PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Dziękuję. :)

Co do chodzenia na smyczy, to mój Jimi jakoś tak sam się nauczył.. :D
Po prostu najpierw przyzwyczaj szczurka do miętoszenia w rękach. Jak już nie będzie mu to przeszkadzało, załóż mu podczas miętoszenia szelki (może się trochę wiercić). Jak się uda, daj mu coś pysznego jako nagrodę (np. płatka cornflakes czy łyżeczkę jogurtu). Potem postaw szczurka w szelkach na ziemi z podpiętą smyczą i jak mu nie będzie przeszkadzać, no to w porządku jest. :) A jak będzie przeszkadzać, to każ włóż palec do jogurtu, żebyś miała go w jogurcie i trzymaj przed pyszczkiem szczurka, jak podejdzie, odsuń szybko palec. Tak, żeby chodził za Twoim palcem. Po kilku krokach bez wiercenia się, daj mu wylizać palec z jogurtu. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

trzeba spróbowac :) a na takie malenstwa tez sa szelki? bo na pewno łatwiej sie naucza niz staruszki ale za to staruszki maja niezłe gabaryty :)
czarna szczura
Posty: 50
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:08 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: czarna szczura »

może wypróbować szelki dla chomików ;)
kto wie co to jest "ja"?
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

fotkiiiiiiiiiii ;p
Pati ;)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

cześć wszystkim :) jak dobrze pójdzie szczuras Pati jedzie do niej w czwartek ... zatem został jeszcze Pan Fok, zarezerwowany przez Tili i ..... czarny Pan szczurek którego miała wziąść Magdalena, ale się nic nie odzywa więc .... wydaje mi się, ze nie ma na co dłuzej czekać ..... MAGDA! ODEZWIJ SIĘ ..... ogólnie stwierdzam , że czarny szczurek jest wolny, więc jakby ktoś chciał to proszę bardzo .... jest bardzo, bardzo, bardzo radosnym szczurzym dzieckiem i niesamowicie ciekawym świata a na dodatek uwielbia się przytulać do swojego wielkiego szczujrzego przyjaciela TADKA :)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

hihi juz jest u mnie cezar lub fredi nie wiem jeszcze jak go nazwe:D
Pati ;)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

O, super. :) Wrzuć zdjęcia z nowego domu. Masz temat w Nasi Pupile? Jak nie, to koniecznie załóż. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

Mam zamiar zalozyc ;D Tak wrzuce oczywiscie :) Ale jest przeuroczy od razu mnie zauroczyl:D
Pati ;)
Awatar użytkownika
Guśka210
Posty: 144
Rejestracja: śr gru 16, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Guśka210 »

Febe, obiecałam temat i jest ;) Zapraszam. http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=27099
Nie musicie czytać wszystkiego, bardzo dużo napisałam :D Przede wszystkim zachęcam do obejrzenia zdjęć moich dziewczyn, nie tylko szczurzych :P A jako że tu rozmawiamy o konkretnych szczuraskach to powiem Wam, że.. Dusia się starzeje! Rosną jej siwe włoski na boczkach :p
Za TM: Kropka, Zuza, Lena, Dusia, Kremisia, Moka, Śmietana, Pusia, Dziunia, Diva
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Dziewczyny cieszę się bardzo, ze szczurzynki nasze Wam się tak podobają i że mają u Was dobrze :) Guśka Dusia się nie starzeje tylko nabiera swojego niepowtarzalnego koloru .... moja mała zebrzynka ( od zebry) w parę dni z czarno białej szczurki zrobiła się taka hmm ........ jakby pomieszać pieprz z solą .... wygląda ekstra :) i wydaje mi się, ze to samo ma Twoja Dusia :) wklejajcie fotki chetnie zobaczę, a Nero jest cudny po prostu :) fajnie by było gdyby Emcia coś napisała, która wzieła pierwsza szaro-białą dziewczynkę i żeby Małgorzata dała znać jak się mają u niej dwie dziewczynki i chłopak u jej koleżanki :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

aha jeszcze jedno .... jakby nie było został mi niezarezerwowany CZARNY SZCZURZY CHŁOPAK !!!!!!!! może znacie kogoś kto by go chciał pokochać ? jest śliczny .... mały uciekinier , jest bardzo, bardzo, bardzo ciekawy świata i jest małym przytulasem :) nie mogę go zostawić bo mam już wielkiego szczura Tadka, mamę tych Waszych klusek :) Tosię i jedną jej córeczkę :) no i jeszcze został szarak dla Tili ( mam nadziej,że damy rade z transportem) ... POPYTAJCIE !!!! :)
Awatar użytkownika
Guśka210
Posty: 144
Rejestracja: śr gru 16, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Guśka210 »

Ależ ona się starzeje! Jest przecież coraz starsza ::) Chętnie przygarnęłabym tego czarnuszka, ale niestety to chłopak..
Za TM: Kropka, Zuza, Lena, Dusia, Kremisia, Moka, Śmietana, Pusia, Dziunia, Diva
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób do tego doszło, ale.. Jim oddał przywództwo nad stadem Nerowi. ::) Nero przewraca go na plecki, kiedy chce i robi to bez problemu.. Pomimo, że jest jakieś 5 razy mniejszy i 10 razy młodszy. :D Mało tego, Jim chodzi za nim jak za miłością swojego życia. 8) Kiedy Nero śpi w domku (gigantycznym zresztą), Jim śpi pod domkiem, przed drzwiami (nie waży się wejść do środka). Gdy Nero idzie jeść, Jim idzie za nim. Iskają się nawzajem. To miłość. 8) Nawet Paul zrobił się jakiś bardziej proludzki, bo zaczął spać na wyższych półkach, pozwala się brać na ręce, chce być głaskany.. Jestem w szoku.
Nero, wybawco!
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Blanny, ale sie uśmiałam czytając Twoją wiadomość :) te nasze szczurasy w ogóle jakieś magiczne ... te dwa chłopaki co mi zostaly też pozbawily Tadka przywodstwa ... poddał się od razu :) tylko Tosia jako prawdziwa kobieta wie, że to ona rządzi w jej dwu osobowym stadku ... wymiziaj Nero i chlopaków ode mnie :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Zostawiasz sobie jednak tych chłopców? :) Fajnie, że wszyscy się u Ciebie dogadują. :)

Wymiziałam chłopaków, Nero Cię pozdrawia gorąco. :D
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”