soki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

soki

Post autor: Cathycash »

Mój Moskiś ostatnio pił Pysie ;) ( o właśnie, muszę wysłać kupony, żeby dostać PYSIO BIDON 8) :lol: :D ). Traktowaliśmy to jako smakołyk, dostawał przeciętnie raz w tygodniu.

Moja nowa panna (która właśnie kręci się za moją koszulą... :wink: ) jeszcze nie piła. Jak wypróbujemy to napiszemy :)
żegnam szanowne towarzystwo
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

soki

Post autor: moni »

Moje dostają regularnie w poidle 100 ml.Znika w jeden dzień.Objawów przedawkowania nie zauważyłam.Witaminy występujące naturalnie w pokarmach bardzo ciężko jest przedawkować, o ile w ogóle jest to możliwe.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

soki

Post autor: Azi »

no właśnie można, przynajmniej u ludzi i po prostu chcę być pewna. ja także podaję jej to jako smakołyk, tylko gdy ładnie siedzi na moich kolanach :)
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

soki

Post autor: Karolina »

Dzisiaj też dalam moim malucha "Pysia" i aż przewróciły miseczke :D
Małe łakomczuchy
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

soki

Post autor: ajlii »

Moje cudaki co jakiś czas przyssawają się do kubka z sokiem pomaranczowym... Julka podpija też kawę i herbatę...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

soki

Post autor: limba »

Pysia jeszcze nie probowalam dawac...ale dziewuchy uwielbiaja sok jednodniowy marchewkowy Mar-Wita...No i herbatke tez ze mna popijaja :wink:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

soki

Post autor: ajlii »

sok marchewkowy... o tym nie pomyślałam... dawałam tylko pozostałą marchewkę po po przepuszczeniu ją przez sokowirówke...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

soki

Post autor: foka_z_zakonu »

mój Tymek lubi soczki typu Kubus ale bez żadnych ekscesów... natomiast popada w furie gdy piję herbatę a on nie, noramlnie go roznosi... tak wiec w moim przypadku mam w domu herbatozercę :mrgreen:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

soki

Post autor: moni »

[quote="Azi"]no właśnie można, przynajmniej u ludzi i po prostu chcę być pewna. [/quote]

A skąd masz takie informacje?Chętnie przeczytam.Ja o czymś takim nie słyszałam, a chętnie bym sie doinformowała.

Co do podawania soczków to jednak polecam podawanie w poidle, bo nie ma mozliwości wylania i po drugie smiesznie wyglądaja u mnie trzy szczury pijące naraz z jednego poidła.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

soki

Post autor: Eruntale »

o przepraszam, kubusia można przedawkować..przedawkowanie witaminy A zawartej w soku objawia się u ludzi pomarańczowymi plackami na policzkach..zaliczyłam to ja i paru moich kuzynów;)
przedawkować można wszystko, a już zwłaszcza to co jest dodatkowo witaminizowane :|
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

soki

Post autor: moni »

Ja mówie o naturalnych produktach, a nie dodatkowo witaminizowanych.
Nadmiar witamin tych rozpuszczalnych w wodzie jest wydalany z organizmu.O przedawkowaniu rozpuszczalnych w tłuszczach występujących naturalnie nie słyszałam.
Pomarańczowe plamy po beta karotenie nie są schorzeniem.Są efektem ubocznym, a nie działaniem niepożądanym.Chociaż plamy same w sobie są dziwne, bo ja po spozywaniu dużej ilości soków marchewkowych robie sie równomiernie pomarańczowa.
Kwestia organizmu chyba.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

soki

Post autor: Kacha »

[quote="moni"].Nadmiar witamin tych rozpuszczalnych w wodzie jest wydalany z organizmu.O przedawkowaniu rozpuszczalnych w tłuszczach występujących naturalnie nie słyszałam.[/quote]
Ja słyszałam, że tylko nadmiar witaminy C jest wydalany z organizmu,a nadmiar innych witamin wywołuje chorobę, której nazwy nie pamiętam. Mogę się mylić.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

soki

Post autor: Dona »

hiperwitaminoza?
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

soki

Post autor: vega »

:shock: :shock: tyle smaczniutkich rzeczy daje moim grubasom, ale nie wpadlam jeszcze na pomysl soczkow :shock: :shock: thnx, a czy mozna przedawkowac gerberki ??? codziennie ?? 2 razy dziennie ?? czy raz na tydz ? a kukurydze w puszce? pozeraja 1 puszke dziennie :roll:
jolajola1
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 10, 2005 11:55 am

soki

Post autor: jolajola1 »

... biorac pod uwage spalenie się wczoraj magazynów i części lini produkcyjnej w fabryce Kubusiów, zalecam wszystkim właścicielom kubusiożerców zrobienie zapasów :)
myślisz, że możesz wszystko ??? ... to trzaśnij drzwiami obrotowymi !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”