<Wirus i Zaraz>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

<Wirus i Zaraz>

Post autor: Szczurmen »

Witam
Chciałbym wam przedstawić dzisiaj moje szczurki. ;) . Już od dawna się nimi interesowałem, przewertowałem chyba połowę forum :) Dzięki uprzejmości Makoli i Karraski w poniedziałem przyjechali do mnie dwaj młodziutcy panowie. Oto ich zdjęcia:

Oto Wirus:
Wirus najczęściej powoduje bójki ze swoim bratem ::) . Jak na razie ciekawski, czasem aż za bardzo. Już drugiego dnia zwiał pod wersalkę w salonie. Przez chyba cztery godziny męczyliśmy się, żeby wyszedł. Nagle patrzymy, a on bezczelnie po prostu wlazł z powrotem na sofę! ;D .

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A oto Zaraz:
Nie mniej ciekawski, niż jego brat. Potrafi siedzieć na ręce i obsesyjnie mi ją lizać :D . Co on w niej widzi to ja nie wiem. Podobnie jak też potrafi godzinami przesiadywać w misce. Jak tylko włożę ręke do klatki, to od razu wskakuje do rękawa.

Obrazek
Obrazek

A oto domek chłopaków. Myślę że im się podoba :)
Obrazek

Jak na razie niezbyt do mnie szczurki są przywiązanie (w końcu to trzy dni), ale widzę, że z każdym dniem jest coraz lepiej. Jeszcze na poważnym wybiegu po całym pokoju nie byli, ale to się zmieni.
Awatar użytkownika
bańka
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 01, 2011 5:20 pm

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: bańka »

Prześlicznych masz chłopsków ! A klatka super urządzona :D
moje :
szczury - Hera , Hestia ,Hebe
koty - Hades & Hermes
psy - Afrodyta , Atena , Adrasteja
myszy - Eos & Eris

Fuzza fuzza ! Królestwo za fuzza <3
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: pariscope »

Tak, chłopaki super. Klatka też fajna i bogato wyposażona.
Rozumiem, że Twoi chłopcy przyszli na świat w czyimś domu, nie w zoologu? Dlatego są tak otwarci i odważni, nie boją się człowieka. Mymiziaj im śliczne brzuszki :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Szczurmen »

Tak, są wzięte z forumowej adopcji i nawet mnie zdziwiło ich przyjazne nastawienie. Poprostu aż garną się do ludzi. Oczywiście wymiziam :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: smeg »

Ale maleństwa :) Klatka na razie pewnie jest dla nich ogromna, ale na pewno jeszcze sporo urosną. No i tak wesoło i kolorowo urządzona ;D Powodzenia w docieraniu się ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Paul_Julian »

Śliczne zarazki :D I jak fajnie kolorowo urządzona klatka! Drewniane półeczki trzeba zaimpregnować np. pokostem , albo lakierem (takim do stosowania w przedszkolach) , bo zaraz zasikają :D

Szczurmen, jesteś świetnym przykładem, ze u młodej osoby szczurki też mogą znalesć dobry domek, i że mozna je adoptować, a nie ze sklepu :) Zdrówka życzymy !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: klauduska »

ach pan Harry Potter nadal najcudowniejszy z całego miotu ;)
proszę wymiziać swoich panów !!
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: sheila. »

śliczni są ! ::)
i klatka też super urządzona 8)
ja też mizianko przesyłam :-*
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Jessica »

śliczni chłopcy ::)
klateczka bardzo ładna, taka kolorowa ::)
niech chłopcy rosną zdrowo :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Szczurmen »

Dziękuję wam za miłe słowa :) . Minęła pierwsza noc, w której chłopaki się nie biły ::) . Teraz biegają wokół klatki i w klatce :) . Co do półeczek, to już są polakierowane.
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Szczurmen »

Dzisiaj szczurki poczyniły wielki postęp. Jak otwieram klatkę i wkładam rękę to same na nią wchodzą i przechodzą sobie albo do mojego rękawa albo na ramię czy ziemię. Chłopaki wcześniej panikowały, gdy ich wyciągałem, a teraz wogóle się nie boją, biegają i co chwila przybiegają do mnie :) . Jak tak dalej pójdzie to jutro ich teren powiększy się o cały pokój :D . Teraz chwila odpoczynku i pewnie znowu będą wariować. ;)
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: pariscope »

Te Twoje zwierzaczki wyglądają jakoś tak szczególnie sympatycznie :D Ogromnie mi się podoba to, że są takie ufne.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Szczurmen »

Dzisiaj porcja nowych zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chłopaki zaczęły chodzić na wybiegi po całym pokoju. Spokojnie przyjęły nową sytuację, ale i tak uciekają do klatki lub pod meble, gdy coś się dzieje - tak na wszelki wypadek :) . Są coraz większe (albo mi się wydaje), a Wirusowi zaczęło jaśnieć futerko :) . Teraz śpią w klatce wtulone w siebie w klatce. A tak poza tym to biegają, biją się, iskają i dużo jedzą ;) .
Awatar użytkownika
Tulisa
Posty: 42
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Tulisa »

Moje też się tarmoszą jak na pierwszym zdjęciu ;D
A Mańkowi też zaczęło jaśnieć futerko.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: <Wirus i Zaraz>

Post autor: Cyklotymia »

Pięknoty! Wymiziaj ode mnie :) A i muszę pochwalić wystrój klatki, elegancko tam mają!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”