Miot alkoholowy.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Miot alkoholowy.

Post autor: klauduska »

Zakładam temat tutaj, bo tak mi łatwiej będzie uzupełniać info o nim i wam dowiadywać się czy wszystko jest ok czy nie.
i chciałabym, żebyście sami też informowali siebie nawzajem od czasu do czasu jak tam się szczury miewają.

Miot alkoholowy urodził się 25.09.2011
i jest u:
1. Babunia nausicaa
2. Wiśniówka Asica21
3. Pilzner albireo --> nie żyje; zm. 09.02.2012; nie wiadomo dlaczego; nie było sekcji
4. Porter albireo
5. Mojito Kamusia
6. Kamusia
7. Whisky KleoKot
8. Frik carrie17
9. Nergal verdiana
10. Bols verdiana

ich mama jakoś w sierpniu 2011 i jest u Dominika23
verdiana
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 01, 2011 3:48 pm

Re: Miot alkoholowy.

Post autor: verdiana »

Chętnie pospmamuję, popiszę i powrzucam zdjęcia, ale już mnie na innym forum opierniczyli, że za duże (mimo że zmniejszyłam), więc się teraz boję. :P
verdiana
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 01, 2011 3:48 pm

Re: Miot alkoholowy.

Post autor: verdiana »

Czemu tu taka cisza? :(

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nergalek


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Bolsik

Mają się świetnie. :) Nergal od razu dogadał się ze stadem. To taka duża ciamajda, w życiu nie miał żadnego zatargu z nikim, no, oprócz Bolsa. Bo Bols z kolei to zawadiaka. Sam zaczepia, nawet śpiące (!!) szczury, i się drze. Pięknie śpiewa. :D Wszystko bezkrwawo oczywiście.
Przyłączenie 3 maluchów do stada zaszkodziło Bolsowi na śpiewanie - przestał. :) Zmieniła się hierarchia i Bols i Nergal nie są już na samym dole. Nergal nadal nie ma problemów, Bols nadal zaczepia. :)

Nergal rośnie na dużego ciura, Bolsik zaś na drobnego. Jest teraz wielkości moich dziewczynek z labu, które ważą mniej niż 300g. Nergal wygląda na prawie dorosłego, niedużo pewnie urośnie.


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Bols, dupka Nergala, Kret i Dexter (2 maluchy).
verdiana
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 01, 2011 3:48 pm

Re: Miot alkoholowy.

Post autor: verdiana »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Tu w większym składzie. Bolsik za kratkami z lewej strony. Obok niego Nergal. Na dole od lewej: Dexter, Myszkin, Behemot, Kret zwisa z hamaka, poniżej na hamaku Ariel. Widać jeszcze kawałek Pirata nad miską. House się gdzieś schował, a Bilal odseparowany po operacji.
Kamusia
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 11, 2011 9:58 pm

Re: Miot alkoholowy.

Post autor: Kamusia »

Hejka :)

Nasze "Czereśniaki" mają się baaardzo dobrze ;) Przynajmniej żaden się nie skarży... ;D
3 cudne "myszoły" i 3 różne charakterki...
Tak więc Mojito to istne ADHD, wszędzie go pełno, nawet tam gdzie go nie ma...
Shaker jest "mięciusi jak kaczuszka" - największy przytulasek w rodzinie,
a Campari, cóż, dostojnik z niego, chodzi własnymi drogami, bójek unika jak ognia, a jak chcemy wziąć go na ręce to robi awanturę na pół osiedla ;D - taka słodka pierdoła ;)

Niestety zdjęć na chwilę obecną nie zamieszczę, ponieważ nie dorobiłam się jeszcze aparatu...

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miot alkoholowy.

Post autor: klauduska »

bardzo się cieszę, że takie dobre wieści od was Kamusia przychodzą :)
mam nadzieję, że uda ci się jakieś fotki porobić, bo chciałabym w sumie wnusiów zobaczyć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”