ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Szeliza »

furburger pisze:Pingwin ma już w głowie wyjście ewakuacyjne :D
Haha ;D

Fana klaciocha ;)
A misiek jest super! Gdzie kupiłaś?
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Po wymianie hamaków. Chciałam dziś żwirek wymienić.. Ale tata już kupuje go trzeci dzień, dziś też zapomniał.. Sama bym po niego pojechała, jakbym wiedziała, że tak będzie 'zapominał'. :P "Tak, tak, kupię na pewno." :D Jutro muszę w końcu sama jechać, bo do świąt nie wymienię. :P
Wkurzyli mnie, że ja tu kupuje polar, szyje, haczyki doszywam.. To mają w ramach mojego buntu jedynie hamaki ze starego, grubego prześcieradła. :P
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Klatka dwóch samców:
Obrazek

Klatka 4 szczurków (3 samice, 1 samiec)
Obrazek
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: `naatka »

czym wyścielacie koszyczki ;d?
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
ammy88
Posty: 396
Rejestracja: pn lis 29, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa / ZST

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: ammy88 »

Ja niczym, bo moje chłopy i tak wszystko wyrzucają - i polarki i ręczniki papierowe i chusteczki i pocięty t-shirt lądowały na ściółce z zerowym zainteresowaniem... Widocznie wolą leżeć na plastiku :]
moje małe faceciki: Rico&Mieciu&Toffie&Heniutek
W szczurzym niebie Rayo&Alvaro&Koksik-Gacuś&Felix
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29187
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

Ja też niczym nie wyścielam pięterek. Tylko do domków wkładam im szmatki. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: jordan »

a ja dzisiaj troche poszalalem :)

i wygląda to tak:

góra:

Obrazek
Obrazek

środek:
Obrazek

dół:
Obrazek

całość:
Obrazek
Obrazek
jorka1
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 06, 2006 2:44 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: jorka1 »

Oto klatka moich dzikusów(ciągle bezimiennych-roboczo jeden cwaniak,drugi chojrak).Klateczka jest w trakcie urządzania,na pewno będą wymienione półki na plastikowe(deski do krojenia),dojdzie większy koszyczek i większy domek.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lovekrove »

jorka1 bardzo estetycznie urządzona klatka, strasznie mi się podoba. Z tym, że z tego co widzę to wszystko drewno, więc za jakiś czas może być nieciekawie...
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
jorka1
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 06, 2006 2:44 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: jorka1 »

Tak tak,wiem,to prowizorka.Lada dzień planuję wymianę drewnianych rzeczy na plastikowe.Wszystkie elementy już przygotowane tylko czekam na natchnienie ;D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db5 ... 7ac0a.html Kawał chałupy. Fajnie, estetycznie zrobiona z pomysłem. Praktycznie cała przestrzeń została zapełniona w logiczny sposób. Podoba mi się. ;)
9 duszyczek za TM [*]
polizmnie
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 7:29 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: polizmnie »

http://img844.imageshack.us/img844/4027/20110509112.jpg
http://img847.imageshack.us/img847/2259/20110509113.jpg


przepraszam za jakosc foto ale musze się pochwalic co prawda klata nie skonczona ale juz szczurasy pomieszkuja. sa zakochane w tej oto szafie beda jeszcze wyrzniete okienka z tyłu i zboku szafy. gura bedzie wyrznieta na swietluwkę. hamaki eh ony chyba niechca takiego czegos bo w klatce nie widziałam ich na hamakach za to widziałam hamak w gniezdzie jakos szmatka.

Co wy na taką klateczkę ??
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: klauduska »

moim zdaniem super. mnóstwo miejsca i sporo szczurów może pomieścić. chociaż półki to chyb drewniane? to ja bym to drewo zabezpieczyła, bo ci zacznie śmierdzieć szybko przy szczochach.
polizmnie
Posty: 105
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 7:29 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: polizmnie »

klauduska pisze:moim zdaniem super. mnóstwo miejsca i sporo szczurów może pomieścić. chociaż półki to chyb drewniane? to ja bym to drewo zabezpieczyła, bo ci zacznie śmierdzieć szybko przy szczochach.
zabezpiecze coc te półki z góry są oklejone okleina ale nie taką byle jaką bo to jest zrobione z blatów starej szafki więc się da zmywać. ale myslę o oklejeniu tego. i kuweta hm mam zamiar zrobic metalową zda egzamin ?? chciałam szklana ale stwierdziłam ze szczur musi miec swoja prywatnosc więc chyba bedzie metalowa albo moze z jakiejs ciemniejszej pleksy ??
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: smeg »

A po co świetlówka? Szczury lubią ciemno, nie trzeba ich doświetlać ;) Kuwetę weź taką, żeby Tobie było jak najwygodniej ją sprzątać. Ja bym nie chciała szklanej, bo musi być strasznie ciężka. Szczury będą mogły mieć prywatność w norkach i hamakach które im powiesisz, więc bez przesady :P W kuwecie i tak będą spędzać najmniej czasu.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”