Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: unipaks »

Cieszę się, że chłopaki zdrowe i szczęśliwe :) ; małe DTciaki - miodzio! :-* Współczuję z serca, jak Ty je będziesz musiała oddawać... O0
http://img824.imageshack.us/img824/2277/szcz2.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-RuL2 ... /moje1.jpg cudne obrazki, błogostan - i niech tak pozostanie! :)
Niech się Frodo ładnie wygoi i niech o tych kłopotach nie pozostanie najmniejszy ślad ani na skórce, ani w pamięci
Buziaczki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Lusia »

Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: ol. »

https://lh4.googleusercontent.com/-RuL2 ... /moje1.jpg
aguty zrelaksowane, co za piękny widok ^-^
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Entreen »

unipaks pisze:Cieszę się, że chłopaki zdrowe i szczęśliwe :) ; małe DTciaki - miodzio! :-* Współczuję z serca, jak Ty je będziesz musiała oddawać... O0
Ty jej, bardzo proszę, nie podpuszczaj. :P
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Spoko, spoko - pogodziłam się już z tym, że muszę maluszki oddać. Póki co karmię je i rozpieszczam jak mogę, żeby im wynagrodzić nienajlepszy start w życiu ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Kurde, ciągle zapominam o fotkach... jutro postaram się zważyć maluszki i moich tłuściochów i pochwalę się wynikami tuczenia ;) Przy okazji strzelę foty rosnącym maluszkom. Teraz jestem zakręcona z powodu 6 ich braci, którzy dziś u mnie nocują ::) Jakby mi ktoś powiedział jeszcze tydzień temu, że będę choć na jedną noc mieć pod dachem 15 szczurów, to bym nie uwierzyła :D Jutro dzieciarnia jedzie do DT i zostanie już tylko piątka do wydania :)

Szczurzątka pochłaniają kosmiczne ilości kaszki i rosną... natomiast moje szczury przy nich wydają się monstrualne. Dziś było mizianie na cztery pary rąk, bo przyszła teściowa z babcią męża i zarówno DTciaki, jak i moi rezydenci mogli się nacieszyć bezstresowym łażeniem po ramionach i kolanach i darmowym mizianiem ;) Bo, żeby nie było, babcia z miejsca pokochała szczurki i nie minęło 5 minut, jak dwa DTciaki po niej zaczęły biegać :D

Wczoraj cała 9tka dostała ivermektynę.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Afera »

To równą teściową masz - moja to by wytłukła wszystkie szczury...
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Aferson pisze:To równą teściową masz - moja to by wytłukła wszystkie szczury...
A moja mi zabrania odchudzać Czmysia ::) Bo najbardziej go lubi i by tylko tę kluchę miętosiła ;)

No dobra, jak obiecałam tak zrobiłam - panowie zważeni, moi oraz tymczasowi.
Moje stado rośnie w siłę, a raczej w tłuszcz - granulat pilnie muszę kupić, tylko przez te tymczasy nie mam czasu.

Frodo - 623g
Czmych - 706g
Człapek - 570g
Trzpiotek - 578g

Tłuste, wielgachne, monstrualne. A dwa ostatnie, przypominam, za kilka dni kończą dopiero pół roku.

Oraz tymczaski, przyrost wagi po 5 dniach.

1. Limfocyt. Cudna klucha do tulenia. Kocha ludzi i jedzenie. Zwłaszcza ludzi dających jedzenie. Waga - 94g (+30g). Szczęśliwa przyszła opiekunka - Entreen
ObrazekObrazek

2. Pan z białą mordką. Piszczała i panikarz, ale w gruncie rzeczy kochany miziak, za jedzonko można z nim robić wszystko. Waga - 82g (+30g). Przyszły szczęśliwy domek jest prawie zdecydowany, ale jeszcze się waha ::)
ObrazekObrazek

3. Gucio (o ile imię jest już ostateczne). Najmniejszy myś. Spokojny, chociaż z braćmi niekoniecznie tak bardzo spokojny ;) U człowieka jednak relaksuje się i pokazuje, jak mu dobrze. 56g (+18g). Szczęśliwa przyszła opiekunka - SkywalkerYoda
ObrazekObrazek

4. Czwóreczka. Pan, który nie charakteryzuje się niczym szczególnym, poza szczególnym apetytem. Kaszkojad-akrobata: bardzo lubi zjadać kaszkę wisząc łebkiem w dół z hamaka. 78g (+24g). Kto go pokocha?
ObrazekObrazek

5. Piąteczka, jeszcze bezimienny (?). Milutki, zaczepny, bardzo kontaktowy i ruchliwy. 60g (+22g). Szczęśliwa przyszła opiekunka - Szczurza.Mama
ObrazekObrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Afera »

No to faktycznie wagi to mają niezłe te Twoje szczury. Kolosy. :)
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Aferson pisze:No to faktycznie wagi to mają niezłe te Twoje szczury. Kolosy. :)
Bo ja uwielbiam karmić ::) Dlatego wzięłam niedożywione tymczasy, żeby chociaż je móc tuczyć bezkarnie ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Afera »

A tak z ciekawości spytam... ile Ci idzie kg karmy na miesiąc przy 4 samcach?
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Aferson pisze:A tak z ciekawości spytam... ile Ci idzie kg karmy na miesiąc przy 4 samcach?
Nie mam pojęcia, nie liczyłam... muszę kiedyś zrobić takie wyliczenie, bo też jestem ciekawa :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

No i masz ci los - doszczurzam się. Tyle było z mocnych postanowień ::)
Pan nr 2 zostaje! :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: StasiMalgosia »

A tam mocne postanowienia ;D zawsze można sobie postawić kolejne ;)
Fajnie że maluch zostaje
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Tak, mam już kolejne postanowienie - na DT brać samiczki, żeby mnie już nie kusiło :P

Dziś wieczorem Limfocyt jedzie do nowego domku, więc trzymajcie kciuki za jego szczęśliwą podróż :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”