mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Agata »

No to edziesz miała trochę roboty, bo w końcu 7 szczurów (dobrze liczę? Mefit, Diabeł, Kida, Nadia, Dotka, Sasha i Abishai) w domu... Podziwiam :wink:.
Aha, ucału ich wszystkich ode mnie :lol:. (to jest najlepsza cześć postu... :wink:)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Dona »

dobrze liczysz ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

chcialam wszem i wobec oglosic, ze mamy dzisiaj 25 dzien stycznia i co za tym idzie - pierwsze kidusiowe urodzinki... :D wszystkiego najlepszego, cukiereczku... :*
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Krówka. »

STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!
Ponieważ konczysz już 12 miesiac zycia mam dla Ciebie(niestety tylko wirtualnie) Kidniu wszystko co nalepsze w dorosłym życiu(poza miłościa krwipoijki):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

o, spryciaro... wiesz, co kid-kid lubi najbardziej... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Euzebio »

To się nazywa dać w łape :lol:
Wszystkiego naj dla Kidzi i reszty stadka :*
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: ESTI »

I ja zycze wszystkiego naj naj naj. :D
Obrazek
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Dixi »

Sto lat, sto lat, niech żyje Kidzia naaaam :)
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: AngelsDream »

Ja pewnie strasznie fałszuję, ale co tam: Sto lat! Sto lat!^^
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Agata »

Sto lat dla Kidusia-Cukierusia!
I jeszcze jeden, i jeszcze raz! Sto lat, sto lat niech żyje nam! Stooo laat, stooo laaat! Sto lat niech żyje nam! A kto? Kidusiek! :lol:
Dużo miłości osd właścicielki, zdrówcia i jak naj mniej kłótni z resztą ekipy! :wink:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

dawno nie pisalam, to przynajmniej wspomne, co zdarzylo sie nam dzisiaj... nadia jest chomiczkiem... :roll: to znaczy - ogon jej skrocili... nie wiem, co sie stalo - prawdopodobnie sasha ugryzla ja przez kratki... nadia miala skaleczona koncowke ogonka... mialam isc z nia jutro rano do weta (nie wygladalo to powaznie, ale tak na wszelki wypadek), a dzisiaj po 22 ona sobie cala skore z tego zdarla... :? okolo centymetrowy kawalek kosci jej wystal, zamiast normalnej koncowki ogonka... no nic, musialysmy od razu isc do weta i skrocic... :-( biedna nadinke bolalo (cos to znieczulenie bylo lewe - facet zamrozil tylko :?), szwy az dwa jej koles zalozyl i do tego jakos kiepsko, bo z 10 minut krew sie saczyla... na szczescie juz po wszystkim i dinka zapomniala juz chyba o swoim skroconym ogonku... teraz wyglada jak kiduska, ktorej mama przyciela koncowke jakis miesiac temu... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

tak wiele sie zmienilo, odkad pisalam juz ostatnio... nawet nazwa tego tematu przestala juz pasowac... ze szczurow, ktore byly ze mna wtedy, pozostal juz tylko jeden - kida... najpierw odeszla dotka, potem uspiona zostala abishai... we wrzesniu mefit, moja najdrozsza aksamitna tancereczka, nie wybudzila sie z narkozy... w ten sam sposob niecaly miesiec pozniej odszedl diabelek... sasha umarla z powodu bardzo chorego serduszka pod koniec listopada... ostatnia, nadia, najwspanialszy szczur, ktorego kiedykolwiek poznalam, odeszla na moich rekach 27 lutego tego roku...

jednak nie tylko straty ponioslam w tym okresie... przez pewien czas mieszkala u mnie lilo, sliczna kapturka, ktora (mimo przebytej powaznej choroby i ogolnie zlego stanu zdrowia) urodzila i wychowala dziewiec slicznych, zdrowych maluszkow... jedna z jej corek, eileen, wcielony szatan i niewiarygodna wrecz rozbojniczka, mieszka dzisiaj ze mna... katja i simbul dolaczyly do naszej rodziny po smierci diabla... roznia sie od siebie bardzo i az trudno uwierzyc, ze to siostry... biedna katinka wciaz choruje i musi byc pod specjalna opieka... najmlodszym czlonkiem stada jest bandita, polroczna kruszynka husky, ktora trafila do mnie przypadkiem i ktorej po prostu nie potrafilam oddac... w sumie 5 ogonow... to duzo jak na moje obecne warunki, ale dzielnie dajemy rade i jestem dobrej mysli... :)

no, po tym krotkim wstepie zamierzam wrocic do pisania o aktualnych przygodach z moimi bestiami... poki nie ruszy znow ogoniasta (niestety nie mam jeszcze dostepu do serwera ani odpowiedniego programu do edycji strony :roll:), to tutaj zamierzam dzielic sie wrazeniemi z zycia dzielonego z moja banda... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: IVA »

Nareszcie, będzie miło poczytać o Twoich ogonkach, jak tez zobaczyć chociaż ich zdjęcia :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

wlasciwie jedyne dobre ich zdjecia sa w mojej prywatnej galerii... 13-go jednak wracam do lodzi, bede miala dostep do niezlej cyfrowki i mam nadzieje zrobic moim bestiom sesje zdjeciowa z prawdziwego zdarzenia... :D simbul szczegolnie, bo ona biedna nawet jednej dobrej fotki nie ma i przez to nie mam jej w sygnaturce... :roll: ale zebscie w ogole mieli pojecia, jak wyglada simba, oto wspolna fotka z konsumpcji gerberka: ;)
Obrazek
simbul to ta biala mordka z przymruzonymi oczkami... :) na lepek wlazi jej jej siostra katja, obok do miski probuje dopchac sie eileen, a kida niczym sie nie przejmuje i zajada... :)

niestety ze zdrowiem moich bestii jest roznie... o ile eileen, bandit i simbul sa silne i w pelni zdrowia, o tyle za moja biedna katinka od listopada (czyli od chwili, w ktorej ja do siebie wzielam) wlecze sie nawracajaca infekcja drog oddechowych (zazwyczaj zapalenie oskrzeli :-(), a kida ma pod przednia lapka sporego gruczolaka (na zdjeciu widac jako niewielka faldke skory - od tamtego czasu sporo urosl)... katja znow musi byc leczona... przez kolejnych 5 dni bedzie brala enrobioflox, dexafort i eres... do tego codziennie kapsulke scanomune... ech, to juz czwarty raz, kiedy mala jest na antybiotykach... :-( oby pomoglo... w poniedzialek lub wtorek idziemy na rtg i moze cos sie wyjasni... niestety serduszko tez jest w kregu podejrzanych...

kid-kid za to czuje sie bardzo dobrze... jest w swietnej formie, ma dobry apetyt i sporo rozrabia jak na swoje 2 lata i 3 miesiece... jednak gruczolak powoli rosnie i trzeba podjac jakas decyzje... podjelam - po swietach umawiamy sie na zabieg... sam guz nie zniknie, a nie chce, zeby mi zjadal kidusie zywcem...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: sauatka »

krwiopijka, bedzie dobrze :) cudne stadko masz... a ja pamietam Kidusia taka malutka byla mmm slicznee :zakochany:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”