Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Cyklotymia »

zyberka pisze:
Iguta87 pisze:Spartakus (warto oglądać choćby dla klatek piersiowych gladiatorów :P )
Albo dla cycków, których też tam nie brakuje :P (informacja dla panów ;D )
Ahaha i nie tylko klatek piersiowych, inne elementy gladiatorów też są urocze ^^

A z innej bajki - whose line is it anyway ^^ bosssskie :D
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Pająk »

Cyklotymia pisze:
zyberka pisze:
Iguta87 pisze:Spartakus (warto oglądać choćby dla klatek piersiowych gladiatorów :P )
Albo dla cycków, których też tam nie brakuje :P (informacja dla panów ;D )
Ahaha i nie tylko klatek piersiowych, inne elementy gladiatorów też są urocze ^^

A z innej bajki - whose line is it anyway ^^ bosssskie :D
whose line is it anyway - Uwieeelbiam! Mogę oglądać godzinami ;D
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: zyberka »

Venefico pisze:A z polskich seriali oglądam Dlaczego ja i Trudne sprawy, hahaha, takie głupie, że aż śmieszne ;D
Dokładnie :D też czasem oglądam, żeby się z gry aktorskiej pośmiać lecz czasami nie wytrzumuję i w połowie wyłączam bo jak przekroczą granicę głupoty to staje się irytujące :P
Flaumel pisze:A ja ostatnio namiętnie (już nie aż tak, jeden odcinek na tydzień :( ) oglądam Haven :)
A niech mnie! Kompletnie o tym zapomniałam. Swojego czasu oglądałam po 5odcinków dziennie, potem nie mogliśmy ściągnąć jakoś i tak z czasem wyleciało z głowy... A głupio bo pamiętam że mnie wciągnęło i znaczną część obejrzałam


Cyklotymia pisze: Ahaha i nie tylko klatek piersiowych, inne elementy gladiatorów też są urocze ^^
Pffff hahaha :D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

zyberka pisze:
Venefico pisze:A z polskich seriali oglądam Dlaczego ja i Trudne sprawy, hahaha, takie głupie, że aż śmieszne ;D
Dokładnie :D też czasem oglądam, żeby się z gry aktorskiej pośmiać lecz czasami nie wytrzumuję i w połowie wyłączam bo jak przekroczą granicę głupoty to staje się irytujące :P
ja wymiękłam ;D za duży to hardkor dla mnie
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
kowazis
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2011 12:41 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: kowazis »

jestem Fanem ANIME i MANGI :)
Czyli wiadomo co oglądam głównie anime z mangi posiadam parę książeczek.
W 2013 r. wspólnie z grupą "Japonia oczami fana" lecimy do Japonii może ktoś kojarzy gościa Mr Jedi :)


A tak z normalnych seriali kończę oglądać 5 sezon Dr Housa , czekam na nowy sezon Skins dalej nie wiem co by wam pisać chyba nic nie oglądam aaaa Mentaliste jeszcze ;)
Obrazek LIKE ME !!!!!
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Kameliowa »

Mentalista mi nie przypadł do gustu, gorąco polecam Lie to me :) (magia kłamstwa czy jakoś tak)
Po obejrzeniu 5 sezonów Dextera jestem znudzona nim, flaki z olejem. Za to weeds ma taki scenariusz, że noon stop akcja sie dzieje :) Teraz zaczęłam oglądac Breaking Bad.. ciekawe co z tego wjdzie, póki co wydaje się byc okej.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: unipaks »

Oglądam czwartą serię " The Tudors" i bardzo mi się podoba, Henryk VIII w tym wydaniu jest odmienny od wersji, które poznałam wcześniej... ::)
Jak skończę, wezmę się za Borgiów :) No i wypadałoby obejrzeć pierwszy sezon Dextera, żeby wiedzieć o kim mowa :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: zyberka »

unipaks pisze:No i wypadałoby obejrzeć pierwszy sezon Dextera, żeby wiedzieć o kim mowa :D
Dokładnie ;D , dlatego ja już mam właśnie ściągnięty, teraz tylko trzeba znaleźć czas na obejrzenie ;)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Afera »

alken pisze:
zyberka pisze:
Venefico pisze:A z polskich seriali oglądam Dlaczego ja i Trudne sprawy, hahaha, takie głupie, że aż śmieszne ;D
Dokładnie :D też czasem oglądam, żeby się z gry aktorskiej pośmiać lecz czasami nie wytrzumuję i w połowie wyłączam bo jak przekroczą granicę głupoty to staje się irytujące :P
ja wymiękłam ;D za duży to hardkor dla mnie
Hahaha też to czasem oglądam, masakra. :P
A czy ktoś z Was ogląda M jak Love na TVP2? :P
9 duszyczek za TM [*]
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Flaumel »

A ja ostatnio męczę Warehouse 13, całkiem z pomysłem. Sezon 2 Haven mi się skończył ;(
Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Cyklotymia »

Trudne Sprawyyyyy! Odcinek z Dariuszem miażdży :D I z wredną sąsiadką-wariatką, co wszystkich do sądu pozywa. Szkoda że we Wro nie mieszkam, to bym sobie na casting poszła xD
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: tahtimittari »

Cyklotymia pisze:Trudne Sprawyyyyy! Odcinek z Dariuszem miażdży :D I z wredną sąsiadką-wariatką, co wszystkich do sądu pozywa. Szkoda że we Wro nie mieszkam, to bym sobie na casting poszła xD
Kumpela mi puściła jak siedział chłop babie w wannie. Chyba był Dariuszem? Nie wiem, ale mnie to zniszczyło.
We Wro mówisz... ;D ?
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: zyberka »

Cyklotymia pisze:I z wredną sąsiadką-wariatką, co wszystkich do sądu pozywa.
WIDZIAŁAM!Obrazek swoją drogą trzeba mieć jaja (albo totalny deficyt w portfelu) żeby coś takiego zagrać :D

W ogóle trafiłam na reklamę na Polsacie, z której wynika że wypuścili nową superprodukcję pod nazwą "Pamiętniki z wakacji" :D Jutro 17:45 wszyscy obowiązkowo przed telewizorem ;D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Cyklotymia »

tahtimittari pisze: Kumpela mi puściła jak siedział chłop babie w wannie. Chyba był Dariuszem? Nie wiem, ale mnie to zniszczyło.
We Wro mówisz... ;D ?
Taaak, to właśnie Dariusz xD
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Sky »

tahtimittari pisze:
Cyklotymia pisze:Trudne Sprawyyyyy! Odcinek z Dariuszem miażdży :D I z wredną sąsiadką-wariatką, co wszystkich do sądu pozywa. Szkoda że we Wro nie mieszkam, to bym sobie na casting poszła xD
Kumpela mi puściła jak siedział chłop babie w wannie. Chyba był Dariuszem? Nie wiem, ale mnie to zniszczyło.
We Wro mówisz... ;D ?
Dariusz to sąsiad mojego dobrego kolegi, do którego często chodzę na imprezy. Może kiedyś zaprosimy go do wspólnej kąpieli... ;D
Ogólnie każdy może iść do TS i DJ, ja nawet w jednym odcinku dostrzegłam swojego doktora z uczelni, z którym mam już drug przedmiot.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”