O šesti českých potkanech

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Čtyři Češky

Post autor: Mictlan »

Mi wczoraj Frodo do spółki ze Skarpetą zjedli ładowarkę od tel i nie mam jak ładować.. Więc wiem jak to jest z tymi dziurkaczami .. ::)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

fur to jest niesprawiedliwe >:( foch! Zamaskowany szczur, udający chomika i robiący słodkie minki - no i wszyscy się zachwycają :D zero karcenia, żadnego upominania... jesteście wszyscy złymi wujkami i ciociami :) Wystarczy zrobić maślane oczka i już! Winy odpuszczone :D
...Mic i pewnie też ich nie skarcileś? Nawet nie pogroziłeś paluszkiem? Hm? Coś mi się tak wydaje ;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Čtyři Češky

Post autor: alken »

ja Ci wierzę, mam to w domu, te najsłodsze z twarzy zawsze największe destruktory i nośniki chaosu ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Čtyři Češky

Post autor: Mictlan »

maua, pewnie, że nie.. Oni są zbyt słodcy żebym mógł to zrobić.. Po prostu się zdenerwowałem troszkę, ale po co mi telefon, w końcu nie będę miał smyczy :)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Čtyři Češky

Post autor: furburger »

u mnie dziurkaczem jest Bolesław :D
Zaopiekował się już pościelą ładowarką mamy przyrządem do brzuszków i pufą :D

no ale jak nie wybaczyć takim oczom
Obrazek
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Čtyři Češky

Post autor: Mictlan »

Bolesław jest piękny, nie pokazuj go bo mi się marzy agutowy kaptur... :'(
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Čtyři Češky

Post autor: Afera »

U mnie największą niszczycielką jest Zdzisia, która nie oprze się żadnemu kabelkowi, przewodzikowi... ale i tak takie niszczarki są najbardziej kochane, prawda? :P Moja niszczarka jak zacznie mnie lizać po rękach to wymiękam. :P
http://s43.photobucket.com/albums/e356/ ... CN0632.jpg Jaka cwaniacka mina hahaha. O0
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

alken - jesteś jedyną sprawiedliwą, jesteś niczym strażnik Teksasu! :) ;D (Patrzę teraz złym okiem na Obalkę, zjada klatkę)
Mic jasne, tak myślałam, czyli możesz sobie zanucić "miłość Ci wszystko wybaaaczyyyy" - wiedziałam; prędzej pogodzisz się z brakiem telefonu (nawet się ucieszyłeś) niż pogrozisz palcem ;D
fur o nie, nie pokazuj takiego Bolesława! Nieeeeeeeeee! Nieeeeeeeee... poddaję się :D ale żeby mamine rzeczy niszczyć, trzeba nie lada odwagi ;)
Aferson Zdzisię sobie wyobrażam jako połączenie Dżumy (pikaczu lizaczu:D) i małej - niszczycielki. Jestem bezsilna. :D

Czyli:
- każdy ma swoją niszczarkę, dziurkacza, no małą psuję jednym słowem
- ofiarą padają ubrania, ładowarki, pościel, meble, a nawet maminy przyrząd do brzuszków!
- wyśledzenie zbrodniarza jest nadzwyczaj proste, ponieważ: ma najsłodszą minę ze wszystkich zgromadzonych
:D :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Čtyři Češky

Post autor: Mictlan »

Dokładnie, i zazwyczaj biegnie na kolana pozamylać ! Zapomniałaś to dodać :D . Póki co ubrania nie padają u mnie ofiarom, raz tylko nakładałem bojówki i ni stąd ni z owąd wyleciał nogawką Kermit ..

maua, sprawiłaś, że siedzę i śmieję się do monitora, a ludzie z klasy patrzą jak na idiotę.. :D
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

O, edycjo - nie mogę już dodać tamtego punktu, o nie! :-\
Mictlan pisze:Póki co ubrania nie padają u mnie ofiarom, raz tylko nakładałem bojówki i ni stąd ni z owąd wyleciał nogawką Kermit ..
Po prostu złapałeś go zanim wgryzł się w spodnie, ot co ;D A teraz niby taki niewinny, haha :D
Mictlan pisze:maua, sprawiłaś, że siedzę i śmieję się do monitora, a ludzie z klasy patrzą jak na idiotę.. :D
trudno, trudno - do nauki, a nie forum przeglądać :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Čtyři Češky

Post autor: furburger »

Mictlan pisze: i ni stąd ni z owąd wyleciał nogawką Kermit ..
Wczoraj Damianowi do nogawki wchodziła Kayomi i Perełka :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Čtyři Češky

Post autor: Nakasha »

Ja nie mam psujów. :D Nikt nie gryzie prętów, nie gryzie tarasów, koszyków, ściany, wykładziny, itp. :) Jedyne co moje paskudy zjadają to hamaki. :P

Ale to prawda, że niszczarkom i tak się wszystko wybacza. O0
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Čtyři Češky

Post autor: alken »

Nakasha pisze:Ja nie mam psujów. :D Nikt nie gryzie prętów, nie gryzie tarasów, koszyków, ściany, wykładziny, itp. :) Jedyne co moje paskudy zjadają to hamaki. :P
Nakasha, weź się nie chwal, bo Ty nie masz szczurów tylko chomiki wypchane jakieś, o. ;D Jeszcze w dodatku łączyć ich nie musisz bo same się łączą. O0
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Čtyři Češky

Post autor: maua_czarna »

Właśnie, co to za sianie defetyzmu mi tutaj Nakasha :D
Masz takie idealne szczurzaste, moje powinny brać przykład, a tu ni hu hu :D Jak nie koszulka z trabantem, to pościel, jak nie pościel to kraty, ewentualnie ucho współszczura - zawsze coś MUSI być pogryzione, nie ma przebacz! :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Čtyři Češky

Post autor: Agatow »

Moje niestety niszczą... ale to chyba naprawdę wyjątek, że szczur się nie zainteresuje nowym przedmiotem i nie dziabnie, po prostu zawsze lepiej być pewnym, że tego się nie da zjeść. Ale i tak im wybaczamy każdą wpadkę ;) Pozdrawiam urocze niszczycielki i śpioszka Ebolkę :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”