Aleksowe Dranie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: Effie »

aleksa pisze:No ja sie zakochałam xD mam nowego chłopaka :D
:o a co się z poprzednim stało?? nic nie pisałaś :D gRATuluję ^-^
Dalej mieszkasz u tej babci? Masz dziewczyny ze sobą czy tęsknisz za nimi z daleka?
Powodzenia w nauce i szczęścia z nowym menem!!! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: aleksa »

poprzedni chłopak okazał się być kawałem chu... i resztą dziada.... ale nei bede tego roztrząsać.. ;( 4 lata mojego życia poszły się jebać...
z Grześkiem jestem już 3 miesiące i jest cuuudownie ;) ( znamy sie ponad dwa lata i był w sumie jest moim najlepszym przyjacielem... ;P )

tak dalej mieszkam u Pani Babci :D tylko ze mam wiecej wolnego niz zajeć więc jestem z dziewczynami w domku :) ale niestety nie moge ich miec na stancji :D za to Babcia Renia się nimi dobrze zajmuje ;)


nie pokoi mnie zachowanie Lex... od jakiegoś tyg. nie ma godziny żeby nie tarmosiła wacika... i to nie jest iskanie... ona gryzie ją za uszy i za sierść zupełnie bez przyczyny...Wata śpi a ta podbiega i ją gryzie ;/ a mała drze się jak głupia...co gorsza Lex zaczeła nawet tak robić z Herką tyle że Herula sobie nie pozwala i przewraca Lex albo odpycha... i nie wiem o co chodzi.. :( martwie się bo Wata jest pogryziona do krwi ma takie male ranki na bokach i grzbiecie... :( Lex nigdy nie była agresywna...zwykle było tak że to Lexie broniła Waty przed Herką... :(

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

i moje ulubione bo fajny moment uchwycony xD Lex niczym wąż owineła Yumi ogonem xD
Obrazek
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: tahtimittari »

Fajnie że wrociłaś ;D Pisz cześciej,co tam u Ciebie i panienek.

Ostatnie zdjęcie jest rozbrajające, ten owinięty ogonek.
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: Effie »

aleksa pisze:poprzedni chłopak okazał się być kawałem chu... i resztą dziada.... ale nei bede tego roztrząsać.. ;( 4 lata mojego życia poszły się jebać...
Echhhh... z facetami niestety czasem tak bywa... :-\
Ale skoro to już przeszłość, to pozostaje się cieszyć tymi latami, które dopiero są przed Tobą ;D ;) i oby były one jak najlepsze :D
Zdjęcia panienek są super. Jak te szkraby urosły........ koniecznie musisz te pięknoty nam tu częściej pokazywać... ^-^
Obrazek
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: zocha »

Dziewczyny powróciły :) jak fajnie...
ale podrosły, szczególnie chyba wacik i Herka nabrały kształtów :)
http://img508.imageshack.us/i/ogony5.jpg/ co za ujęcie, ona po prostu wyśmiała łosia czy co to tam jest :)
http://img402.imageshack.us/i/ogony10.jpg/ przestań bo pożałujesz http://img20.imageshack.us/i/ogony8.jpg/ a masz ;D
ale walki się tam u was odbywają http://img209.imageshack.us/i/ogony11.jpg/ normalnie ninja i ten wzrok :D
http://img402.imageshack.us/i/ogony12.jpg/ co za słodkie niewiniątko :) ja nic nie zrobiłam 8) :-*
i cudna biała zjawa http://img842.imageshack.us/i/ogony2.jpg/ :) :-*

Wycałuj dziewczyny ode mnie :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: aleksa »

:) dziewczyny wycalowane :) Też się za Wami stęskniły

no tak Wacik urosła jak cholera ale Herula zawsze była duuża xD w ogole ostatnio policzyłam w jakim są wieku i się kurna załamałam :( Herka ma już 13 miesięcy... Lex 9 miesięcy a Wacik 7 miechów :(

Chciałabym żeby wszystkie dotrwały do października i przeniosły się ze mna do Lublina ale martwie się o Hercie :(
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: Effie »

Mój Julek ma 13 miesięcy, Szaruś 12, Białas ma koło 6-7, Bliźniaczki koło 3 miesięcy... Najstarsze grubasy są w kwiecie wieku... tak mi się przynajmniej wydaje...
Obrazek
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: tahtimittari »

aleksa pisze: Chciałabym żeby wszystkie dotrwały do października i przeniosły się ze mna do Lublina ale martwie się o Hercie :(
nie martw się na zapas :-* na pewno jeszcze nowy dom zobaczy i będzie tam szczęśliwa z Tobą
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: Cyklotymia »

Effie pisze:
aleksa pisze:poprzedni chłopak okazał się być kawałem chu... i resztą dziada.... ale nei bede tego roztrząsać.. ;( 4 lata mojego życia poszły się jebać...
Echhhh... z facetami niestety czasem tak bywa... :-\
Czasem? Chyba często! Faceci to chu... i tyle :P Z małą, malusieńką ilością wyjątków.
Współczuję i życzę powodzenia w nowym związku :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: UprzejmaCegła »

tahtimittari pisze:
aleksa pisze: Chciałabym żeby wszystkie dotrwały do października i przeniosły się ze mna do Lublina ale martwie się o Hercie :(
nie martw się na zapas :-* na pewno jeszcze nowy dom zobaczy i będzie tam szczęśliwa z Tobą
Popieram w 100% :)

Fajnie, że chcesz się przeprowadzić do Lu :) sama intensywnie kombinuję by wyjechać do Lublina albo Puław, ale jeszcze się zobaczy jak to będzie. Mam nadzieję, że po przyjeździe znajdziesz odrobinę czasu na spotkanie szczuromaniaków lubelskich :P
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: aleksa »

noo baaa :D

raczej nie mogę odmówić spotkania :P zbyt kusząca propozycja :P
nie wiem co ciekawego masz w Puławach ale ok xD


niestety wyjątków u płci przeciwnej jest baaaaaardzo niewiele... albo sie kurna dobrze chowają xD

nauczyłam Lex nowej sztuczki :D pt:'' obrót''
tak jak tu :

http://www.youtube.com/watch?v=eI-lXkP_ ... re=related
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: tahtimittari »

Kryją się po krzokach ci normalni..

Sfilmuj jak Lex to robi ;D
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: UprzejmaCegła »

aleksa pisze:nie wiem co ciekawego masz w Puławach ale ok xD
Nie "co" tylko "kogo" ;D
Lavenę O0
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: aleksa »

strasznie mi sie zaniedbuje ostatnio to forum ;( ehhh

przeżyłam pierwszą sesję ;D żeby było śmieszniej miałam sie starać o stypendium naukowe ale pozmieniali troche w przepisać i dupa z tego wyszło... wszystko zaliczone na 5 i 4 ale niestety jak na prawdziwego studenta przystało mam 1 poprawke xD 14 marca z literatury powszechnej.... ehhh co mnie podkusiło z tą polonistyką xD


u Dziewczyn wszystko w porządku ;) właśnie biegaja po pokoju :) chociaz trochę martwie sie o Herkę po dziwnie wylysiała wokół oczu i ma ''krostke'' na ryjku po prawej stronie koło oka...ta krostka jest dosc twarda ... Herula nie straciła apetytu nie jest też osowiała...ale mnie to ''cos'' martwi.. we wtorek przyjedzie wet do mojego psa obciąć jej pazury i zobaczyć co z łapami ma to odrazu go spytam o szczurkę chociaż wątpie by zaj***** zwoleńscy weterynarze mieli choć blade pojęcie o ogoniastych....z lepszych wiadomości Wacik się uspołecznia i już nie jest taka lękliwa ;) za tydzień postaram się o jakieś nowe zdjęcia ;)
tak w ogole to ostatnio próbowalam policzyć w jakim są wieku xD i Hercia ma ok 14 miesięcy Lexie ok.10 miechów a Yumi 7 miesięcy ;)


ciągle w drodze jestem albo do Radomia do szkoły albo do Nałeczowa do ukochanego :D albo on do mnie i tak w kółko :D
co najlepsze oswoiłam Grześka ze szczurami i w sobote zadał mi magiczne pytanie : '' kiedy wypuścimy nasze dzieci??'' xD


Jutro jadę na pogrzeb' do Nałęczowa... ;( 17.02. rano zmarł mój wujek miał zawał ;( godzine go reanimowali ale serce nie podjęło akcji.... miał 58 lat... był zaj***** wujek... i miał kosmiczne poczucie humoru...odszedł niespodziewanie ;( [*][*][*]
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Aleksowe Dranie

Post autor: Afera »

http://img209.imageshack.us/i/ogony11.jpg/ Genialne! <3

Studiujesz na polibudzie w Radomiu? ;)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”