Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Czas Pożegnania...

Post autor: zocha »

http://imageshack.us/photo/my-images/171/img2102i.jpg/ piękny pysio :-*

Dużo zdrowia Martince życzę i żeby jak najdłużej cieszyła Was i nas swoim towarzystwem :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: unipaks »

Dziękujemy za życzenia dla Martini :) ; dziś w pewnym momencie zdematerializowała się i nie mogliśmy jej nigdzie odnaleźć, w końcu zdybaliśmy niebieściaczka za szafą w przedpokoju, gdzie razem z czekoladką lubiły sobie przesiadywać w pudełku. Nawet nie wyszła na wołanie córki, jedynie wystawiła melancholijny w wyrazie pyszczek i dała się wziąć na ręce. Dopieściliśmy biedulkę aż do błogostanu i zaśnięcia...Oczywiście robiła swoje niebieskie minki :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uznałam , że należy jej się dzisiaj smakołyk i wypakowałam dropsika, co niebieściaczek bystro odnotował, choć niby spał :P :D Obrazek

Zaczęło się więc pałaszowanie dropsa:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Przysmak chyba poprawił Martince samopoczucie ;D Obrazek

http://imageshack.us/photo/my-images/687/img5303p.jpg/
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: Kluska123 »

Wspaniały pysiaczek, mizianko dla Martini :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: *Delilah* »

Ech...Oglądając zdjęcia Fini stwierdzam, że Niebieskulce to jest to :)
Zdecydowanie.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: IHime »

Ach, piękna, piękna, po trzykroć piękna Martinka, duchem i ciałem! :-* Niech cieszy i zachwyca swoją obecnością jak najdłużej. :-*
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: mini »

Same pozytywne emocje, kiedy się widzi i mysli o Martini :)

Głaski ślemy! I całuski w brzuszek błękitny :-*
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: manianera »

http://imageshack.us/photo/my-images/412/img5309c.jpg/ - uwielbiam tą rozentuzjazmowaną łapczywość z jaką pożera dropsika :D
Dużo zdrówka dla niebieściaczka! Ślemy głaski!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: sr-ola »

Tak, tak właśnie karajmy nasze ogonki za chowanie się przed nami i łapanie za serce minkami- mizianiem, pieszczeniem i rozpieszczaniem. Ot co! :)
Ja nie mam wątpliwości, że przysmak ucieszył niebieskiego przystojniaka, dowód rzeczowy nr 1: http://imageshack.us/photo/my-images/687/img5303p.jpg/
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: unipaks »

Martini potrafi rozbawić :D
Nauczona gorzkim doświadczeniem, że niedobra pańcia uprzątnie wszelkie odłożone zapasy, które będą w zasięgu rąk lub mopa ( robiłam to ze względu na Fini, żeby nie odnajdywała i nie zjadała tych nadprogramowych przekąsek ), wzięła się na sposób. :P
Mianowicie od kiedy ma dla siebie Dżumkową pufę, zmieniła nawyki i rzecz wygląda tak: niebieściak dostaje coś, zjada ile może na miejscu, potem sygnalizuje że to mało i żebrze o więcej; z przysmakiem w pyszczku lub w nakrętce udaje się za poduszkę i tam udaje konsumpcję, ale po chwili już jest na dole, jawnie i hałaśliwie wiercąc się przy pierwotnym składziku za wersalką. ::) Mija jakiś moment... i niebieściak świńskim truchtem biegnie na legowisko pod meble. Wyraźnie widzimy przez jakąś chwilę jej ogonek, kiedy markuje posilanie się, i kiedy Martinka w swojej niebieskiej chitrości nabierze przekonania, że wyprowadziła przeciwnika w pole - niczym cień przemyka bezszelestnie pod ścianą, błyskawicznie dopada pufy i ładuje się doń z zachomikowanym prowiantem. ;D
Potem wygląda z pufy na pokój niby wiewióreczka z dziupli na leśny świat, wielce z fortelu zadowolona i zapewne zachwycona własnym sprytem. :D

Obrazek Obrazek

Wczoraj siedzącej u nas na wersalce córce weszła na plecy, a potem z niewiarygodną uciechą przez cały kwadrans folgowała zapędom fryzjerskim: cieniowała , czesała i układała po swojemu fryzurę młodej :D ; nie było niestety nikogo żeby cyknąć fotkę z tego, więc tylko dwie zwyczajne :)

Obrazek Obrazek
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: Paul_Julian »

Ale ma minę dumną z siebie i swojego sprytnego planu :D Udawaj, ze nic a nic nie wiesz o tym planie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: Agatow »

Jaka inteligentna szczura! Dobrze zna Wasze zwyczaje i wie jak sobie radzić ;) Może ma więcej skrytek czekających na odkrycie? W każdym razie rekompensuje te drobne "chytrostki" usługami fryzjerskimi LOL Może na drugi raz uda się utrwalić te misterne zabiegi na włosach córy fotkami ;) Buziaczki na śliczną martinkowa mordeczkę :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: zocha »

Ale ona jest cudna.
http://imageshack.us/photo/my-images/6/img5287r.jpg/ śliczności :-*

Buziaczki dla spryciuli słodkiej :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: unipaks »

Paul_Julian pisze:Ale ma minę dumną z siebie i swojego sprytnego planu :D Udawaj, ze nic a nic nie wiesz o tym planie.
Wszyscy udajemy! :D ;D
Martini dziękuje za miłe słówka i macha do Was łapką :-*

W środę przed pójściem do pracy chciałam spakować torbę na basen, bo zaraz po pracy zamierzałam pójść z córką popływać. Widać niebieściak nie dowierzał, że w swym roztargnieniu czegoś nie pominę i postanowił poasystować, bo gdy wróciłam do pokoju z okularami i czepkiem, zastałam w torbie pomocnika... :D

Martini:

Obrazek - Mnie tu tak naprawdę wcale nie ma...

- No może troszkę jestem, ale tylko troszeczkę..! Obrazek


Obrazek - Co, że się nie zmieszczę? A jak się trochę przesunę..?

- Zobacz, ile tu jeszcze miejsca..! Obrazek

Obrazek A może w bocznej kieszonce..!

- A jak Ci dam buzi..? Prooooszęęę... Obrazek

Obrazek - No dobra.... Już sobie idę...

- Grzeczna dzieczynka... Masz tu dropsika na pociechę! Obrazek

W mieszkaniu jest teraz niezbyt ciepło i niebieściaczek część nocy spędza z nami, przy okazji nieco nas dręcząc, jako że w pieszczotach to Martini zawsze była nieco obcesowa. :D
Raczyliśmy się ostatnio kruchymi rogalikami z nadzieniem toffi i nagle zza poduszki wypadł mały niebieski tajfun, zacisnął zębiszcza na ciastku niczym jakiś rekin i zaczął walczyć o przechwycenie smakołyku; Martinka walczyła tak zajadle, że całkowicie zaskoczyła nas siłą oporu, jaką włożyła w utrzymanie przysmaku. Przegrała oczywiście, ale podczas walki rozkruszyła rogalik na tyle mniejszych fragmentów, że mieliśmy trudności w natychmiastowym zebraniu wszystkiego, zanim mały niebieski napastnik capnie jakiś kawałek. :P Nie do końca nam się udało; i może o to niebieściakowi od początku chodziło..? ::) ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: StasiMalgosia »

Martini widać postanowiła zażyć rekreacji na basenie :) I aż dziw że nie pojechała, bo jak się nie złamać przy takim błagalnym spojrzeniu

(*) dla Czekoladki
Obrazek
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek - Martini i my

Post autor: manianera »

http://imageshack.us/photo/my-images/534/img5322v.jpg/ - panieneczka wyglądająca z zacisza na świat :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/98/img5348x.jpg/ - ja już ją widzę w czepeczku i okularach do pływania :D !
Głaski dla przecudnej mordki!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”