Osłabienie, zanik równowagi+krostki na ciele

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magdalena90
Posty: 41
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:19 pm

Re: Osłabienie, zanik równowagi+krostki na ciele

Post autor: magdalena90 »

Witam, od kilku dni jest ze mną mała Misia (4 tygodnie). Pisałam już na forum o jej przeziębieniu ale to już jej przeszło. Pojawiło się za to coś nowego. Zauważyłam że kiedy mała się myję często spada na tyłek, a ostatnio piła z poidełka bez podnoszenia się! To wyglądało tak jakby nie miała siły stanąć na przednich łapkach i tylko podniosła głowę żeby się napić. Misia je za dwóch, pije, w nocy szaleje wspinając się po klatce ogólnie jest normalna. Czasem wydaje mi się że jak sobie leży to nagle się "wyłącza" ale chwilę potem jest już normalna. Czy to może być coś neurologicznego? Z tego co wiem to tak młode szczurki nie miewają takich problemów ale mogę się mylić. Może to jednak błędnik?
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Osłabienie, zanik równowagi+krostki na ciele

Post autor: nausicaa »

wygląda na coś neurologicznego niestety. chyba, że to po prostu osłabienie z zap. płuc. byłaś z nią u weta? jeśli nie, to idź od razu. niech ją osłucha i poda antybiotyk, jeśli płuca są zajęte. jeśli czyste, to nawet młody szczur może zachorować na zap.mózgu, wtedy trzeba koniecznie podać steryd. masz jakiegoś polecanego weta od szczurów u siebie?
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
magdalena90
Posty: 41
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:19 pm

Re: Osłabienie, zanik równowagi+krostki na ciele

Post autor: magdalena90 »

Tak, dr Piasecki jest polecany we Wrocławiu. Byłam z nią ostatnio u weta i od tego czasu jest z nią dobrze tylko właśnie zaczęła się trochę chwiać. Pójdę z nią do weta na pewno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”