Pieruny ogniste siarczyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: xMsMartax »

Peggy jest już wielka, zdominowała nawet mikrusową Amfę, biega i gwałci wszystkie szczurzyce po kolei ;)
Reszta też oczywiście ma się świetnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: Akka »

Peggy już od dawna razem z resztą gromadki. Nie było żadnego łączenia ;D Kilkusekundowe zapoznanie na łóżku po czym wrzucenie do jednej klatki. To było najłagodniejsze łączenie w historii...
Pozazdrościć!! ;) a takim razie czas najwyższy zmienić podpis, i dołączyć Peggi do stadka forumowego ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: nairda »

Hoho, to czas na jakies zdjęcia, by uwiecznić zgodne stado ;)
A Amfa pozostała mikrobem?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: denewa »

No właśnie Marta - fotki jak nic się należą :P
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: xMsMartax »

Bardzo dawno mnie u nie było, odkopałam forum by napisać co u nas...
Niuni się zmarło jakiś czas temu- ze starości
Peggy jest u sąsiadów z na przeciwka z inną szczurzycą
Jadźka zmarła miesiąc temu- szybko, ze starości (podejrzewam zawał , zmarła podczas mojej kilku minutowej nieobecności w pokoju)
Funia- z wyraźnymi objawami starości, męczy się od sobotniego wieczora, myślałam że odejdzie sama, ma wielką wolę życia, próbuje jeść, mocze jej pyszczek w wodzie, lecz decyzja już podjęta, nie mogę patrzeć jak się męczy, dziś jedziemy do weta uśpić małą :((
Feta- żyje, futerko przerzedzone , ze starości, jak na razie ma się dobrze, choć wiem, że to też już jej czas...

Mm pytanie, ile może kosztować uśpienie szczurka u normalnego weta, mam przy sobie tylko 20 zł. Pracuje w sklepie zoo (dużym), mamy swojego weta, powiedziała mi 15zł, lecz jest niestety nieosiągalna w kazdej chwili, a ja nie mogę czekać...

Rezygnuję ze szczurzego stada... Feta zostanie sama do śmierci, w wielkiej klatce... Szczury za szybko odchodzą, a ja nie mogę na to patrzeć...

Na obecną chwilę mam w domu Funię i Fetę, tchórzego freta oraz psa rasy Siberian Husky, tak więc wiele się u nas zmienilo.
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: xMsMartax »

Funia uśpiona, długo jej serducho biło, była bardzo silna...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Pieruny ogniste siarczyste

Post autor: Jay-Jay »

współczuje
:'( <*>
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”