Enciakowy zwierzyniec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Co do filmów, to najprostsza metoda to wrzucenie na jutuba i wybranie jakiegoś zaproponowanego przez yt podkładu muzycznego (propozycje zależą od długości filmu, trwają zwykle tyle czasu co film albo podobnie). Ten utwór co tak lubisz, ja wrzuciłam do filmiku tak trochę na pałę :D właśnie z jutubowych propozycji. I tam też wybierasz, czy leci sama muzyka, czy też dźwięki z filmu, te co się nagrały.

Na obróbce niestety się nie znam. Tzn. moja znajomość skończyła się na windows movie maker :D

I czekam niecierpliwie na wieści od tahti o Limfocycie :D Pewnie będzie mi się śniło znowu coś o szczurach... już mi się chłop ostatnio śmiał, że mamroczę o szczurach przez sen :P
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Ewenek »

Entreen pisze:Radosne oczekiwanie zmącił nam gorzki smak nadchodzącego rozstania.

Tak, 23 miesiące u myszek to dużo. Powoli szykowałam się do powiedzenia sobie "do widzenia".
I nadchodzi ten czas.

Wala to rześka babunia, która trzy razy dziennie na jogging chodzi :). Biega w kołowrotku z zawrotną prędkością, sierść ma lśniącą i gładką - nakrapianą białymi plamkami. Włazi na ręce, ciekawska eksploratorka.
Tanja, nieśmiała, nieco przygrubawa (chociaż do rudych monstrów jej daleko!), zawsze wycofana, czarne oczki przymrużone... Nieśmiało łapeczki kładąca na dłoni "nie zjesz mnie...?"

Wczoraj dopiero zauważyłam, że Tanja wygląda źle. Krągłe ciałko jakby szczuplejsze, kręgosłupek wystaje, lekko się zataczała... Potem się otrząsnęła, ale dało mi to pierwszy sygnał. Stworzonko zeszczuplało, jedynie brzuszek okrągły jak dawniej.
Dopiero Tahti dziś zwróciła uwagę - brzuszek. Duży.
Wodobrzusze i ponad centrymetrowy nowotwór, rozlany, nieprzesuwalny.
Póki malutka nie cierpi, zostawię ją jak jest. Ma chęć do życia - chodzi, je, rozgląda się.
Jeśli zacznie okazywać oznaki bólu, nie będzie potrafiła funkcjonować, będę musiała jej pomóc.
I mimo, iż wiek ma słuszny, to smutno bardzo się robi...

Obrazek
Ja też mam myszki, dwa samce, i też jeden jest już w sędziwym wieku. Ale też tak jak i Twoja jest bardzo aktywny :) jak się kręci w kołowrotku to cała klatka aż chodzi :D
Wiem co czujesz... Też przygotowuję się... Ale nie chce myśleć o tym, bo to mój kochany myszorek. Bardzo mądry i kochany :) Ostatnio kicha, ma pełno strupów na mordce... Ale nie wygląda, żeby mu to przeszkadzało :) Cieszy się życiem :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: tahtimittari »

Limfocyt już podbił moje serce. Wrócę tylko ze wspinu, to cyknę mu jakieś zdjęcia i wrzucę do tego tematu. Taka mała, urocza kruszynka, że aż nie wiem, jak Ci go oddam. Mięciutki mysiak z wielkimi uszami. *__*
I do tego tak spokojnie siedzi na rękach..

Aż mi szkoda wychodzić na ścianę... chyba go zaniosę do WC, gdyż tam kot nie wlezie, a się boję, że podczas mojej nieobecności mogłoby mu coś odbić ::)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Pamiętaj o miłości Kmicica do klapy sedesowej :D Opiekuj się nim dobrze :D

(i pamiętaj, o czym rozmawiałyśmy wczoraj... *kusi* :> )
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Ha! Wiedziałam że Limfocyt podbije kolejne serce :D Gdzie tam podbije... on sobie kawał serca chwyta w łapki i nie oddaje ;)
Kochany malec, będzie mu teraz dobrze :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: tahtimittari »

Obrazek Obrazek Obrazek
*kwik*
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: sylwiaj »

jaki on piękny!
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Jay-Jay »

on jest przepiękny do potęgi 2
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

Wreszcie Limfocyt ma jakieś dobre zdjęcia - ja nie umiem fotografować szczurów :)
Wymiziaj go, bo tęsknię!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: ol. »

http://imageshack.us/photo/my-images/651/dsc0181lx.jpg/ - ano - "kwi, kwiii" :D śliczny malec !
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Eve »

Jaki przeuroczy brzdąc,i oczyska ma taakiie ! i jak mu w niebieskim do twarzy :)
..ale .... przeczytałam cały Twój temat z zaciętością i uśmiechem ale mam jedno "ale", właściwie to "ALE"- jest za mało zdjęć. Definitywnie! :P
Mysiol cudny i taki malutki hihi :D
Pozdrawiam i czekam na foty
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: unipaks »

Słodki szczurzy berbeć, tyle w nim uroku... :) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: valhalla »

unipaks pisze:Słodki szczurzy berbeć, tyle w nim uroku... :) :-*
W końcu brat mojego Mlekołaka ;)

Ent, hop, hop! Kiedy Limfocyt będzie u Ciebie? :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Enciakowy zwierzyniec

Post autor: Entreen »

Już jest, ale... beze mnie :P. Zdecydowałam się zostać jeszcze w Raciborzu z kilku względów i wrócę dopiero w piątek. Do tego czasu tym razem malcem opiekuje się współlokatorka.

Postaram się niedługo wrzucić zdjęcia.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”