Pysiorkowate

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Rajsa
Posty: 51
Rejestracja: wt maja 03, 2011 8:13 pm
Kontakt:

Re: Pysiorkowate

Post autor: Rajsa »

Jako że biedny Dzikusek jest zawsze na uboczu postanowiłam wczoraj poświęcić mu trochę więcej uwagi.
Zabraliśmy go z moim lubym na spacer po lesie. Za bardzo nie chciał wychodzić, więc po prostu siedział sobie wygodnie w torbie i wąchał powietrze. Dostał do obwąchania szyszki, mlecze, trawę, był chwilę na słoneczku. Cały czas go głaskałam. Szczebiotał ząbkami i oczka mu pulsowały, więc raczej był zadowolony.
Wieczorem wypuściłam znowu chłopaków i Dzikusek - o dziwo - szybko wyszedł. Jadłam sałatkę warzywną, dałam mu gryza i co chwilę podchodził po więcej :D . Chyba się powoli rozkręca, tylko trzeba mu poświęcać więcej uwagi niż 2óm wariatusiom.
Destiny is for losers. It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pysiorkowate

Post autor: Afera »

Rozpieszczasz chłopaka. :) Super, że ma taką Panią. Porobiłaś może jakieś zdjęcia ze spaceru po lesie? :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pysiorkowate

Post autor: Sky »

Dzięki spędzaniu czasu z właścicielem właśnie takie dzikuski stają się bardziej odważne
:)
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Rajsa
Posty: 51
Rejestracja: wt maja 03, 2011 8:13 pm
Kontakt:

Re: Pysiorkowate

Post autor: Rajsa »

Niestety nie porobiłam zdjęć, bo chciałam się jak najbardziej na pupilu skupić. ;)
Staram się częsciej go brać na ręce, głaskać, przytulać... - oczywiście Dziubol jest lekko zazdrosny.
Mam 3ch chłopaków i wydaje mi się, że nie poświęcam wystarczającej ilości czasu każdemu z osobna..
Chciałam adoptować jeszcze 1 maleństwo, ale rozmyśliłam się własnie przez w.w. powód.
Destiny is for losers. It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pysiorkowate

Post autor: unipaks »

Dzikusek się na pewno jeszcze bardziej ośmieli, a co do czka to i tak szczurki mają słaby wzrok, więc z jednym zdrowym z pewnością nauczy się normalnie żyć. :)
Co tam u chłopaczków teraz słychać?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
dominika92
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 01, 2011 11:31 am

Re: Pysiorkowate

Post autor: dominika92 »

Apsik jest śliczny :)
Awatar użytkownika
Rajsa
Posty: 51
Rejestracja: wt maja 03, 2011 8:13 pm
Kontakt:

Re: Pysiorkowate

Post autor: Rajsa »

Od 2óch dni całkowita zmiana zachowania u Apsika... opisałam w innym temacie. Zamienił się w małego hormonowatego potworka.
Destiny is for losers. It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
Awatar użytkownika
Rajsa
Posty: 51
Rejestracja: wt maja 03, 2011 8:13 pm
Kontakt:

Re: Pysiorkowate

Post autor: Rajsa »

Apsik odszedł po kastracji...............


:((((((
Destiny is for losers. It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”