Pasztet i ferajna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: tahtimittari »

Nie zabiorę moich.. podrzucę mamie na przechowanie ::) one nie są wspinaczkowe. Leniwe kluchy - miziaki.
Z resztą już w styczniu byłam, gdzieś w moim temacie nawet zdjęcia wrzucałam ::)

Co do imion, to jakoś zawsze nie mam weny twórczej i wychodzi coś dziwnego. Fentanyl został po prostu Fenkiem, ale przedwczoraj w poważnej atmosferze, przy zabiegu, gdzie akurat się zajmowałam znieczulaniem polecenie "podaj mu fentanyl" prawie że wywołało u mnie atak głupawki ;D
A Sekator.. nie mogłam wymyślić nic, tak na niego wołała dwójka znajomych, a że przywykł, to zostało.
Awatar użytkownika
druidka
Posty: 62
Rejestracja: sob lut 05, 2011 2:01 pm

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: druidka »

Obejrzałam Twoje szczurki :) Są urocze i takie maleńkie! Moje też były takie malusie, ale szybko urosły... Czekam na więcej zdjęć, choć wiem jak trudno złapać takiego szczurka na zdjęciu :D
No i wymiziaj je ode mnie;)

Masz bardzo fajną klatkę! Naprawdę robi wrażenie! Musiałabym też pokombinować z moją.
Bestia najgorsza zna trochę litości. Ja nie jestem bestią, więc jej nie znam.
William Shakespeare

http://druidka.yum.pl
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Czasami zazdroszczę leniwych kluch tahtimittari, moja wierci tyłki dały mi dziś popalić. Będą tęskniły jak wyjedziesz.. mam nadzieję, że Twoja mama lubi szczurki, moi rodzice uwielbiają szczurki ale naszych jeszcze nie mieli okazji zobaczyc ale wybierają się do nas na obiad więc przedstawię nasze futrzaste babole.
Nie masz weny do imion? No to idzie nieźle jak na brak weny ;) Sekator mnie rozwalił.. a pasuje do zęboli.

Dziękuję za wizytę druidka, cieszę się że moje malutkie jeszcze szczuraski się podobają. Byłam zachwycona Twoją dwójcą i opisem ich charakterów... Mnie to też czeka ale ciągle nie mogę się zebrać do zrobienie zdjęć każdej szczurzycy z osobna. Widzę, że jesteś tu od jakiegoś czasu, fajnie, że założyłaś temat o swoich szczurkach :) Nasza klatka to taki zlepek robiona w domu.. ale pannice rosną i chyba trzeba będzie zrobić nową albo rozbudować starą klatkę.

Tak jak obiecałam wstawiam kilka fotek z niedzielnego obiadku... chociaż ostatnio gustują w ścianie przy klatce i trzeba ich pilnować.. nawet nie chodzi o ścianę ale nie sądzę żeby stara farba służyła szczurom ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: furburger »

piękności!
słodkie te Twoje maluchy są :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: tahtimittari »

Agatow pisze:Czasami zazdroszczę leniwych kluch tahtimittari, moja wierci tyłki dały mi dziś popalić. Będą tęskniły jak wyjedziesz.. mam nadzieję, że Twoja mama lubi szczurki, moi rodzice uwielbiają szczurki ale naszych jeszcze nie mieli okazji zobaczyc ale wybierają się do nas na obiad więc przedstawię nasze futrzaste babole.
Mama wielbi je :D Kiedy wybywałam w góry, a nie było mojego sąsiada, który zwykle zajmuje się moimi pociechami, gdy wyjeżdżam, to jej przywiozłam. Była zachwycona, szczury po powrocie do mnie wyglądały jak tłuste piłki, a ona nie mogła przeboleć pożegnania z nimi. Teraz już się upewniała, czy na pewno na święta wielkanocne je ze sobą przywiozę. Tata nie wykazuje aż takiego zachwytu (Ven za nim łaził po całym domu, wchodził na ramię - jak to on, a tata komentował "zabierz tą myszę, znów do mnie lezie" - po czym sam brał szczurka na ręce ;) ).

A Twoje maleństwa.. jak zwykle pełen zachwyt :D
http://img220.imageshack.us/img220/3998/sz22.jpg no mychy, jak nic!
http://img194.imageshack.us/img194/5126/sz23.jpg jak z wystawy.. dawaj do kalendarza forumowego.
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Entreen »

Och matko. Jak one mnie rozczulają. Piękności ^-^!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Agatow pisze: Próbują się wspinać po ścianie.. ale to na szczęście słabo wychodzi
słabo tylko na razie, obawiam się... ::) :P
Agatow pisze: Piskałka opanowała trudną sztukę wspinania się na trzonek miotły a Indiana potrafi się wspinać na każdy mebel, zaczęło się od krzesła.
no, to i w górę po rurkach od kaloryfera bedzie jej pasowało ;D , a niedługo być może coś Ci się "rozpiska" pod sufitem ;)
Fotki dzieciuszków jak zawsze przecudne, nie mogę tak za bardzo tu chyba zaglądać… ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Dziękuję furburger.. rzeczywiście słodziaki ale jak się nie ruszają tzn na zdjęciach ;)

Tak jakbym widziała moich rodziców tahimittari, zostawisz im szczury na tydzień a one rosną jakby minęły 2 miesiące.. taka prawda, że jak ktos pozna szczurki lepiej to od razu się w nich zakochuje pomimo strsznych stereotypów dotyczących tych uroczych futrzaczków. Wiesz, ja nie wiem czy one się nie powinny obrazic za „mychy” ;) Na wszelki wypadek nic im nie powiem ;D

Dziękuję za wizytę Enteen i miło poznac. Nie mogę znaleźc tematu o Twoich zwierzaczkach za to widzę, że pomagasz fachowymi radami cierpiacym szczuraskom :)

Ach unipaks zaglądaj ile się da bo za kilka miesięcy już nie będą takie słodkie ;) Ale za to z wiekiem chyba coraz bardziej kochane.. coraz więcej historii powoduje, że ta specjalna więź utrwala się w naszej pamięci…
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Entreen »

Agatow pisze: Dziękuję za wizytę Enteen i miło poznac. Nie mogę znaleźc tematu o Twoich zwierzaczkach za to widzę, że pomagasz fachowymi radami cierpiacym szczuraskom :)
Fachowymi jak fachowymi, staram się ;). Ja póki co szczurków nie mam (w sobotę będzie pierwszy, a za 3 tygodnie dwa kolejne =3), ale mój temat już istnieje - o tu :)

A, prawdę mówiąc, jak urwis, to urzeka imho często bardziej :D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

to ja o tu zaglądam he he...
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Newbie »

ale wstyd... dziś pierwszy raz zajrzałam do Twojego tematu!
i brak mi słów - takie wspaniałe cudeńka przygarnęłaś!
i czy dobrze widzę - same kaptureczki?
MIZIAMY!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Jessica »

same piękności :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: unipaks »

Stu lat w zdrowiu, szczęściu, dobrobycie! :D
:-* :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Afera »

Słodkie maluchy jeeej! <3
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Newbie dziękuję za odwiedziny, ja to wiem że brak czasu na wszytko to chyba problem każdego ;) Cieszę się, że szczurki się podobają, kaptureczki bo to szczurki z którymi jak do tej pory mam najlepsze doświadczenia.. zawsze było towarzyskie i wesołe więc tym razem też się zdecydowaliśmy na zakapturzone panny.

Jessica dziękuję bardzo, na razie za największa piękność uchodzi Strzałka chociaż to rzecz gustu - postaram się w końcu zrobić więcej fotek to sama ocenisz ;)

Unipaks dziękuję bardzo, zrobiłaś mi bardzo miłą niespodziankę ;D Miałam urodzinki, dlatego też kilkudniowa przerwa na forum.. 29 a za rok to będzie depresja lol ale na razie się jeszcze aż tak bardzo nie martwię. Mam nadzieję, że życzenia się spełnią i jeszcze raz dziękuję :-*

Aferson miło Cię poznać i dziękuję za odwiedziny, zaglądałam do Twojego tematu - jakie zdjęcia!!! Idę sobie pooglądać ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”