Carmen za TM [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Jess
Posty: 29
Rejestracja: wt sie 03, 2010 12:46 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: Jess »

Obrazek

`A jeśli ktoś mi zarzuci, że widzę świat w krzywym lusterku, to ja powtórzę:
ONA WRÓCI. choć może w innym futerku`


;(
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: szczuruleczka »

Jess pisze:Obrazek

`A jeśli ktoś mi zarzuci, że widzę świat w krzywym lusterku, to ja powtórzę:
ONA WRÓCI. choć może w innym futerku`


;(

Zaraz chyba się popłaczę :'( Cudne foto :'(
Szkoda że Maleństwo troszkę na Ciebie Jess poczeka :(
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Jess
Posty: 29
Rejestracja: wt sie 03, 2010 12:46 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: Jess »

Tak mi czasem pusto bez niej. Jak zdjęcia oglądam. Jak Jessi, szczurzynka druga, biega po pokoju. :( Nie mam odwagi na następnego szczurka. Jeszcze nie teraz. :(
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: szczuruleczka »

Jess pisze:Tak mi czasem pusto bez niej. Jak zdjęcia oglądam. Jak Jessi, szczurzynka druga, biega po pokoju. :( Nie mam odwagi na następnego szczurka. Jeszcze nie teraz. :(

Hmm... Ale wtedy może załagodzi to ból po Carmen :( Jak mi chomiczek odszedł, ryczałam i ryczałam,a le moja pierwsza szczurzyca świetnie ząłagodizła mój ból :)
Pozdrowienia, 3 maj się, taka jest kolej życia :)
Wiesz o tym :>
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Jess
Posty: 29
Rejestracja: wt sie 03, 2010 12:46 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: Jess »

To bardziej chodzi o to, że boję się, że będzie chorować znowu. Wiem, że szczurki powinny żyć w stadzie. Moja Jessi potrzebuje kogoś, ale nie stać mnie na ewentualne leczenie tych maleństw :( Zaraz się rzucicie pewnie na mnie, że to straszne trzymać Ogonka w pojedynkę. Oba moje Ogonki chodziły swoimi drogami, nie bawiły się ze sobą. Spały w oddzielnych klatkach ze względu na Carmen, ale na spacerkach się mijały... Carmen nie potrzebowała małej. A mała... Usłyszałam już, że lepiej będzie jak ją oddam komuś do stadka. Ale dużo Ogonków potrzebuje pilnej pomocy. A myślę, że mój szczurek lepiej będzie miał tu ze mną w pojedynkę niż jakby trafił do akwarium gada lub do laboratorium. Carmen przez 1,5 roku była sama. Nie zauważyłam żadnej zmiany po tym jak przyszła Jessi.
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: szczuruleczka »

Jess pisze:To bardziej chodzi o to, że boję się, że będzie chorować znowu. Wiem, że szczurki powinny żyć w stadzie. Moja Jessi potrzebuje kogoś, ale nie stać mnie na ewentualne leczenie tych maleństw :( Zaraz się rzucicie pewnie na mnie, że to straszne trzymać Ogonka w pojedynkę. Oba moje Ogonki chodziły swoimi drogami, nie bawiły się ze sobą. Spały w oddzielnych klatkach ze względu na Carmen, ale na spacerkach się mijały... Carmen nie potrzebowała małej. A mała... Usłyszałam już, że lepiej będzie jak ją oddam komuś do stadka. Ale dużo Ogonków potrzebuje pilnej pomocy. A myślę, że mój szczurek lepiej będzie miał tu ze mną w pojedynkę niż jakby trafił do akwarium gada lub do laboratorium. Carmen przez 1,5 roku była sama. Nie zauważyłam żadnej zmiany po tym jak przyszła Jessi.

Może masz rację... Ale sądzę że dwóm szczurkom błoby o wiele lepiej. Nawet jeśliby się mijały. Owczem, podejmujesz ważną decyzję - nie masz kasy, nei bierzesz zwierząt- i tu Cię popieram, bo potem co zrobisz z biednymi, chorymi maluchami? Chyba nie pozwolisz im chorować... :(
3maj się :(
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Jess
Posty: 29
Rejestracja: wt sie 03, 2010 12:46 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: Jess »

Powiem Ci szczerze, że biorąc Carmen nie wiedziałam, że ceny leczenia szczurka porównywalne są do leczenia pieska... Myślałam małe zwierzątko, małe pieniążki. Jak jeden zachoruje to spoko, gorzej jak dwa naraz. Jessi zaprzyjaźniła się z psem. xD Ostatnio nawet wtuliła się w psa i zasnęła. Pieska oczywiście cały czas pinuję, to spanielka to jednak łowiecki instynkt w sobie ma.
Awatar użytkownika
vanili
Posty: 144
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 9:41 pm
Lokalizacja: Poznań/Białystok

Re: Carmen za TM [*]

Post autor: vanili »

sliczny szczurasek, dla maluszka [*]
z nami:Rex, Atom, Muody
za TM:Leon, Erna, Berta, Mika, Kropek, Milka, Korek, Misiak, Myk, Pawik, Kruszyna, Siwek, Garp...:*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”