Ogoniaści

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

ojj mi zanużanie pyszczka tez sie z tym kojarzy;/ sprawdz jego reakcje na bodźce podszczypnij go pęsetka po nóżkach i uszku. Pamietam jeszcze jeedno badanie które miał robione mój ogon zeby stwierdzic czy to neurologiczne Pani doktor brała go na rece i tak jakby chciała zeby tylnymi nóżkami uderzył o brzeg biurka jak szczurek ciagnie nogi bezwładnie to nie za dobrze powinien sie opierac i hamowac.
matko mam nadzieje ze to nie przysadka jeszcze tego by biednemu brakowało;/
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogoniaści

Post autor: Paul_Julian »

Napisz do Ol. http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 99#p834568
Niestety, Urczyk odeszła, ale może Ol. poda Ci więcej informacji co robić.

A to o czym pisze Sylwiaj, to tu pisze http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t ... ka#p799426 -> CIAŁO -> 8. Prawidłowa POSTURA/LOKOMOCJA
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

:-(

Post autor: SkywalkerYoda »

Dzięki Paul_Julian, napisałam do Ol.
Dziś rano zauważyłam, że Skywalker cieżej oddcyha :( Otwiera pyszczek... Mam wrażenie, że przytyka mu się nosek...
Może to już ten czas, aby pozwolić mu odejść... tylko że on wcale nie chce odchodzić... Myje się, chodzi, popija zieloną herbatkę z poidełka... Ale nie chce żeby się udusił, śmierć przez uduszenie jest straszna... Tylko jak tu jednym zdaniem zadecydować, że to już konec?
Rano chodził do jedzenia, ale nie wyglądało to jakby jadł, lecz jakby tylko chciał jeść...
:(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

TO JEST TAKIE STRASZNE... ;-(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Chyba zwolnie się z pracy i pojadę do Skywalkera....
Nasz wet jest dopiero od popołudnia, ale pójdę do innego....
Tak się boję...
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Trzymajcie kciuki o CUD...
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Trzymam kciuki za Skywalkera, przykro mi, że musisz przez to przechodzić :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Nie usiedziałam w pracy, zwolniłam się i pędze do domu ze strasznymi wizjami, że Skywalker może się dusi, że muszę mu ulżyć w cierpieniach i lecieć do jakiego kolwiek lekarza po ostatni zastrzyk, że może on już nie żyje, wpadam do domu, a Skywalker zadowolony z życia ma się w najlepsze :D Rozbrykany, w dobrym nastroju chciał spacerować i zeskoczyć z łóżka :) Podałam mu jedzonko dla niemowląt, ładnie jadł, wymieniłam zieloną herbatkę na wywar ze skrzypu polnego i wróciłam do pracy :) W takim razie pójdę z nim do naszego weta popołudniu. Jedyne co, to trochę nosek mu się przytyka. Rano źle odduchał, ale teraz już nie otwierał pyszczka, normalnie wyglądał. Niestety zaokrąglił się na spodzie pyszczka :( Zarejestrowałm go jeszcze na czwartek do dr Lewandowskiej z innej lecznicy -może ona coł wymyśli...
Dzielny, Mały Wojownik :)
Pani w aptece mi powiedziała zeby podawać mu środek pestek z moreli -że jest naukowo udowodnione, że środek pestek moreli jest toksyczny dla nowotwórów i nie szkodzi zdrowym tkankom. tylko nie mogę moreli dostać :(
Dzięki za wszystkie kciuki -trzymajcie dalej! :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Dzielny szczur walczy! Nie trać wiary w niego, bo on jej nie stracił :)
Trzymam kciuki za wojownika :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

czasami na bazarach mozna kupic suszone z pestkami w srodku próbuj:) ja tez musze spróbowac znaleźć w takim razie dla Muszki:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Ogoniaści

Post autor: Eve »

No i tak trzymać Dzielny Mały Wojowniku :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Ogoniaści

Post autor: Jay-Jay »

przesyłam dobre wibracje za Skywolkera
Obrazek
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Dziękujemy za wzystkie dobre myśli, kciuki i dobre wibracje...
Dziś wet zrobił Skywalkerowi prześwietlenie i wyszło, że nie ma przeżutów. W płucach i innych orgnach jet czyściutko. Tylko zniknęła kość w żuchwie i nie wiadoo jak teraz będzie z jedzeniem...
Serce bije słabiej, oddech jest cięższy. Dostał steryd. Wet powiedział, że Skywalker sprawia wrażenie jakby właśnie umierał ze starości... bo płuca czyte, inne narządy też.... a on gorzej oddycha... Nakariłam go dziś ze strzykawki....
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Spróbuj podawać mu nutridrinka, to mu powinno dodać trochę energii. No i smakuje szczurom, więc nawet chory niejadek zje.
I głaszcz, głaszcz... niezależnie od tego, ile chwil wspólnych Was jeszcze czeka, niech zaznaje jak najwięcej miłości.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ewka
Posty: 84
Rejestracja: pt paź 01, 2010 9:04 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: ewka »

Obserwuję ten temat od poczatku i bardzo Ci współczuję, niedawno sama to przeżywałam i biłam się z myślami jak Ty. Twój wspaniały szczurek tyle czasu walczy z chorobą, jest silny i dzielny i Ty też. Trzymajcie się.
Ja się do tego nie nadaję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”