Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Post autor: KITEgirl »

ja wszystkie powierzchnie(półki, koszyki, rurę, sputnik) wycieram codziennie, czasem 2 razy dziennie. mam 5 samic. używam refresh'r i papierowych ręczników
Awatar użytkownika
gacek
Posty: 89
Rejestracja: pn mar 28, 2011 11:44 pm

Re: Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Post autor: gacek »

Ranne przetarcie powierzchni i wieczorne sprzątniecie klatki daje efekty nawet przy większej ilości samców.Mają na to za małe moce przerobowe :)
Stadko za TM- Dżihad, Kaszmir,Floks, Timur,Opal,Daktyl,Bławatek - niezapomniani...
Stadka ze mną- Imbir,Cynamon,Szafir, Heńkomańki,czyli Maniuś i Heniuś,Taszka i Tosia
Lunarna
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 16, 2011 12:20 am

Re: Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Post autor: Lunarna »

Byłam dzisiaj w tesco. Na pasażu przed halą jest zoolog, a mając chwilę czasu, postanowiłam sobie pooglądać szczurki i inne gryzonie. Mają chyba jakieś rozmnożenie małych zwierząt, bo tylu chomików i myszy w jednym miejscu dawno nie widziałam (nie mówiąc już o śwince morskiej bezwłosej za 450 zł...). Szczurki miały warunki nawet-nawet, niestety widać, że wszystkie spokrewnione (większość czarnych kapturków, reszta beżowa). A mówię o tym, bo pooglądałam sobie jajka na żywo i rozważałam ten "walor estetyczny". Coraz bardziej chylę się ku samcom.
No i powoli rozglądam się za klatką. Widzę, że stówkę na same druty trzeba mieć. Cholera nie znalazłam tej chomikówki, więc nie wiem, jak z nimi wracać do domu :P

Jeszcze dziewięć tygodni :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Post autor: Kluska123 »

Polecam trasnportery z Ferplasta. Aladino Medium badz Large. Koszt to ok. 50zl (wszystko zalezy od sklepu), ja kupilam we Wroclawiu w zoologicznym za 80zl transporter large i dopiero niedawno odkrylam, ze sporo przeplacilam :-[
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Cossette
Posty: 133
Rejestracja: wt sie 02, 2011 7:41 am
Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice
Kontakt:

Post autor: Cossette »

Ja się przymierzam do kupna takiej: http://allegro.pl/klatka-dla-szynszyla- ... 82553.html
Jak trzeba będzie ogony na święta przywieźć to myślę, że do walizki się złożona klatka zmieści.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Połączenie studenckiego życia i dwóch czworonogów

Post autor: macik001 »

na gratyzchaty często są klatki wystawiane ;) Popatrz też na innych forach zwierzątkowych( ;) ) czasami ktoś przedałje za "pół darmo" ;D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”