[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: macik001 »

Fakt, trochę wąska, ale dwa szczury mogą w takiej żyć. Zwłaszcza samiczki, które są drobne.
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ^Yuuhi^ »

szczurki sa 2 :) wedlug kalkulatora spokojnie starczy na 2 szczury i moze ma krotki bok ale nie jest tak zle :) a juz napewno w porownaniu z poprzednimi klatkami jest duzo duzo lepiej :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: sasza&masza »

Obrazek

A to nasza klateczka :)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

Ło matko, ale wielkie :O Ja tak od dwóch dni siedze na forum i szukam pomysłów, niektóre klatki są mega.. Ja lada dzień kupuję swoją 70x40x80cm, na razie trafią tam dwie panny. Jestem w trakcie szycia im domko-hamaczku, pewnie do środka pójdą gałęzie jabłonki, wierzby. Strasznie mi się podoba woliera GoHy, ale takiego im nie zrobię... No, ale co tu gadać po próżnicy, wrzuce zdjęcia jak urządzę ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
kiniaohkinia
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 9:21 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: kiniaohkinia »

A to klatka moich dwóch panów ma wymiary 80x70x40 nie jest zbyt szałowa ,ale w pon będzie w niej więcej dodatków np.rury . : )
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ^Yuuhi^ »

obiecalam wstawic zdjecie mojej nowej klateczki wiec wstawiam :)

Obrazek

mysle jeszcze co wstawic na dole z lewej strony
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: macik001 »

Nie wstawiaj nic, musze rzeciez gdzieś chodzić :D

Te kartonowe pięterka szybko ci namokną siuśkami i nie będą zdawały egzaminu. WYbierz się do jakiegoś TESCO czy TESCO podobnego i kup koszyczki plastikowe albo tacki:)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ^Yuuhi^ »

pudelka sa wymieniane co jakis czas znajoma ze sklepu obuwniczego dostarcza mi pudelka po butach jak sa potrzebne :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Orangeo
Posty: 70
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Paczków, Nysa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Orangeo »

Ale z plastikiem zawsze wygodniej - kiedy trzeba przecierasz, np. chusteczką nawilżaną dla dzieci i po sprawie ;)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Ogoniasta »

Pudełka się nie nadają na półki..wystarczy że raz nasika i już jest fuj :P Wymień na plastikowe ;) Tobie wygodniej będzie sprzątać a szczury nie będą musiały wdychać amoniaku i deptać po swoich zatęchłych siuśkach.

..no i więcej koszyków, tuneli i hamaków :) Sporo tam miejsca, z którego nie mogą korzystać...bo przecież nie mają skrzydeł żeby fruwać po tej otwartej przestrzeni :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: alken »

Ogoniasta pisze:
..no i więcej koszyków, tuneli i hamaków :) Sporo tam miejsca, z którego nie mogą korzystać...bo przecież nie mają skrzydeł żeby fruwać po tej otwartej przestrzeni :P
dokładnie. warto kupić chociaż jeden taras ferplastu z pochylnią, dobrej jakości więc starczy na lata.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: valhalla »

Zwykłe plastikowe tacki, koszyczki - przydałoby się tego jeszcze trochę. W klatce jest miejsca jeszcze dużo.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

O, to by był raj dla szczurasów :D http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-ak ... Z304074866 może ktoś szuka większej dla swojego stada...? ::)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mini »

Oto nasz furet:
Obrazek
Obrazek

Rury, tarasy, pochylnia, wieszana micha i kuweta były już w komplecie. My dorzuciliśmy tylko domek i jeden koszyk.
Na tą chwilę musi starczyć, jednak czekamy na szczurze rzeczy od Nietoperka :D

baby od razu nauczyły się z kuwety korzystać, co mnie satysfakcjonuje bardzo :D A fakt, że drewna w klatce brak, satysfakcjonuje mnie bardzo :) Wszelkie zapachy zmalały co najmniej o połowę, jeśli nie więcej ;)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
niuniek656
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 02, 2011 10:14 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: niuniek656 »

mam pytanko. skad mozna wziasc takie plastikowe polki na narozniki ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”