Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: sheila. »

słodkości <3
ta dupcia , nóżki :-*
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: maua_czarna »

kurcze, nie miałam nigdy takiej sytuacji, dobrze że wszystko szczęśliwie się skończyło :D niedobra Tajfunica mała :D

kochane są takie pościskane szczurasy ;D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: Entreen »

kkurcze, to-to małe jest tak słodkie, że aż zęby bolą :D
Śliczna jest, urzeka mnie :)

I dobrze, że nic się nie stało, wymiziaj łebki ;)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

dziewuchy wymiziane po stukroc :D
wszystkie maja sie dobrze, choc wczoraj mala miala jakis dziwny atak kichania i troche sie wystraszylam.. no ale mnie tez jak zakreci w nosie to sobie 5 razy pod raze kichne;) wiec cos moze jej wpadlo w nochal ;]
profilaktycznie daje calej trojcy vibovit ;]

porcja zdjec ;]
klatka po malym przemeblowaniu znowu :P
Obrazek

w czerwonym koszyku po lewej zamonotowalam plastikowy pojemnik ze sciolka ;] poprzednio byl on w gornym czerwonym koszyku...ale poniewaz panny czesto tam wlazily i mi 2 razy w ciagu 2 dni aya z mishka gowienko po klatce rozniosla, to postanowilam zmienic miejsce ;] mishka na poczatku sie zapominala i wyskakiwala ze sputnika na kupe czy siku w bok..no ale juz sie nauczyla;) mala od razu zalapala ;]

zdjatka z dzisiaj, niestety ayi nijak nie dalo mi sie uchwycic... wiecznie zapracowana i w ruchu ;)))
no to Mishka...
Obrazek

Obrazek

zobaczcie jak mi ogony zalatwily tygrysa :D codzienna ciezka praca ;) z cyklu jak zajac ogona i nie martwic sie o inne zniszczenia... zrobiły dziurę w nodze i wywlekaja wszystko na zewnatrz;)))))

Obrazek

Obrazek

niezla nora ;))))

Obrazek


a Tajfun rośnie jak na drożdżach... i sie żarłok na jedzenie rzuca, jakby go miesiąc nie widział ;)
Obrazek

Obrazek

i jak tu mnie nie kochać..?

Obrazek
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

Mishke ostatnio dopadła deprecha...3 dni nie wychodziła na wybieg, siedziała jakaś taka smutna, nie wiem może obrażona... no ale wszystko wróciło do normy ;) zatem wracam z kolejną porcją zdjęć :D

no to najpierw Ayunia moja kochana :)
Obrazek

Obrazek

kurde weźcie mnie podrapcie, bo nie sięgam... ;)

Obrazek


Mishka :)

Obrazek

Tajfunica wlazła w obiektyw:P

Obrazek

przednie łapy w jogurcie upaciane... ;)

Obrazek

Mishka w podskokach do Danio przybiegła:P

Obrazek

yummy! ;)
Obrazek

aż miło popatrzeć...

Obrazek


no i słynny tygrys... Tajfunica na początku się tylko przyglądała ;)))

Obrazek

tylne łapy małej mnie rozwalają :D

Obrazek

tu już zaczynała coś próbować..

Obrazek

no i oczywiście skończyło się zbiorowej robocie ;]

Obrazek

Obrazek

ha! ugryze Cie w dupsko :D

Obrazek


jak ta Tajfunica mi urosła...

Obrazek

Obrazek

i najlepsze na finał...

You talkin' to me?

Obrazek

I'm fun.... Tajfun! ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

nikt mi nie chce moich ogonow podziwiac ;) zazdrosnicy! o:P
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: jordan »

brudnonosek :D
Obrazek
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: sheila. »

śliczneee dzieciaki :-*
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

od kilku dni mecze sie z durna statystyka... klne co chwile w pokoju, chyba szczurasy wyczuly, ze cos nie gra... i co mishka dzis zrobila? wyszla, wlazla mi za koszule i sie mocno przylepila ;) na dobre 10min :)) moje slonko kochane :) wie, jak poprawic mi humor :)

Obrazek
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: Jessica »

jaki pycholek rozkoszny ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: aneczkaa »

Co słychać u dziewczynek? ;)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

oj trochę mnie tutaj nie było w ostatnim czasie ;) 2 obrony magisterskie.. praktycznie jedna za drugą... no ale już po ;) obronione pięknie i wypoczywam;) no może nie do końca...bo remont chaty (jeszcze trwa) i stąd brak czasu na forum... :(

No ale do rzeczy :P
Dziewuchy super się trzymają :) zdrowe, zgodne i kochane :))) jedyne co, to Aya gryzie wszystko, co napotka na swojej drodze... Mishka i Tajfun grzeczne dziołchu... ale Ajucha... koszyki zmieniałam 3 razy, bo przegryzała wszystkie kratki i spadała razem z dnem do hamaka;) teraz już się zaopatrzyłam w takie bez kratek... wypaliłam 3 dziury, żeby paski zaciskowe założyć i przymocować no i na razie (odpukać) wiszą :D wczoraj też np. zostawiłam słuchawkę od tel. stacjonarnego... jak wróciłam nie było żadnego klawisza ;) a wyszłam może na 2-3min... zaczęłam im ostatnio dawać gałązki od wiśni, ale widzę, że na niewiele się ten czynnik zastępczy zdał... ;)
A Tajfun spasł się jak świnia (tak, sam się spasł). Jest jeszcze raz taki jak Mishka :| normalnie nie mogę wyjść z podziwu. Porcje żarełka dostają wszystkie zawsze podobne, ale Tajfun ma tempo pożerania 3x szybsze od reszty (szczególnie od Mishki). Mishka to taka księżniczka... je pomalutku, subtelnie, powoli... tyle, że za chwilę przybiega do niej Tajfun, który już "połknął" swój kawałek i niestety Mishka zostaje z niczym... więc muszę paskudy pilnować przy jedzeniu;) Tajfun to się rzuca na wszystko jakby jedzenia co najmniej przez miesiąc nie widział... Efekt? już dwa razy musiałam robić mu windę, bo się żarłok zakrztusił... Pasibrzuch! A propo.. bebzon to ma co najmniej ciążowy... I do tego dyma wszystkich dookoła ;))))) ale sam się nie daje ;))))) drze wtedy papę w niebogłosy ;)))) normalnie mam niezły ubaw;)

no i kilka zdjęć oczywiście... wrzucam głównie Tajfuna, bo Aya z Mishką się nie pozmieniały zbytnio i nie bardzo lubią pozować... ;)

to jakieś 2 mce temu, kiedy brzuch Tajfuna zaczął nabierać kształtów rubensowskich ;)

Obrazek


tu już trochę później...

Obrazek

co złego to nie ja ;)
Obrazek

tak sobie na wybiegu Tajfun ucina drzemkę jak się zmęczy ;)))
Obrazek

jak fretka... Mój patrząc ostatnio na Tajfuna mówi do mnie " No wiesz, jak tak dalej pójdzie, to będziesz miała kota" ;)
Obrazek

no i cała 3 w sputniku oczywiście :)))) uwielbiam to zdjęcie :)
Obrazek
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: furburger »

Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: kinia87 »

heheh gremlinem bylem, ale utylem i jestem sloniem ;))))) co do umaszczenia, faktycznie ewoluowalo z gracja ;))))) jeszcze do tej pory gdzies tam jasnieje... ale to juz jest proces bardzo powolny... tak czy inaczej Tajfun jest moim kochanym tlustym miziaczem :) najbardziej z calego ministadka lubi byc brana na rece, uwielbia mizianie po brzuchu, jak ja klade na plecach ;)))) zastyga wtedy w bezruchu;] i fajnie sie "nakreca" jak ja glaszcze w szybszym tempie, wtedy dostaje takiego speeda, ze nie moge ze smiechu ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Święta Trójca: Aya, Mishka & Tajfun

Post autor: furburger »

nagraj to :P
z chęcią bym obejrzała taki filmik ^^
mój haszczak to chyba jakaś podróba jest bo ma już około 7 miesięcy a nie widzę żeby jaśniała :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”