Mila

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Mila

Post autor: lajla »

douchee pisze:Wiecie, jaka była pierwsza rzecz do jedzenia, za którą się zabrała :?: Nie żadna papka typu Gerberek czy jogurcik tylko twardy suchy chleb i nie mogła się od niego odkleić. Potem się napiła i zaczęła gonić Colę... Weźcie się czasem zastanówcie...
historia Rumburaka... maly kroliczek zawczesmie odebrany od matki, jadl wszystko normalnie, lecz jago zoladek nie byl jeszcze do tego przystosowany.... krolik padl...
Już nie raz czytałam u Was na ten tamat i kupiłam Colę z pełną świadomością, wiedziałam też, że nie będzie się Wam to podobało, ale nie mam zamiaru się z małą kryć, bo komuś się coś nie podoba.
i bardzo dobrze! To twoja decyzja i stanelabys w gorszym swietle gdybys sie z tym kryla. Ja sama mam w przyszlosc znow nabys lysolka, bezwzgledu czy to sie komus podoba czy nie - moja decyzja, moja odpowiedzalnosc...

end :wink:
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: Krówka. »

Ja sie zgadzam z Krwiopijka, ESTI i innymi, kotzy sa przeciwni klypowaniu zwierzat w sklepach. Sama kiedys kupowalam rozne gryzonie i kroliczki, zazwyczj po to, zeby je uratowac.
Bardzo dobrze, ze dziewczyny opieprzaja innych tu na forum a nie przez pw, bo dzieki temu niektorzy sie dowiaduja ze to co robia(czesto nieswiadomie) jest zle(a to, ze temat jest za kazdym razem powtarzany to nic nie zmienia, pojawia sie duzo nowych osob, ktore nieczytaja starych tematow i ten temat z tym ich opieprzaniem moze im dopiero uswiadamiac pewne rzeczy). Mi uświadomiły.
Ciekawa jestem ile z was jest wegeteriankami?
Pewie duzo, bo biedne zwierzatka...to nasi przyjaciele, a przyjacol sie nie je...
Dla mnie kupowanie zwierzaka w sklepie jest porownywalne do jedzenia miesa.
Moze dziewuchy niekupujac zwierzakow nie powstrzymaja handlu nimi w sklepach, ale czy nie jedzac miesa zatrzymalyscie zabijanie zwierzat?
nie. nadal zwierzaki sa zabijane, czesc miesa trafia na smietnik(ew. do hod dogow ;) i niby sie marnje, ale dzieki temu 'produkcja' jest nie oplacalna, zwierzat zabijanych jest mniej.

Mam nadzieje, ze mniej wiecej wiadomo o co mi chodzi. nie jestem najlepsza w przelewaniu mysli na lawiature :?
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Mila

Post autor: ajlii »

douchee - co ma znaczyć: "nie wyobrażam sobie" czy "nabierzecie wody w usta"? Po pierwsze: to dosyć niegrzeczne. Po drugie: przykro mi że temat nie rozwinął się jak oczekiwałeś/aś i nikt nie głaszcze Cię tutaj po główce.
Nie potepiam Cię za zakup malucha, myślę że reszta forumowiczów jest nie-przeciw Tobie, lecz przeciwko całemu systemowi sprzedaży zwierząt - powodującemu ze takie maluchy są odbierane od matki i trafiają do sklepu.
Mam jeszcze jedno pytanie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam... czy Cola to samczyk, a Mila samiczka? Jesli tak, czy samczyk jest kastratem? Mieszkają razem? (była mowa o ganianiu się).

Ps. Jedzenie papek dla niemowląt albo suchego chleba nie świadczy akurat ani o wieku, ani o dojrzałości szczura...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: Krówka. »

obydwie o samiczki, cola mialabyc samcem, ale sie rozmyslila ;)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Mila

Post autor: maka »

to co tu piszecie jest poprostu smieszne i ........bez komentarza
chyba jeszcze malo w zyciu widzialyscie itd...........co ja sie wogole bede rozpisywala szkoda palcow
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: Krówka. »

[quote="maka"] i dodam jeszcze....ze wspolczuje sobie,Douchee i jeszcze wielu innym,ktorzy z odruchu serca beda w przyszlosci chcieli uratowac jakiekolwiek zwierze...martwie sie o nich wszystkich,ze szukajac jakiegos przyjaznego forum wlasnie trafia na to... :(
po co jest wlasciwie to forum?????????????
mamy byc milosnikami szczurkow....czy zmieniac ludzkosc i ustawiac swiat po swojemu???
chyba nadrzednym celem jest propagowanie szczurkow jako bardzo wspaniale zwierzatka domowe i dbac o to by ich wlasciciele nie popalniali bledow w ich hodowli i tego sie trzymajcie...
[/quote]

maka :roll:
forum jest malo przyjazne, dlatego jest tu tylko 650 uzytkownikow i 100 razy wiecej wiadomosci. Zdcydowanie jest to forum chamow, egoistow i ludzi, ktorzy znecaja sie nad zwierzetami! :roll: :lol:
Wiecej tolerancji dla ludzi z Elbląga!


krwipoij strasznie współczyje Ci, że uratowałaś Abishai i Sashe! :cry: :wink:
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: nezu »

no dobra dziewczyny.
Wyzylyscie sie, splynelyscie jadem, opowiedzialyscie jakie jest wasze zdanie i teraz powtarzacie sie jak zacieta plyta. Maka, nie odpisuj na ich posty bo to sie bedzie ciagnac do konca swiata i o jeden dzien dluzej, douchee, to samo.
Koniec tematu zoologow temat powstal bynajmniej w innym celu i pora skonczyc z offtopiciem.
a moze zamknac temat bo zarowno Mila jak i Cola maja juz wspolny.
jest tu jakis mod?
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: Krówka. »

wracajac do tematu :arrow: gratuluje nowej domowniczki :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mila

Post autor: ESTI »

Nezu, wybacz...i nie będę pisać pw.

Ale zachowujesz się też niegrzecznie i uważam, że jesteś tu normalnym użytkownikiem, więc nie powinnaś nikogo obrażać, ani pouczać.

Nie jesteś adminem, żeby nakazywać komuś nie pisać o czymś "do końca świata", czy też doradzać niektórym nie dyskutować z forumowiczami.

I chociaż to offtopic, użytkownicy mają prawo się wypowiadać, skoro i tak temat o szczuraskach Douchee jest i ma się świetnie.
Obrazek
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Mila

Post autor: douchee »

Jesteście niesamowite, bo wszystkich opier..... za powtarzanie tych samych tematów w różnych postach, a wcale nie jesteście lepsze. To miałam na myśli pisząc, że ten post nie do tego został stworzony... Dla waszej informacji Mila się świetnie i umiera od suchego chleba...
:)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Mila

Post autor: nezu »

....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”