Chłopaki wisielca

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: Paul_Julian »

Powiem jeszcze, ze „Głupi Jaś” – to nie narkoza. To jest środek podawany i ludziom przed narkozą w celu usunięcia stresu– bardzo fajnie działa – świat robi się taki...bez problemowy. Chemicznie, to jest ponoć relanium, tylko w silnej dawce.
Dzięki za informacje! To bardzo cenne. Ostatnio sie zdziwiłem, jak wet powiedział, ze musiałby dać Głupiego jasia do badania echa serca. I myslałem, ze chyba się myli.
Myslałem, ze Głupi jaś to taka bardzo słaba narkoza, a że potem dopiero daje sie własciwą - mocniejszą . Jak byłem operowany to dostałem od razu narkozę , a znajomy najpierw "Jasia".


A chłopaki jak cudnie paradują po ksiązce ! Lewa, prawa, lewa , prawa ! :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: susurrement »

może on podał jej tylko morbital (ten zastrzyk robiony w serce), wtedy mogła odejść w jakiś dziwny i nieprzyjemny sposób. bo to musi być szok dla organizmu, tak przynajmniej mi się wydaje.
natomiast jeśli chodzi o koszty eutanazji - powiem Wam tak: są różne leki, którymi można to zrobić i różne są ich ceny. większość wetów niestety wybiera te najtańsze, żeby za usługę wziąć jak najwięcej. ale po tych najtańszych na ogół zwierzak zasypia bardzo długo, co jest trudne szczególnie do właściciela. jak usypiałam Tosię to za same materiały zapłaciłam 30 zł, bo tyle właśnie kosztowały te droższe leki. ale usnęła praktycznie 2 minuty po podaniu narkozy. nie musiałam np siedzieć i czekać 40 minut zanim lek zacznie działać, a i takie środki na rynku są.
co zaś się tyczy pobierania pieniędzy za eutanazje.. szczerze Wam powiem, że ja nie widzę w tym nic dziwnego. lecznica weterynaryjna to nie instytucja charytatywna. ci ludzie muszą z czegoś żyć, to jest ich praca.. wg mnie grunt, żeby lekarz potrafił się podczas takiej wizyty zachować i aby dobrał środki po których śmierć będzie jak najbardziej humanitarna. ale ja widzę klinikę z dwóch perspektyw, to zmienia pogląd. i wielu osobom bym życzyła takiej możliwości, bo jak słyszę teksty w stylu "zapłaciłam za wizytę aż 20 zł! to niesłychane!" to nóż mi się w kieszeni otwiera.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ol. »

ObrazekObrazek

świetne zdjęcia wielce uczonych kajtków :)

Obrazek

piękne !


tylko dlaczego tak rzadko ?
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ogon wisielca »

Ano widzisz, Ol. Podobnie jak Ty, ja również chciałbym cieszyć Was częściej tymi zdjęciami. Narazie nie mam czym, ale
już niedługo-obiecuję- załatwię aparat i będzie co oglądać.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ogon wisielca »

Voila! A nie mówiłem? :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: Paul_Julian »

Sliczne chłopaki! I jaki fajny domek! :D

TYlko mi taki reklamowy pasek przeszkadza na tym hostingu :( A mam włączony Adblock :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ogon wisielca »

Myślałem, że to tylko u mnie, albo- że będziecie wiedzieli co z tym zrobić.
Ja też nie potrafię go usunąć
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ogon wisielca »

Ale można zdjęcie skopiować na pulpit i wtedy sobie obejrzeć ;)
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: Kameliowa »

George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ol. »

Taką mam ochotę na te zdjęcia w pełnej krasie, a one takie ukryte ::) , korzystając z pozwolenia, zapisałam więc sobie w albumie

straż nocną, oderwanego od obiadu Albina i koszykowy kalejdoskop ^-^
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: zocha »

Zdjęcia świetne, szczególnie to http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/c ... 3.jpg.html jest śliczne. A ta mordka http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/b ... 4.jpg.html ::) :-* . I te cudne oczka http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/5 ... 5.jpg.html ... śliczności.

U mnie zdjęcia otwierają się bez reklam, podobnie jak Paul mam Adblock, nie wiem od czego to zależy.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: zocha »

Mi tam takie szkodniki wszystko mogą niszczyć ;D
http://img412.imageshack.us/i/dsc003nl303.jpg/ zakochałam się w tych łapkach ::) http://img441.imageshack.us/i/dsc00335kg.jpg/ ::) :-* śliczności :-*
http://yfrog.com/0udsc003kn301j "jeszcze jedno zdjęcie i przewrócę" ;D
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: Paul_Julian »

Ale szkodniki :D Czają się za wazonami, Nie chcą oddac kłosków :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zefir, Dante i Eden

Post autor: ogon wisielca »

zocha pisze:http://img412.imageshack.us/i/dsc003nl303.jpg/ zakochałam się w tych łapkach ::)
To ja Ci przypomnę jakie tu wspaniałe miałem niegdyś zdjęcie: http://yfrog.com/jydsc00250pj
Aż się mordka się śmieje się ;)
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”