Szczury Ludzi Lodu ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Domcia2605 »

Nigdy się nie naucze chyba wklejać tych zdjęć ;[
No ale po co jest opcja podgląd, po co jej używać.. ;[
Jeszcze raz :

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Domcia2605 »

Jak wam mija zima?;)
U nas wszystko jest dobrze, powoli się przyzwyczajamy do zimna!
Szczury na noc lądują w łazience, dokładniej w wannie pod która jest ciepły kaloryfer!;d
A jak wy dogrzewacie wasze szczury?;d
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Domcia2605 »

Dawno nas tu nie było, w sumie troszkę się pozmieniało.
Niestety nie ma już z nami Stefy, Liv jest teraz sama. Widzę jak jej źle samej, ale na szczęście czekamy na piątek, booo... przyjadą do nas dwie szczurze siostry z Poznania. ;) Trochę się boje łączenia, ze względu, że Liv ma już 1,5 roku a dziewczyny mają po 8 miesięcy. Na początku będą w dwoch osobnych klatkach i tylko wspólne wybiegi. Może jakieś rady? Pozdrawiamy ;)

Obrazek
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Zuzolka »

Jaa, miałaś prawie rok przerwy :o Przykro mi z powodu Stefy, to takie smutne gdy odchodzi nasze maleństwo..
My
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Zuzolka »

Yhm, się wysłało.. Ok.
Nie pamiętam o co chodziło z tym 'My'. Ale nieważne ;) Wydaje mi się, że nie masz za bardzo się czego bać przy łączeniu. Liv nie była nigdy sama więc nie powinno być problemu z akceptacją :) Ja łączyłam moje dwie szczury z jedną i wszystko poszło ok. Dobrze, że nie będzie sama :) No to czekam na informację z piątku. Trzymam kciuki
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Domcia2605 »

Hip hip hura. ;)
Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, dziewczyny od razu spały razem w koszyczku. ;)
Są baaaaaardzo kochane. Czasami nie mogę się od nich odpędzić, bo takie są natarczywe w chęci przebywania ze mną. ;)

Obrazek

Album dziewczyn:
http://imageshack.us/g/707/img0734cn.jpg/
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szczury Ludzi Lodu ;)

Post autor: Zuzolka »

To dobra wiadomość :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”