Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: unipaks »

Trochę mało miałam ostatnio czasu...
Dziewczynki wygłaskane, wielce były zadowolone, bardzo dziękujemy za kciuki! :-*
Fini względnie spokojnie przyjmuje konieczność smarowania gentamycyną, wie że zaraz "po" następują co najmniej dwie godziny głaskania i pieszczot, które uwielbia, tak więc dwa razy dziennie mamy rytuał dopieszczania słodkiej czekoladki, która jak tylko umie, stara się udostępnić ludzkim palcom jak najwięcej swego pulchnego ciałka. :D
Jest w miarę pogodna i ku naszej radości wciąż nie widać oznak bólu, nawet najmniejszego śladu porfiryny. Tylko chodzenie ma utrudnione, nauczyła się odchylać lewą tylnią łapkę w bok i tak jakoś sobie radzi. Nie podejmuje wędrówek po całym pokoju, ale przechodzi od domku do miseczek z jedzeniem i piciem, przechodzi na drugą stronę pokoju i układa się tam na legowisku pod meblami, które jest od jakiegoś czasu przygotowane na dużej plastikowej tacce dla Martini - gniazdowniczki. :P
Dla wygody na wszelki wypadek zawsze ma blisko przy domku malutkie naczyńka z jedzonkiem i piciem, gdyby nie była w formie pójść dalej, co jakiś też czas któreś z nas podsuwa jej picie i karmę pod wychylony z domku pyszczek, tak dla pewności, że nie głoduje i nie jest spragniona. :)

A niebieściaczek żwawy i dziarski jak zawsze, choć dziś nieco się zdenerwował krótkim karnym pobytem w klatce, za uporczywe maltretowanie listew przypodłogowych i od razu pojawiły mu się przy oczach porfirynki, doktor Tomasz miał widać rację uspokajając nas, że mała jest zdrowiutka a to tylko objawy stresu. ::) Została dla poprawy nastroju wygłaskana, aż przymknęły jej się oczka – ona lubi tak być uśpiona pieszczotami. :D

Dziś jej foteczki, tylko trzy:

Obrazek śpioszek pieszczoszek :)

Obrazek przebudzamy się, choć z trudem
Obrazek - aaale o… scoo… chodzi..? ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: manianera »

Wiem, wiem, że czasu mało, ale jak dłużej Was nie ma, to głupie myśli czasem przychodzą, że coś może nie tak ::) .
Miło czytać, że wszystko dobrze i humory dopisują!
Fotki trzy, ale za to jakie :D !
http://imageshack.us/photo/my-images/843/img5217py.jpg/ - cóż za rozkosz...
Buziaki dla obu panieneczek!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: Kluska123 »

Tylko trzy fotki, a jakie słodkie! :)
Przesyłamy mizianko dla stadka :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: tahtimittari »

http://imageshack.us/photo/my-images/593/img5220b.jpg/ a może taaak kawki z rana?

Cały czas liczę na to, że Finlandii stan będzie na tyle dobry, jak jest teraz.
No i Ty się tam trzymaj dzielna opiekunko :-*
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: Jessica »

jaka ona śliczna :-* śpioszek kochany
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: mini »

Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: ol. »

Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: unipaks »

Tak mi się przypomniało, jak niedawno Niebieska Martini po raz pierwszy uraczyła się cappuccino. ::)
Chociaż stwierdzenie "uraczyła" nie jest adekwatne, zupełnie nie oddając szaleństwa, jakie ogarnęło niebieściaka, bowiem Martini raczyła się i raczyła nie zamierzając przestać, a odrywanie łopoczącego jęzorka od napoju, którego smak niemal wypchnął jej oczka z orbit, było trudne i odbyło się przy akompaniamencie strasznych wrzasków i nie bez walki. :D :P Niebieściak skosztowawszy wraził niemal cały pyszczek w piankę i chłeptał, chłeptał, chłeptał...
Nie zawracał sobie głowy i nie obtarł mordki, tylko przyssał się i już! ;D
Już nie stosujemy u Finlandii klindamycyny, tylko inną słabszą maść o działaniu antyseptycznym oraz nawilżającym; cieszy mnie ta zmiana, bo przy klindamycynie przez ostatnie dwa dni pojawiło się rozwolnienie. Czekoladka jednak apetyt ma, brak zupełnie porfirynki, mimo kłopotów jelitowych nadal dba o to, by wyjść z domku/legowiska i wykupkać się gdzie indziej. Nie zawsze zadaje sobie trud, by udać się w ustronne miejsce na siusianie - ale tak robiła zawsze, siuśki w hamaczku czy na szmatkach nie były dlań większym dyskomfortem. :P
Guziska rosną i wyglądają paskudnie, ale wierzymy doktorowi, że "jeszcze nie czas". Metacam na wszelki wypadek mamy, pozostaje póki co nienaruszony. Weekendy zawsze mnie niepokoiły, z uwagi na nieobecność doktora lub naszą... :-\
Teraz Finiuszek pojadł nieco karmy (ze szczególną atencją dla płatków owsianych), po czym przybłąkał się doń niebieściak i w chwili obecnej dwa przytulaczki błogo podsypiają, wyegzekwowawszy przedtem ode mnie solidną porcję pieszczot. Fini tak przy tym przechyla łepetynkę i nadstawia cała jak może, że wzrusza mnie zawsze... :) Kciukajcie nadal proszę :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: valhalla »

Kciuki za Fini cały czas trzymam zaciśnięte. Niebywale dzielna szczurka :)

Martini pijąca cappuccino - chciałabym to zobaczyć :D Ma gust :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: mini »

Martini ma gust, nie ma co. 8)
Także cały czas kciukam za Fini, taka z niej dzielna dziewczyna :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: manianera »

Kciukamy niezmiennie! I każde dobre wieści bardzo mnie cieszą :) !
Sądzę, że masz najbardziej wyrafinowane pod względem gustu szczury na forum, bo które inne raczą się kawą z pianką :) ?
Miziaki dla obu pięknotek!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: Nakasha »

Jaki cudowny niebieski śpioszek. :) A za naleśniczka Fini nadal trzymam kciuki! :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: ol. »

manianera pisze:Sądzę, że masz najbardziej wyrafinowane pod względem gustu szczury na forum, bo które inne raczą się kawą z pianką :) ?
właśnie :D Czarulka też była miłośiczką kawy, prawda ?

to kiedy następne przeciąganie spodka ? ;)

Finlandio jesteś cudownym stworzeniem i kibicuję Ci z całego serca :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: tahtimittari »

Ja się wcale Martince nie dziwię, cappucino może wywołać euforię ::)
A jakby się coś z Fini działo (tfu,tfu), a doktora by nie było to do mnie możesz i w nocy dzownić, gdyby trzeba było coś pomóc, czy jakiś lek. Oby tylko nie było to konieczne i szczurka cieszyła się jeszcze zdrówkiem.
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Fini prosi o kciuki!

Post autor: Agatow »

No tak capuccino ale bez ciastka? Krzywda się dzieje Martini, naprawdę nie rozumiem ::) Dobrze u Ciebie mają, rozpieszczasz je ale któż by nie rozpieszczał takich uroczych ślicznotek? Czekoladka nie potrzebuje przypadkiem specjalnej diety na te kłopoty? Kciukam kciukam, stęskniłam się za Twoimi degustatorkami :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”