Ogoniaści

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Dzięki...
Skywalker prawdopodobnie już tylko pije. Nie widzę aby sam jadł. Podaje mu różne soki, jogurt pitny, herbatkę zieloną... Ale wciąz jest aktywny, w takim sensie, że spaceruje, myje się. Już chętniej siedzi na kolanach niż chodzi... Ogólnie dużo leży i śpi...
Jutro idę z nim do dr Lewandowskiej z innej lecznicy. Moze ona coś wymyśli... ??? Trudniej mu się oddcyha, ale nie otwiera pyszczka...
:'(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Spróbuj z nutridrinkiem - dostaniesz go w każdej aptece. Tylko po otwarciu może stać 24h, więc jeśli chcesz resztę na później, to musisz zamrozić.
To piją ludzie ciężko chorzy, np. osłabieni chemioterapią. Osłabionym szczurom też służy. To było jedyne, co jadł pod koniec życia mój umierający Gluś :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Kupię mu nutridrinka. Pewnie mu posmakuje... Dodaję mu też do soku Colostrum, bo to też wzmacniające...
To wszystko jest takie straszne........................................................
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
ewka
Posty: 84
Rejestracja: pt paź 01, 2010 9:04 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: ewka »

Nasz Buba też to chętnie pił i wzmocniło go to. Podobno szczurki najchętniej piją czekoladowe i waniliowe. To jest wysokoenergetyczne i odżywcze. Można to mrozić w pojemniczkach na lód, ja wlałam nawet do woreczka na lód przez lejek, potem rozmrozić i poczekać troszkę, żeby nie było takie zimne.
Ja się do tego nie nadaję.
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

moje preferuja truskawkowe;D spróbuj jeszcze z papkami wszelakimi - gerberki zwłaszcza z indykiem.
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Moi czy zdrowi, czy chorzy, o truskawkowego to by się tłukli :P To jest smaczne, więc jeśli Skywalker ma problemy z przełykaniem, ale apetyt choć trochę ma, to będzie dobrze.

Trzymaj się, jesteś dzielna... równie dzielna, jak Twój szczur.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Właśnie przeleciałam do apteki i kupiłam Nutridrinka :D Czekoladowego. Truskawkowych nie było. Kupiłam też butelke dla nieowląt, napełniłam Kubusiem i zainstalowałam w klatce -ale na razie to Chmurek z niej pociąga. A Skywalker popił sobie właśnie czerwonego barszczu z poidełka. W klatce są już trzy różne poidełka i butelka ze smoczkiem.
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: sylwiaj »

a m to nie za dobrze? korzystaja z sytuacji:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogoniaści

Post autor: Paul_Julian »

Czekoladowy jest ok :) Jakby nie chciały pić , to kup truskawkowy. Moje srednio przepadały za czekoladowym.
Tylko jabłkowego nie kupuj, bo nie jest tak wartościowy czy coś (nie pamietam).

Mozesz mu zrobic nawet papkę z Nutri i kaszki , albo rozciapac biszkopta w Nutri. Ja tak dokarmialem moje waciki, jak odmawiały picia. To jadly wtedy papkę "z palca".

Nutri rozmrazaj po kostce w "kąpieli wodnej". Albo odstaw na kilka godzin. Nie podgrzewaj w mikrofali.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: ol. »

podajesz mu też coś przeciwbólowego ? potrzebowałby tego teraz ...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Ogoniaści

Post autor: Eve »

Bardzo mocno ściskam kciuki żeby jeszcze, jeszcze .. aby do wiosny i dalej .. nie słabnij dzielny Mały Wojowniku!
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

nie jest dobrze. dr lewandowska zalecila eutanazje.gdy powiedziala o uspieniu, Skywalker uciekł do mnie na rece i sie wtulił. nie uspilam, poprosilam o kolejny steryd i lek przeciwbolowy. powiwdziala, ze to jest stan agonalny. teraz siedzi u mnie na kolanach. ogolnie ciezej oddycha. powiedziala, ze nowotwor zaatakowal nosek. :'( :'( :'( :'(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Gdyby miłość mogła uzdrawiać...
On ciągle jest dzielny. Pojadł troszkę ze strzykawki, teraz się rozgląda, kokosi na kolanach....
Najgorze, że ten nosek jest od środka zaatakowany.........................................
:'( :'( :'(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

oz zapłakał.... :'(
moze rzeczywiscie lepiej uspic...
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ogoniaści

Post autor: Afera »

Nie raz tak jest, że lepiej jest pomóc ukochanemu stworzonku... :( To przykre, ale lepsze niż patrzenie na to jak się męczy z nieuleczalną chorobą...
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”