Trzy muszkieterki;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Witam,
chciałam przedstawić naszą szczurzą rodzinkę;)
We wrześniu kupiliśmy szczurka i na początku nie byliśmy jakoś przekonani do niego, jednak po krótkim czasie stał się ukochanym zwierzaczkiem wszystkich domowników. Niestety było mu smutno samemu, dlatego 20 grudnia 2011r. adoptowaliśmy dwa małe szczurki rozrabiaki, w tym jednego z wyraźnym ADHA:D Siostrzyczki bliźniaczki są identyczne, różnią się tylko długością jasnego ogonka na końcu, natomiast jeśli chodzi o zachowanie i charakter są całkiem inne. Jeden z małych szaraków jest nieśmiały i nie chce wychodzić z klatki, jednak kiedy już wyjdzie, to rozrabia najbardziej ;) Starszy na początku nie był zachwycony ze współlokatorów, którzy rzucali się na niego, jednak po czasie się przy nich rozruszał i teraz szaleją razem, a my płaczemy ze śmiechu :P Bardzo lubią spać razem ściśnięte w globusie podwieszonym u góry klatki, gonią się i "kłócą" o smakołyki, wyrywając je sobie z łapek. Podczas "walk" przegrany leżąc pokonany na plecach, udaje martwego, jednak zaraz wstaje i cała bitwa zaczyna się od nowa :)

Zamieszczam kilka pierwszych zdjęć naszych kochanych rozrabiaków, zrobionych pierwszego dnia po przyjeździe ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: smeg »

Zdjęcia nie działają, http://szczury.org/viewtopic.php?f=26&t=28539 - tu masz instrukcję wstawiania ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

A jeżeli chcę wrzucić zdjęcia z fotosika?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: smeg »

Na fotosiku pod zdjęciem masz link "pobierz kody" i wklejasz ten z "Miniaturka na forum", np:

Obrazek
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Przepraszam :) Teraz powinno zadziałać, więc zapraszam do obejrzenia;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Najstarsza szczurzynka ma na imię Tutuś , to kapturek ,ma 6 miesięcy i pochodzi z Wrocławia. Jest spokojna i zrównoważona, lubi być głaskana , i przytulana, to pieszczoch mojego syna, urodzinowy prezent ;)
Zaadoptowane bliźniaczki to szaro-niebieskie siostrzyczki . Duduś( od boi-dudka), ostrożna i strachliwa oraz Dziobek, szybka, zwinna, odważna dziewczynka, wszędzie jej pełno :)
Bardzo obawiałam się się momentu połączenia szczurków, ale przebiegło całkiem spokojnie,na neutralnym gruncie zachowywały się wspaniale, potem w klatce Tutuś trochę goniła maluchy, było kilka pisków i boksów, ale już wieczorem spały razem przytulone. :)
I tak jest do dziś.
Bardzo się cieszę że zaadoptowaliśmy te maluchy, są kochane, i takie zabawne, a nasza Tutusia ma towarzyszki zabaw i przytulanki do spania ;)
anitak28
Posty: 42
Rejestracja: pt lis 19, 2010 5:13 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: anitak28 »

Jakie piękne stadko ;) Wymiziać od nas proszę :*
Charlie <3 Willy <3
Mortimer [*] Sweeney [*] Koko [*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: akzi »

sa przesliczne !!! :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Anitak28 dziewczynki dziękują , wymiziane :)

Akazi , dziękuję w ich imieniu :)

Gdy maluchy do nas dołączyły wyglądały jak małe mychy, teraz podrosły i szczurasy z nich są prawdziwe.
Zapomniałam dodać że są z tej akcji adopcyjnej viewtopic.php?f=163&t=33939
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Spróbuję jeszcze raz ;)
viewtopic.php?f=163&t=33939
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: akzi »

moze pomóc ? :)
moze wklej linka poprostu ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
kasia_rom
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 13, 2011 9:03 pm

Re: Trzy muszkieterki;)

Post autor: kasia_rom »

Kolejna próba wklejenia linku, mam nadzieję, że teraz będzie wszystko działało:)

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=33939
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”