Re: moja zwierzaczki:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

moja zwierzaczki:)

Post autor: Romanek »

chcialam sie rowniez czyms pochwalic:) mam wilkiego dlugowlosego owczarka niemieckiego i odpowiednim dla niego imieniu "mały" poza tym mam czarna kotke (imienia nie posiada chociaz moj tato wola czasem na nia bardzo pieszczotliwie a mianowicie "dziwa"). poza tym w domu znajda sie jeszcze moje rybki i chomiczki dzungalskie mojego brata.poza tym kilka pajakow za szafa:) i oczywiscie moja szczurcia kokaina z gratisami w brzusiu.pozdrawiam wszystkich zwierzomianiakow

P.s jezeli ktos ma ladna suczke owczarka niemieckiego dlugowlosego do pokrycia w okolicach bialegostoku to zapraszam :wink:
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: moja zwierzaczki:)

Post autor: Lulu »

[quote="Romanek"] i oczywiscie moja szczurcia kokaina z gratisami w brzusiu.
[/quote]

podoba mi sie to okreslenie... heh, rozwalilo mnie... tak troszke :)
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

moja zwierzaczki:)

Post autor: Romanek »

niestety tak trzeba nazwac ciagle powszechne sprzedawanie w zoologikach zaciazonych samiczek...ale u mnie gratisy zawsze mile widziane wiec bedzie dobrze.jak nie uda mi sie ich oddac to utworze szczurolandie w mieszkaniu...(dobrze ze nie mieszkam z rodzicami :D )
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
zosiowa
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 19, 2005 1:27 pm

moja zwierzaczki:)

Post autor: zosiowa »

oj....gdybym ja ieszkała z rodzicami to w obecnej chwili miałabym już całą szczurzą watachę (jakie ch? ) :D niestety współlokatorki są mniej chętne na hodowlę (i kto by pomyślał, że ci rodzice jednak tacy tolerancyjni :!: :D ).........
Romanek----> pozdrów ode mnie swoją malutką przyszłą-mamuśkę- a co tam, możesz nawet pomiziać za lewym uszkiem :lol: cium:*
ZOSIA SAMOSIA 16 stycznia 2005:P
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

moja zwierzaczki:)

Post autor: Romanek »

dziekuje, pozdrowie na bank :D a mysle ze pomiziam ja pozniej bo narazie nie chce jej denerwowac:) wiecie co jest najfajniejsze? kokaina wytapetowala sobie sciany domku papierem toaletowym...ma dziewczyna gust :D
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”