Rat Nature i spadająca jakość?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: kinia87 »

dzisiaj, poniewaz skonczyl mi sie rat nature (z czego 3/4 wyladowalo w koszu) udalam sie do sklepu po xtravital..niestety, ani rat nature, ani xtravital nie bylo.... wiec... musialam wziac cokolwiek zanim zamowienie z zooplusa do mnie dotrze.. stwierdzilam, ze w sumie sprobuje ten opluwany Vitapol...najwyzej zawsze mozna wyrzucic ;] i ku mojemu zdziwieniu, o niebo lepiej wyglada niz rat nature! urozmaicona mieszanka (chrupek barwionych doslownie garstka), jednak napisane bylo na paczce "bez konserwantow". Nie wiem, czy wierzyc, czy nie, ale pachniało pieknie, szczurasy chetnie podjadaja. Zadnych moli ani innych takich. Wydaje mi sie, ze troche bylo przegiecie z opluciem vitapolu. Jak widzialam w innych tematach nawet w timie byly mole..coz moze sie zdarzyc. Dodatkowo, vitapol oprocz tego, ze byl zapakowany w kartonik, to jeszcze w srodku w woreczek foliowy, szczelnie zamkniety (kolejny plus). Moge pstryknac fote, mieszanka przypomina do zludzenia xtravital (nieco mniej owocow suszonych), ale sa i pestki dyni i inne.. Wiec coz moge powiedziec. Gdyby mi to zapakowali jako xtravital to nie rozpoznalabym w zyciu...
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: Afera »

Cyknij fotkę i wstaw. ;)
9 duszyczek za TM [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: klimejszyn »

Kinia, ale mówisz o zwykłym vitapolu, czy premium line ? premium line było omawiane chyba w polecanych karmach i wszystkie opinie były na plus :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: kinia87 »

mowie o zwykłym wlasnie... :)
cykne pozniej i wstawie :)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: Afera »

O to zwykłego w nowej wersji jeszcze nie widziałam, także czekam na fotkę z niecierpliwością. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: smeg »

Ja ostatnio na wizycie przedadopcyjnej też z rozpędu kazałam wywalić Vitapol i przyniosłam na spróbowanie trochę Timy i Care+, ale jak się przyjrzałam, to wcale nie wyglądał tak najgorzej pod względem barwników. Po dużej ilości wysuszonego ziarna było jednak widać, że to tania karma.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: Paul_Julian »

Premium line nie jest w kartoniku, to może być zwykły, albo jeszcze mają taką inną linię .

Vitapol Premium Line wygląda naprawdę niezle. Widać , że firma sie poprawia.

Ale JR Farm tez ma duzo ziarna, i to suchego :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rat Nature i spadająca jakość?

Post autor: Afera »

Nie dość, że suchego to i pustego... po prostu same łuski... a dziwiłam się czego moje szczury zostawiają tyle ziarna z Uczty, a po przejrzeniu miski wyszło szydło z worka, ale i tak jestem na tak. ;)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”