whiskasowe szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

whiskasowe szczury

Post autor: whisky »

Teraz nasza kolej :D
Jestem whisky i mieszkam sobie (na razie ) w Toruniu z dwoma ogonami. I psem. I resztą rodziny. ;)

Paragraf trafil do mnie jako pierwszy. Pojechałyśmy po niego z siostrą do Bydgoszczy, do pana, który (jak teraz mi się wydaję) ma pseudohodowle. Wtedy wydało mi się to rozsądniejsze niż zoologiczny, teraz niekoniecznie. Tak czy owak szczuro dobrej płci, cały i zdrowy tylko trochę przestraszony trafił do nas.
Obrazek
Zaklimatyzował się i zaczął rozrabiać.
Obrazek
Zaprzyjaźnił się tez z Fuksem.
Obrazek
No i po jakimś czasie i wielu przeczytanych postach... A także wielu rozmowach: no mamo, przecież Paragraf jest kochany... Zobacz jaki miziak. No. A teraz potrzebny mu przyjaciel! :D No i niestety po kilku problemach z dostarczeniem nowego miska do domu, udało się. W zeszła niedzielę pojechałam po Rewersa do Poznania, gdzie przywiozła go Kamila (dzięki) od veereny :) I tak oto młody, tez trochę przestraszony, znalazł nowy dom.
Obrazek
Paragraf przyjął go całkiem spokojnie - to w ogole szczur-anioł i stoicka dusza. Jedna schodzenie na doł było trochę straszne, bo siedział tam Paruś i PATRZYŁ. No i ten żwirek... Lepiej było pić do góry nogami.
Obrazek
Po kilku niegroźnych zapasach i dwoch przepiszczanych nocach zapanował spokój. Podzielili się miejscówkami w klatce, a wczoraj nawet Rewers podjął próbę iskania Paragrafa. :D Wyglądają na szczęśliwe i spokojne kiedy śpią przytulone - na razie - każdy do własnego ogona ;)
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: whiskasowe szczury

Post autor: pray »

Piękne ogony :) Wy miziaj ich ;)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: whiskasowe szczury

Post autor: mini »

Paragraf, to sliczny błękitek ;) Fajnie, że mama zgodziła się na 2 ogona dość szybko. Bo wiemy jak to czasem bywa..
Tak to jest czasem z tymi hodowlami..człowiek myśli, że znalazł najlepsze rozwązanie, a tu psikus.. Nie ma co płakać, ważne, że człowiek uczy się na błędach i poszerza swoja wiedzę ;)

Miziania dla obu Panów! :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
lolzrolek
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 24, 2011 1:41 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: whiskasowe szczury

Post autor: lolzrolek »

Fuks wygląda identycznie jak moja Tequilcia :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: unipaks »

Piękni panowie; fajnie, że udało się zapewnić towarzysza dla Paragrafa, z pewnością będzie im raźniej! :)
Wymiziaj chłopaków :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: whiskasowe szczury

Post autor: KITEgirl »

dopiero skapnęłam się że ta kupa włosów to pies :D
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: whisky »

Tak, to pies :D Śliczny spaniel. Jest trochę ciapowaty i na szczury reaguje wzrokiem: Ale co to? I takim pięknie zmarszczonym czołem. Ogonom chyba sprzyja też to, ze ma slaby wzrok no i bardzo pokojowe usposobienie :)
Obrazek

Swoją drogą grali kiedyś z Paragrafem w grę... Leży pies, przed nim podusza, pod/za poduszką szczur. Patragraf wybiega, ciągnie psa za futerko na lewej łapce i chowa się. Fuks, po chwili opóźnienia, przykleja się do lewej strony poduszki i węszy. W tym czasie Paragraf wybiega z prawej, żeby pociągnąć go za futerko :D
Ogólnie w tym stadzie to szczur jest postacią dominującą :P

Panowie wymiziani, dziękują za komplementy :) I chyba faktycznie bedzie im dobrze razem. Lepiej niż w pojedynkę.
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: Kluska123 »

Ogony i psiaczek przecudowni! :)
Wymiziaj od cioci Kluchy :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: whisky »

Ach, kolejny przełom. trochę musicie mi uwierzyć na słowo, ale dzisiaj już leżały w jednym hamaku (slodziaki). Co dla mnie jest tym większym szokiem, ze Paragraf nigdy hamaków nie używał...
Obrazek

Potem otworzyłam drzwiczki, żeby było coś widać no i oczywiście musiały się zainteresować
Obrazek

A tu Rewers i "a co tam masz?"
Obrazek
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: whiskasowe szczury

Post autor: valhalla »

Jeju, jeju. Jeden błękitny pan i jeden czarny kaptur - zupełnie jak u mnie :) Mam słabość do tego połączenia :)
Prześliczni.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: whiskasowe szczury

Post autor: tahtimittari »

http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1040734g.jpg/ co za rozklapciane piękności :D
Fajny pomysł na imiona miałaś.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: whiskasowe szczury

Post autor: Jessica »

piękne zwierzaki :*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: whisky »

Młody zwiedza wszechswiat. Szybko się uczy, podłapał juz od Paragrafa co lepsze scieżki. Na biurku jest tyle fascynujących rzeczy... Ale najfajniejsze, że na łóżku zawsze leży coś w co można się schować.
Obrazek
Tak a propos chowania, to Paragraf uwielbia włazić między kołdrę właściwą a poszewkę :D Tego niestety uwiecznić się nie da... (Chociaż zwykle potrzebuje akcji ratunkowej, bo nie wie gdzie wyleźć :P ) Ale jego pięknego pyszczka Wam nie oszczędzę.
Obrazek

Dzisiaj w nocy zrobiły sobie chyba dyskotekę. Albo inny fight club. W odwecie zabrałam im drabinkę, żeby mi tak nie łomotali, ale chyba nie bardzo sie przejęli. W trakcie zabierania próbowali wyjśc na świat po mojej ręce. Co jednego chowałam, to drugi wyłaził. Prawie walka z wiatrakami... Mieli tą przewagę, że ja byłam w srodku spania, a oni w srodku super-hiper-czasu-kiedy-można-biegać! Bo oczywiscie w ciągu dnia spią lenie kochane i nic ich nie obchodzi... ;)
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: whiskasowe szczury

Post autor: valhalla »

whisky pisze: Tak a propos chowania, to Paragraf uwielbia włazić między kołdrę właściwą a poszewkę :D Tego niestety uwiecznić się nie da... (Chociaż zwykle potrzebuje akcji ratunkowej, bo nie wie gdzie wyleźć :P )

(...)

Bo oczywiscie w ciągu dnia spią lenie kochane i nic ich nie obchodzi... ;)
Ok, to nie przypadek - i wygląd, i jeszcze zachowanie - ktoś na bank sklonował moje szczury :D
Pół biedy, jak szczur pod poszewką jest ruchliwy, to łatwo znaleźć. Najgorzej, jak się tam gdzieś rozpłaszczy i pójdzie spać, trzeba szukać ;)
Szczury chyba generalnie wolą nocne życie, moje budzą się wieczorem i idą spać rano - to jedyne pory, kiedy ich aktywność zahacza się z moją ;)

Cudne pyszczki tak w ogóle.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: whiskasowe szczury

Post autor: whisky »

No to prawda, wypuszczam je rano, ale szybko ida spać, no i wieczorem. Wtedy jest takie hasanie, ze ja nie mogę spać z kolei ^^
I nie zgadzam się na żadne klony :P są jedyne w swoim rodzaju :P (jak każdy)

W ogole zwazyłam te miśki. Rewers 214g, a Paragraf 370g. Siostra chce wprowadzić dietę ;) Ciekawe kiedy mlody go dogoni...
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”