PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

magdalenaa
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 28, 2010 2:02 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: magdalenaa »

Witam ;) Jeżeli wydanie szczurków jest jeszcze aktualne to bardzo proszę o kontakt na gg 18472282 ;)) nie chcę brac zwierzakow z zoologicznego z wiadomych przyczyn...
malgorzataci
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 03, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: malgorzataci »

ja też chętnie przyjmę jestem z Pabianic
w domu małe zoo hi hi
Szczurki Fretka , chomik 2 króliczki samiczki , 3 psy :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

witam wszystkich ... ju z OFICJALNIE mogę napisać kto jest kim ( byłam przed chwilką u weterynarza ) z tym, ze nawet weterynarz miał problem z 3 sztukami wiec to nadal jest zagadka :)


na 4 stronie są fotki z numerkami( nowe prześlę Blanny dopiero jutro )


* szczurek numer 1 niestety został zagadką ( ale pan wet. powiedział ze raczej chłopak, ze z jednym jądrem albo z małymi i ze trzeba obserwowac bo to z czasem wyjdzie )

*szczurek numer 2 szara foka CHŁOPAK !!! z tego co pamiętam chcieli go Robali lub Tili gdyby Robali sie rozmyslił, wiec teraz czekam na odzew kto chce

*szczurki 3 i 4 dwa CHŁOPAKI z tym, ze jeden ma chyba końcówke ogona różową ( podkreślami słowo chyba ;)

*szczurek numer 5 CHŁOPAK !!! więc Paati powinna ( okolice Wrocławia) sie ucieszyć :)

* szczurek numer 6 DZIEWCZYNKA !!! z tego co pamiętam to Guśka chciała czarną dziewczynkę, ale całej czarnej niestety nie ma, więc jak coś to wolna jest dziewczynka numer 6

* szczurek numer 7 DZIEWCZYNKA jasno szara z białą łatką na głowce i .................. czerwonymi oczami ( te oczy wyszły dosłownie ze dwa dni temu, ale genialnie to wygląda ) z tego co pamiętam Emcia chciała dziewczynkę numer 7

*szczurek numer 8 i 9 dwa złamaski nistety i one pozostają tajemnica ... Blanny ty to sie wycierpisz czekając :) ja uwazam ze jeden jest dziewczynka na jakies 80% ten biało czarny


z tego co pamietam to pisała do mnie Kameliowa z pytaniem o chłopaków ( wiec 3 i 4 to chłopaki) , pisała też Kana ))& z pytaniem o czarna szczurzyce, tyle ze takiej nie ma ...


i teraz mam prośbe , potwierdzajcie lub rezygnujcie, zeby było wiadomo co i jak .... i kombinujcie juz transporty bo na poczatku nastepnego tygodnia chcialabym zeby maluszki zaczely powoli wyjezdzac do was ... maluszki w ogole sie noe boja ludzi, jedza same i ogolnie czuja sie bardzo dobrze, wiec uwazam ze moga juz spokojnie opuszczac swoje gniadko ... tym bardziej ze naprawde nie mam warunkow do trzymania tych dziabągów , na dodatek mam remont wiec masakra totalna .... i moze jacys wasi znajomi wzieli by te szczuraski co nikt ich nie chce, aha i piszcie tu na forum te potwierdzenia bo latwo sie zgubic czytajac forum i wiadomosci prywatne
POZDRAWIAM :) :) :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Magdalenko i Gosiu ( z Pabianic) przeczytajcie sobie moją wiadomość wyżej i obsewujcie forum ... na pewno coś znajdziemy dla WAS ... tym bardziej cieszy mnie wiadmość Gosi bo jest z tego samego miasta co ja :) wiec z transportem nie bedzie w ogole problemu, pozdrawiam Was Dziewczynki :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

w prywatnych wiadomościach prywatnych miałam jeszcze pytania od Aneczki1-13 i Paulinkiw20 o szczurzyce i od Arka-animal o jakiekolwiek szczurki do oddania .... teraz czekam na oficjalne potwierdzenia ( takie na bank !!!) to wtedy sie zobaczy co zostanie :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Guśka210
Posty: 144
Rejestracja: śr gru 16, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Guśka210 »

Skoro nie ma całej czarnej dziewczynki chciałabym zarezerwować dziewczynke nr 6. Mam nadzieję, ze jest jeszcze wolna ..? Jeśli nie będzie transportu to moze uda mi się wybłagać brata żeby mnie po nią zawiózł ;D Jeśli mi się uda to myśle, że moglabym zapewnić transport innym szczurkom do Warszawy. (ale to jeszcze nie jest pewne)
Za TM: Kropka, Zuza, Lena, Dusia, Kremisia, Moka, Śmietana, Pusia, Dziunia, Diva
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Ja wciąż czekam na ustalenie płci Złamasków.. Faktycznie najdłużej się naczekam. Planuję wykastrować swoje szczury. Jeśli to zrobię, wezmę chyba samicę, bo łatwiej będzie połączyć.. A jeśli nie wykastruję, to biorę samca. Także na pewno któryś z nich będzie mój, któregoś na bank porywam do siebie. :D
Jeju, ależ ja się wyczekam nim one wreszcie postanowią ujawnić swoją płeć.. Chyba robią mi to na złość! ;D

W sprawie transportu skontaktowałam się z dwoma osobami: krwiopij z tego forum jedzie do W-wy 6 lipca, a potem dopiero we wrześniu, zaś Starsza Pani z SPSu jest teraz na wakacjach, wraca 10 lipca i prawdopodobnie kilka-kilkanaście dni później będzie jechała do W-wy. Będę jakby co informowała, gdyby ktoś jeszcze chciał wiedzieć.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

Ja biorę mojego cudownego samczyka huskiego szczurka nr 5 potwierdzam!!!!! Moj moj moj i tylko moj:D Szukam transportu dla niego juz:)
Pati ;)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Febe, pamiętaj, by jakoś w tym tygodniu rozdzielić samczyków od samiczek, bo chyba już czas nadchodzi. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

kurde no własnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muszę je porozdzielac !!!!!!!!!!!!!!! ja chyba niedługo z nimi zwariuje .... tylko co zrobic z tymi co niewiadomo kim one sa ? nie mam 4 klatek :-|
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

no i najwazniejsze :) szczurki numer 6 i 5 zarezerwowane dla Guśki i Pati :) no i dla Blanny też o ile to chłopaki lub jak sie tam sprawa rozwinie :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Magdalena i Malgorzata odezwijcie sie jakie chciałybyscie szczuraski ( jak płec chociaz ) z tym ze przewazaja faceci ... to cos pokombinujemy :) mama nadzieje ze kazdy niuniek bedzie mial nowy dom :)
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Emcia »

Potwierdzam - ja mam zarezerwowaną dziewnyczkę nr. 7.. już nie mogę się doczekać :D
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
magdalenaa
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 28, 2010 2:02 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: magdalenaa »

;] mam nadzieję ,że zostanie dla mnie jakis chlopak jeszcze ;)) chcę faceta ;]

powiedz mi tylko do kiedy moglabym go odebrac, musialybysmy sie umowic gdzies w lodzi... przyjade specjalnie do siostry na ten czas.. ;)) wszystko jeszcze uzgodnimy ;)
malgorzataci
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 03, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: malgorzataci »

mnie interesuje samiczka
w domu małe zoo hi hi
Szczurki Fretka , chomik 2 króliczki samiczki , 3 psy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”