Mam problem !!! Siostry sie gryzą

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam problem !!! Siostry sie gryzą

Post autor: mini »

Sorka za odświeżanie starego kotleta, ale nie chce bez potrzeby zakładać nowego tematu ;)
Atomówki są bardzo zgodne, śpią razem, bawią się, na wybiegach trzymają się razem.
Jednak czasem, kiedy obie wchodzą mi pod bluzę, zaczynają się kotłować, nie trwa to kilka sekund. Wręcz przeciwnie: Bajka goni Brawurkę i ciągle pokazuje jej swoją dominację, dość długo.
Przy okazji tych zachowań, mi też się czasem obrywa, bo któraś mnie zahaczy. Nie przeszkadza mi to zbytnio, bo rozumiem, że muszą załatwić swoje sprawy. Zastanawiam się tylko dlaczego robią to kiedy są tak blisko mnie... Zazdrość? Bajka, chce pokazać, że to ona ma pierwszeństwo w baraszkowaniu pod bluzą? Sama nie wiem.. Nie chce ich rozdzielać i ingerować, bo właściwie to nie ma przy tym pisków, martwi mnie jedynie to, że dzieje się wszystko blisko mnie.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mam problem !!! Siostry sie gryzą

Post autor: Kluska123 »

Szczury czasem walczą ze sobą, może z zazdrości, może ustalają hierarchię ;) Moje dwa ogony robią to samo, jeden z nich to panikarz i non stop piszczy. Jeżeli nie ma krwi to nie masz się czym martwić ;) Może mają zły dzień? ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam problem !!! Siostry sie gryzą

Post autor: mini »

Kluska123 pisze:Może mają zły dzień? ;)
Też o tym pomyślałam ;) Zobaczymy jak będzie z czasem, chyba muszę się przyzwyczaić do ich kłótni :P
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”