Tosia- dama z Olsztyna :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

maluchy już widzą ;p zaczynaja nawet probowac jedzonka..sa cudne,tu ich watek i linki do adpocji i zjdec:

http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=35104

a coż ja moge o Tosi powiedzieć???jest kochana ;p i sie swietnie zaaklimatyzowala,jakby od poczatku z nami byla ;p sieje spustoszenie po pokoju ;p biega jak szalona,podskakuje ;p lubi jak się ją gania ręka ;p troszecze zaniedbałam ją ze zdjęciami,bo non stop maluszki uwieczniam,zeby szybciej domek znalazly. ale jeszcze cos wrzuce z nia ;p
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
kiniaohkinia
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 9:21 am

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: kiniaohkinia »

Śliczne kluseczki :)
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Tosia- dama z Olsztyna :)

Post autor: mizi128 »

tosia nadal szaleje,lubi byc w centrum uwagi :p jest kochana. bałam sie ze nie zaakceptuje mamusi ktora już odchowala kluseczki i mogła z nimi zamieszkać. Ale trochę sie poturbowały a teraz miłość nastała.
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”