jak to jest z ta herbatą??

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: ESTI »

primoz, a czemu ten placz?

Co im dajesz do jedzonka?
Pokazywales jak sie pije z poidelka, widziales jak pija?
Obrazek
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: LiNkA »

Co do herbaty to Pipi uwielbia Liptona truskawkową :) Oczywiscie nie daje jej cały czas.
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
Awatar użytkownika
ilona, pani Borysa
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 12, 2010 9:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

jak to jest z ta herbatą??

Post autor: ilona, pani Borysa »

Pamiętam, jak byłam pierwszy raz z Borysem u weterynarza i miałam sto pytań do. Kiedy powiedziałam, mu, że Borys wypija mi herbatę (zwykła ekspresówka saga z łyżeczką cukru) i zapytałam czy może mu to zaszkodzić uśmiechnął się i pokręcił przecząco głową. W związku z tym daję mu pić herbatę. Czasami pije ze mną szałwie (parzona z liści) albo yerba mate ale to rzadko :) Mimo wszystko boję się, że może mu szkodzić ta herbata ale daję ją bo ostatnio nie widzę żeby pił wodę
-Wytrzymasz ze mną?
-Nie wytrzymam bez Ciebie

(dla szczurów mych)

Bąble http://www.garnek.pl/ilonkas/11948918
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: alken »

no jak sobie chlipnie odrobinę raz na jakiś czas to może nie ale jako stały element diety to raczej odpada :)

a wodę musi pić, bo herbaty odwadniają więc nie mogą być podstawowym przyjmowanym płynem.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Szeliza »

Ja robię herbatę, od czasu do czasu. Często dolewam trochę soku malinowego zamiast słodzenia :D Nie wiem czy to dobrze. Tadzik tak kocha :P
Adara
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 17, 2009 11:14 pm
Lokalizacja: Opole

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Adara »

Z sokiem malinowym trzeba uważać. Mój kolega przeczytał kiedyś skład i okazało się, że były tam najgorsze świństwa i tylko jakaś znikoma ilość malin. Dobrze jest sprawdzić co w tym soku naprawdę siedzi;) A może miód byłby lepszy?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: noovaa »

Jagódka uwielbia herbatę ... a właściwie celem jej łowów jest woreczek... Zawsze jeśli zostawię kubek z herbatą na stole, łapie się za worek i zwiewa do klatki :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Yaoja
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 22, 2011 5:48 am

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Yaoja »

Ja już nie zostawiam torebek w herbacie. Wystarczyło, aby raz Rodzyn mi ją ukradł, zaciągnął pod poduszkę i tam rozbebeszył. matko, jaki syf >.<... A moi obecni panowie też wykazują nadmierne zainteresowanie torebkami. Wydaje mi się, że im właśnie chodzi bardziej o to, żeby coś porozrywać i narobić bałaganu, niż zjeść ::)

A można by szczurkom dać taką właśnie suchą torebkę? Tam w sumie przecież tylko liście są... Ale nie wiem, czy taki susz jest szkodliwy czy nie.
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: jak to jest z ta herbatą??

Post autor: Szeliza »

Tadzio robi to samo :D Wyjmuje torebkę z herbaty i biega po całym pokoju, znajduje miejsce gdzie spokoje morze rozszarpać woreczek i później trzeba sprzątać ;D
A co do syropu, zmienię go na miód ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”