Problem - szczur nie chce jeść warzyw i owoców

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: alken »

ale suchy pokarm je? jakiej firmy?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Freyka
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 5:15 pm

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: Freyka »

mój Raj nie chciał jeść jabłka pokrojonego w kostkę, ale w płaskie paski już zjadł xD Może też powinnaś zmienić sposób podawania? : 0 Też z resztą mam problem z karmieniem, bo kiedyś chciał jesć tylko marchew, póżniej jabłka, później kiwi, teraz pomidora i tak mu się zmienia : P A ziaren to w ogóle chyba nie je.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: alken »

a formie zmiksowanej próbowałas? druga szczurka je normalnie wszystko czy tez wybrzydza?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: dimitria »

Moje Szczurcie zajadają Versele Laga - Rat Complete wymieszaną z Vitapol'em warzywnym, oraz mieszanką warzywno-ziołową herbal pets, oraz suszonym mniszkiem lekarskim.

Wiem, że Vitapol nie cieszy się dobrą opinią, stąd i następnym razem kupię coś zupełnie innego,
toteż proszę mnie nie łajać ;)

Druga szczurka jak najbardziej ma apetyt, do ziarenek zagląda od czasu do czasu.
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: dimitria »

W formie zmiksowanej nie próbowałam!
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: Cyklotymia »

Szczury lubią wcinać zmiksowane papki więc spróbuj, to naprawdę dobry pomysł :D Wszelkie gerberki się cieszą zawsze duzym powodzeniem.
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: Niamey »

dimitria, a ile Ty masz szczurów? Bo jeśli jednego, to w zasadzie nie dziwię się, że jest takim niejadkiem. Szczur potrzebuje szczurzego kompana, m.in. po to, żeby nawzajem nakręcały się na jedzenie. Samotne szczury mają mniej bodźców i zazwyczaj mają gorszy apetyt.
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nieto - czyli żyjemy samym zbożem.

Post autor: klauduska »

Niamey, czytaj ze zrozumieniem :)

dimitria napisała:
Moje Szczurcie zajadają Versele Laga - Rat Complete wymieszaną z Vitapol'em warzywnym, oraz mieszanką warzywno-ziołową herbal pets, oraz suszonym mniszkiem lekarskim.

Wiem, że Vitapol nie cieszy się dobrą opinią, stąd i następnym razem kupię coś zupełnie innego,
toteż proszę mnie nie łajać

Druga szczurka jak najbardziej ma apetyt, do ziarenek zagląda od czasu do czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”