakami rodziców problemu nie było, ciur razem z jednym kotem sobie siedzieli.Tak się złożyło, że ciurowi zechciało się spać ze mną (klatki tam nie mam, w koszyczku kimał,póki ja się nie położyłam, to mi przydreptał i zwinął się na nogach :P ale miałam stresik żeby się gdzieś w nocy nie ruszyć). Miło było rano zobaczyć taki oto obrazek:
Obrazek
Mamę w nocy obudził miziając ją wąsami po twarzy :D Nieźle była zaskoczona.

Jeszcze takie zdjęcie posiadam jedno:
Obrazek
No i mamy ze szczurem i kotem,ale chyba by nie była zadowolona, że ją pokazuję publicznie i to w piżamie :D
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: istotki:)

Post autor: AleksandraF »

Hehehe a nie bałaś się? tak bez niczego jechać? i jeszcze koty? ja bym się nie odważyła, wzięłabym jakiś transporter chociaż.
Na Twoim miejscu bym do rodziców podrzuciła jakąś klateczkę, choćby wielkości chorobówki, żeby go na noc zamykac. Ciurowi nigdy nie wiadomo co do łba strzeli, to ciekawskie bestie, a potem będziesz go dwa dni szukać po zakamarkach...

Dostałam wiadomość od dziewczynki od której jest ciur. Tęskni bardzo ale najważniejsze że jej ciury są szczęsliwe i bezpieczne. Bardzo nam dziękuje za pomoc.
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

Miałam transporter oczywiście, ale nie chciał w nim siedzieć. Nie miałam serca go Zamykać, jak już całą drogę tam kisł. Koty były poza domem na noc, więc spokojnie, zadbałam, żeby tam nie wpadły:)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: tahtimittari »

No i ten pokój w którym był,to jedyne gdzie mógł się wcisnąć to za łóżko, które lekko odsunęłam, żeby się mieścił.
Awatar użytkownika
Shigella
Posty: 183
Rejestracja: sob maja 22, 2010 1:59 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: istotki:)

Post autor: Shigella »

O widzę że ktoś z Wrocławia:)
Tym bardziej witam:)

Kurcze, że ten Twój ogonek taki grzeczny - moje dwa wariaty za nic w świecie nie mogłyby być same puszczone - milion (głupich) pomysłów na sekundę - a już w nowym miejscu to hoho;) Zazdroszczę - ja chyba nie doświadczę spania z ogonkiem;)
Z nami Czaruś i Aruś - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36300
************
Za TM - Tadzio i Denis <3
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: istotki:)

Post autor: Jessica »

u mnie spanie ze szczurkiem też jest możliwe :) Spidi zawsze,Fuksiu okazjonalnie. reszta nie chce o tym słyszeć O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”