Wspaniali na zawsze..

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: unipaks »

Dobrze, że z wybudzaniem nie było problemu; teraz niech si ładnie zagoi i pozwoli ogonkowi zapomnieć o przykrych przejściach :)
Dla rekonwalescenta podwójne buziaczki :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Eve »

No to teraz już zostało się mocno uśmiechać i miziać , miziać i głaskać, miziać, głaskać i dawać dobrze jeść :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Agatow »

Biedny Bil ale już po wszystkim :) Wymiziaj go, na pewno szybko wróci do formy!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Dzięki dziewczyny :) Bili teraz to już w ogóle będzie traktowany jak mały książę :D Należy mu się za ból i stres (nie lekceważąc pozostałej 4). Jeszcze wczoraj zmienialiśmy mu opatrunek. Ojejeja, wtf to było :o Jak on krzyczał, jak się wyrywał.. I tak prawie godzinę, bo aż tyle to trwało. Robiłam to pierwszy raz. Myślałam, że wcale mi się nie uda, ale metodą prób i błędów doszłam do tego :) Ciekawe jak pójdzie dzisiaj. W przyszłym tygodniu kontrola i ściągnięcie szwów.

Dzisiaj oglądałam powtórkę pierwszej miłości a potem leciało dlaczego ja czy trudne sprawy, a że było o jakiejś babce co miała kupe kotów to zostawiłam. I co widzę ? 'Nasza' lecznica odgrywała rolę, a w zasadzie p. Iłłakowicz i p. Piasecka :D
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: unipaks »

Dzisiaj pewnie poszło lepiej, bo i chłopaczek pewnie skojarzył, że krzywdy żadnej państwo mu zrobić nie zamierzają, i szapewne całkiem pokojnie do zabiegu podszedł O0
W każdym razie tego życzymy :D Ucałuj biedaka :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Nie chciałam jeszcze w tym tygodniu pisać tu ze względu na ciężki tydzień [egzaminy itp.], ale sytuacja zmusiła. Kiedyś pisałam, że Fredka dziwnie się zachowuje. Ciągle śpała, nie miała ochoty na nic. To trwało 2 dni, jakoś problem sam zniknął. Było dobrze do wczoraj, w sumie do dziś. Jeszcze wczoraj chodziła, uciekała, dzisiaj do wieczora też. A teraz leży w domku na parapecie, nie reaguje na dotyk, wołanie, nic. Ma suchy nosek, a w świetle widziałam powiększone źrenice ?. Brzuszek ma miękki, aż nie wiem czy nie zabardzo. Oczka takie nieswoje. Chyba musi ją coś bardzo boleć... :'( I zachodzę w głowę co to..
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Dodam jeszcze tyle, że jak Fredka się "przebudza" to zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Tylko to nie trwa długo. Pobawi się, zje i wraca 'odpoczywać'. A przez ostatnie dwa dni jak dziewczyny ją dotykały to piszczała, a od dziś właśnie jak 'odpoczywa' to nawet jej to nie wzrusza, że ją coś zaczepia. Teraz zeszła sobie z łóżka i pobiegła do klatki, reaguje na głos. Tak bardzo się o nią martwimy... Jeśli ktoś ma podejrzenia jakiekolwiek, to proszę napiszcie.
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Jay-Jay »

ja niestety nie wiem co to ale przesyłam dobre wibracje aby tego już nie było
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Jay-Jay, dzięki :) Dzisiaj Fredka zachowuje się normalnie (tfu tfu tfu) .
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Jay-Jay »

ja się przyłączam tfu,tfu,tfu
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: unipaks »

Jak te dziwne objawy, nie powróciły już? Nie mam niestety pojęcia, co to mogło być... Mam nadzieję, że ten incydenty nie będą się już powtarzać :) A pytałaś weta, miał jakieś sugestie?
Przesyłamy głaski i życzenia zdrówka :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Jak na razie nie ma takich objawów tfutfutfu, ale Fredka więcej śpi i zrobiła się taka przytulasta. Być może to przez wiek, 18 lutego będzie miała rok i ok. 7 miesięcy. Nie stroni od jedzonka i ucieczek z pokoju ;) Weterynarza nie pytałam, jak byłam we Wrocławiu z Bilim to mogłam, ale szczerze nawet o tym wtedy nie myślałam. Mam zamiar wybrać się do swojego, tzn chodzę codziennie ale wetka ma albo urlop albo jest do południa.. Chcę, żeby mi je chociaż przesłuchała bo się panny rozkichały. Klatka stoi już przy kaloryferze, wcześniej na to nie wpadłam. Dziś dam im po kawałeczku rutinoscorbinu. Chyba, że odradzacie. Już tyle zabieram się do przedstawienia wam Tosi, ale wiecznie coś i dłuższej chwili brak..

Lusia jest u nas rok :D
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

I dziękujemy za życzenia :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: unipaks »

Pół Rutinoscorbinu przez tydzień nie zaszkodzi; niby przereklamowany nieco, niemniej jednak ułatwia wychodzenie z przeziębienia. Do tego Betaglukan i maść majerankowa pod nosek, będzie dobrze! :)
A klateczki nie stawiaj przy kaloryferze, bo w sezonie grzewczym to dla nich niezbyt dobre; wystarczy trzymać je z dala od przeciągów i nie narażać ich na zimno podczas wietrzenia. Ciekawam bardzo Tosi :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja czwórka wspaniałych

Post autor: Zuzolka »

Właśnie przed chwilą moje całe wypociny skasowały się ::)
Unipaks dzięki za radę :) Tym razem tylko zdjęcia
Obrazek Obrazek Tosia z Lusią
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”