Stadko aneczkii

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

No nie takie maleństwo z niej było. Może to głupio zabrzmi, ale nie myślałam, że jestem do niej aż tak przywiązana. Adoptowałam ją kiedy była dorosła i do końca nie udało nam się zaprzyjaźnić. Gryzła, musiałam uważać kiedy wkładałam rękę do klatki. Próbowałam ją przekonać do siebie długi czas, w końcu dałam sobie spokój. Zapewniłam jej miejsce w stadku i wszystko inne, czego potrzebowała. Jednak przykro mi i smutno, że odeszła... :(
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stadko aneczkii

Post autor: szczurzyca. »

Binia [*] kurcze, miałam nadzieję, że nic jej nie będzie :( trzymaj się!
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Nathan »

Ja także przeżyłem śmierć niejednego zwierzaczka, Aniu, więc wiem, czym jest ból po utracie.
Jedyne, co mogę Ci poradzić, to trzymaj się i skup się na tych lalkach, które masz w swojej opiece, i które niewątpliwie wciąż Cię kochają. :)

Pozdrawiam serdecznie,
Nathan
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Dziękuję Nathan :) Opieka nad dwoma stadami (moim i tymczasówkami) zajmuje mi tyle czasu, że zmuszona jestem koncentrować się na nich ;)
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Nathan »

Wiem coś o tym, bo odchowałem "tylko" dziesiąteczkę. ;D
Oj, dały mi w kość, choć "co do ich liczby" nie czuję się rekordzistą. ;)

Pozdrawiam,
Nathan
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Kluska123 »

Co słychać w stadku? :) Coś tak cichutko... 8)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Cichutko, cichutko, bo ostatnio brakuje mi czasu na wszystko ;)

Stadko właśnie przechodzi czas przeziębień, choroba dopadła trzy dziewczynki - Belę, Abusię i Ruby :(
Podajemy im od kilku dni enro z witaminkami, u dwóch prawie nie ma śladu choroby, za to Ruby zachorowała z dnia na dzień i niestety najmocniej, więc jest poprawa, ale powolna i choroba jeszcze się trzyma biedaczki. Po świętach jedziemy na kontrolę, mam nadzieję, że do tego czasu będzie ok :)

Poza tym zrobiło się bardzo cicho po wyjeździe ostatniej tymczasowiczki z miotu Chili. Nigra zamieszkała z dwiema nowymi koleżankami w Warszawie, a nam niesamowicie brakuje tego jej wszędobylstwa i energii ;)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Kluska123 »

Wymiziaj chorowitki kochane :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Infanta
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Infanta »

Czy fala smarkania została odegnana?
Czuję się niedopieszczona fotograficznie :<
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Tak, stadko już zdrowe :)

Nowych zdjęć nie mam i czasu na ich zrobienie też nie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”