Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Musze wprowadzić pewną poprawkę do poprzedniego bilansu. Wstyd się przyznać, odmłodziłam Maję o miesiąc. ;) Czyli powinno być tak:

Maja:
- 1 rok i 5 miesięcy
- 357 g (+15)
ObrazekObrazek
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Agatow »

No właśnie co to za drabina skoro Prezes nie jest na jej szczycie? Rządzą baby! Jakby mi się taka Suzie przydała... Godzicielka ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Agatow »

Wesołych, spokojnych Świąt dla Ciebie, Prezesa i całej ekipy ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Prezes ma za słaby charakter, by być wyżej w hierarchii. To straszny cykor i złośliwiec - cichaczem skubie inne szczury po tyłkach doprowadzając je tym do złości a potem nie ma odwagi, by postawić się tylko zwiewa z piskiem... szuka schronienia u ludzi i wywala te wielkie czerwone ślepia... takim zachowaniem nigdy nie poprawi swojej pozycji. :)

Agatow dziękujemy za życzenia i my też życzmy najlepszego w te święta. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Nowy rok zaczynamy od problemów...
U Zdzisi, najstarszej szczurzycy wczoraj zauważyłam nieduże uwypuklenie w pachwinie. Od razu wiedziałam, że to przepuklina, dzisiaj wet to potwierdził. Powiedział, że jest tak mała, że na razie należy wstrzymać się z operacją, bo nie zagraża ona życiu, a taka operacja u szczura to tylko 50% szans na przeżycie. Mam mętlik w głowie... kazano mi ograniczyć ruch, wysiłek i skoki dlatego będę musiała zmienić klatkę...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Na pocieszenie dodam kilka dzisiejszych fotek:
ObrazekObrazekObrazek
Zdzisia bidulka moja...


ObrazekObrazekObrazek

Franio i Maja

ObrazekObrazek
Prezeń

ObrazekObrazek
Klusia
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
9 duszyczek za TM [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Nakasha »

Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: zocha »

http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc3603j.jpg/ ;D wygląda uroczo

Trzymam kciuki za Zdzisie, zdrówka :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

http://img210.imageshack.us/img210/7646/dsc3578e.th.jpg wszyscy się rzucili konsumować i tylko jedna Maja pomodliła się o pobłogosławienie posiłku ;) :D
Trzymam kciuki za zdrowie Zdzisi; oby paskudztwo zatrzymało się i nie postępowało! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Paramor
Posty: 91
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 8:33 am
Lokalizacja: Okolice Lublina.

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Paramor »

Oj, oj ;( Biedactwo. Zdrówka życzę maleństwu : *
Moje szczurzaste : Tosia , Frania
Za TM : Bunia [*][/b]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Jay-Jay »

Obrazek suuuper :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Jay-Jay »

ooooo edycjo -------> http://imageshack.us/photo/my-images/3/dsc3581r.jpg/ tooooo jest suuuuper :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dziękujemy za wsparcie, Dzinia jest aktywna aż za bardzo, radosna, chętnie je. Muszę cały czas ją kontrolować, bo co zniknie mi z oczu to zaraz wspina się po szafkach łobuzica. Widać, że nie cierpi z powodu niewielkiej przepukliny, ale lepiej chuchać na zimne... póki co operacja nie jest konieczna, wystarczy tylko ograniczyć ruch i robić delikatne masaże brzuszka (tak jak to się robi w przypadku szczeniąt z przepukliną). Cieszy mnie to, że jest w dobrej formie, bo wychodząc od weta byłam podłamana sytuacją... bo operacja to 50% szans na przeżycie a zostawienie jej z tym może się wiązać z dyskomfortem (ale z utrzymaniem jej przy życiu) takim jak boleści czy zaparcia. To już nie jest młodziak, więc muszę się liczyć ze wszystkim...
Na poprawę humoru pokażę Wam jaką kupiłam klatkę moim ogoniastym: http://allegro.pl/wielka-klatka-hit-120 ... 74684.html Ma do nas przyjść w poniedziałek, jest na 5 szczurów, czyli na tyle co ja mam. Mam nadzieję, że się spodoba, bo wcześniej miały wysoką klatkę na 150 cm, na 7 szczurów, ale niestety Zdzisia musi mieć już płaską klatkę, a i reszta też już niedługo zacznie się starzeć to i lepiej im będzie chodzić po płaskim niż skakać i się wspinać. Klatka wysoka jest wg mnie dla młodych szczurków, dla szczurów w wieku +2 już lepsze są płaskie... tak mnie się wydaje, ale zobaczymy jak się w niej odnajdą. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Jest już klatka. :) Jestem z niej zadowolona, ale chyba najbardziej zadowolone są ogony, mam wrażenie, że bardziej im pasuje taka klatka niż poprzednia. Oto fotki:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Może po zdjęciach nie widać, ale klatka jest ogromna. :D Musiałam małe przemeblowanie urządzić, żeby zrobić dla niej miejsce. :) Jej wymiary to:
długość - 120 cm
głębokość - 60 cm
wysokość 43 cm

Kolejna dobra wiadomość to przepuklina Dzińki. Dzisiaj w ogóle jej nie było widać, aż byłam w szoku... a oglądałam ją w kilku pozycjach. Wet mówił, że taka mała przepuklina w większości sama znika. :) Zobaczymy jak będzie dalej. :)
To by było na tyle z dobrych wiadomości.
Za to mam ból głowy z Prezeniem i ogromne wyrzuty sumienia... wszystkie ogony na wybiegu, on w klatce... więc postanowiłam go wyjąc z domku, co zajęło mi nieco trudu, ale udało się... ale za chwilę patrzę... krew z nosa... nie porfiryna, krew i to nawet sporo... puściłam go, kichnął sobie i na tym się skończyło, do tej pory cisza. Szczur biega jak wariat, dokucza... nie wiem no, może go ścisnęłam? Może jakieś naczynko poszło jak się spinał w domku, żeby go nie zabierać? Jestem okropna... od razu czarne myśli mam, że coś z płuckami, że coś mu zgniotłam... ale szczur "jak nowy", głupawka na całego... więc staram się nie denerwować, to była jednorazowa akcja. Mam taką nadzieję...
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”