Czy kolor sierści szczura świadczy o jego charakterze?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
patii
Posty: 62
Rejestracja: sob kwie 16, 2011 3:21 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy kolor sierści szczura świadczy o jego charakterze?

Post autor: patii »

Iguta87 pisze: Co do zdjęć, to jesteś pewna że widziałaś je tutaj? Bo wydaje mi się że na forum raczej nie znajdziesz zwolenników używania smyczy... niektórzy są przeciwni nawet spacerom na ramieniu, w ogóle wychodzeniu ze szczurem na zewnątrz.
ja tez natrwfilam parę razy na zdjęcia szczurków na smyczy, na przykład u jakuszewy http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=27359&start=30 Chociaż sama sobie nie wyobrażam w jaki sposób ubrać ciura w smycz, podziwiam jakuszewę i jej ciury za cierpliwość :D Moje raczej nie zgodziły by się na coś takiego :P dlatego nawet nie próbuję, to nie na moje nerwy :D :P ale jeden mój wychodzi bardzo chętnie na ramieniu, też chodzimy razem do sklepu ;D Jeśli się bardzo czegoś wystraszy lub już mu się nie chce oglądać co dzieje się na dworze to wchodzi mi do torby :D Nasze spacerki nie trwają dużej niż 10 minut bo najbliższy sklepik mam praktycznie przed blokiem ;D
Ze mną: Taavi, Miki, Karo, Riko, Talib, Bambi i Rysik :)
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czy kolor sierści szczura świadczy o jego charakterze?

Post autor: Iguta87 »

Teraz sobie przypominam że już to widziałam u jakuszewy :) no i skoro ona to robi to ja jestem za :)
myślę że to jest tak jak z ubieraniem małych piesków - jak robisz to od maleńkości to zwierze się przyzwyczaja i przestaje mu to przeszkadzać, pozatym uważam że jak się dobrze zna swoje szczury to się widzi czy coś im pasuje czy nie. Nic na siłę tylko :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
PiM
Posty: 145
Rejestracja: śr sie 17, 2011 3:56 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Czy kolor sierści szczura świadczy o jego charakterze?

Post autor: PiM »

Iguta87 pisze: myślę że to jest tak jak z ubieraniem małych piesków - jak robisz to od maleńkości to zwierze się przyzwyczaja i przestaje mu to przeszkadzać, pozatym uważam że jak się dobrze zna swoje szczury to się widzi czy coś im pasuje czy nie. Nic na siłę tylko :)
Masz rację. Gdy już będę miała nowe szczurki, to spróbuję je jakoś przyzwyczajać, ale na pewno nie na siłę. Nie chcę, żeby się i one denerwowały i zraziły do mnie ;).
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy kolor sierści szczura świadczy o jego charakterze?

Post autor: Kluska123 »

I takie podejscie do sprawy mi sie podoba :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”