Mysia Dumbo/B-stok

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: Entreen »

Wychodzi na to, żem wredna baba, która nie liczy się z niczyim zdaniem :D Ani mój mężczyzna, ani rodzice nie byli zachwyceni pomysłem posiadania szczurków, ale po prostu postawiłam na swoim. Inna sprawa, że akurat z nimi nie mieszkam na stałe, a współlokatorka cieszyła się z nowych lokatorów na równi ze mną ;).
I mój mężczyzna jest okrrrropnie, ale to okropnie zazdrosny :D
...ale jakoś wszystko ostatnio uchodzi mi płazem i tylko znacząco przewracają oczami... ::)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: alken »

kurcze, to po ile lat mają wasi faceci że są o SZCZURY zazdrośni ::)

trotterus, widac że uwielbiasz swoją Mysię i chcesz dla niej jak najlepiej, więc moze warto się postarać, przekonać chłopa, znaleźć szczurkę do towarzystwa i uszczęśliwić Twoją pieszczoszkę :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: mini »

Entreen pisze:...ale jakoś wszystko ostatnio uchodzi mi płazem i tylko znacząco przewracają oczami... ::)
Przepraszam ale.. TOBIE uchodzi płazem!? Ja nie mam słów.. Znaczy mam, ale wole ich nie używać.
Kochana, nie daj się, broń swoich przekonań. Jesteś kim jesteś i to inni mają Ciebie akceptować z wszelkim bytem jaki Ciebie otacza, a nie na odwrót :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
bandytka
Posty: 61
Rejestracja: wt lut 22, 2011 4:49 pm
Lokalizacja: Berlin

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: bandytka »

tez mam taka dumbo mysie i tez pochodze z bialegostoku !! :D:D
pozdrowaiam wszystkich milosnikow szczurkow i WSZYWSTKIE SZCURASY z Białegostoku
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

Wiem, wiem, grunt to mieć to w pamięci i się zająć sprawą, dzięki za słowa motywacji i otuchy :)

Tymczasem, bardzo chętnie chciałabym zobaczyć, jak Mysia zareagowałaby na koleżankę, bandytka, może ustawimy jakieś spotkanie dla szczurek?


A tu jeszcze Mysia w trakcie szybkiego prysznica po podwórkowych hulankach...
Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: noovaa »

Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

ostatnio Myśka zaskoczyła mnie swoją nową "sztuczką" pozbywania się przeszkody na swojej drodze... Czego nie zrobi zmotywowana (wejściem pod biurko pełne kabli :P )

http://www.youtube.com/watch?v=QAUlbMDo ... ature=plcp
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

I nadszedł ten bardzo dla mnie smutny dzień...Piątek 13-go lipca... :(
Właściwie trwało to kilka dni, w trakcie których musiałam się pogodzić z utratą mojej kochanej szczurki... Nagle zaczęło ją przechylać na prawą stronę, powłóczyła tylnymi łapkami, była osowiała, nie chciała opuszczać klatki, przestała pić i jeść... 3 wizyty u weterynarza (w tym u p. Ewy w Klinice na Białostoczku, która jest specjalistką od małych zwierząt) tylko utwierdziły mnie w decyzji, że nie ma sensu ciągnąć cierpień Myśki... Nie dała rady już się umyć (choć po zastrzyku ze sterydów miała troszkę więcej sił przez dzień i nawet obiema łapkami myła uszka i próbowała przekręcić się, by dosięgnąć tylną część futerka...). P. Ewa wykryła u niej nowotwór jelita, nagle też w ciągu 2 dni przy jednym z sutków zrobił się duży guz... Po prostu wszystko na raz... Biedna... :-\
Niesamowite, ile można się napłakać z powodu zwierzaka... Do tej pory, jak o niej pomyślę, to się bardzo wzruszam i muszę uważać, żeby totalnie się nie rozkleić... Może tak jest dlatego, że był to mój pierwszy, wytęskniony szczurek... :'(

Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: BlackRat »

Prześliczna mordka :( Przykro mi [*][/b]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”