Ogonki u Jolki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Zrobiłam mu wczoraj kilka zdjęć
Tu prowizoryczna półka, plac zabaw :)
Obrazek

Pijemy wodę
Obrazek

Kilka ujęć na kanapie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z tego zrobiłam sobie avatar :)
Obrazek

Obrazek

Wczoraj też zrobiliśmy kolejne postępy w procesie oswajania. Skuliłam się na kanapie i Szczepan sobie wokól mnie, pode mną i na mnie buszował. Potem go miziać zaczęłam to się tak uroczo rozciągnął, ziewnął i przymróżył oczka, i leżał z dobre 20 minut. Widać było, że był zadowolony i mu się to smyranie bardzo podobało, a ja jak to ja małam łzy w oczach, ot z radości, że mnie lubi :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: furburger »

oo witam i na tym forum :D

pochwal się tutaj jeszcze swoimi psiakami i kociszkiem bo cudowne są :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Hej,hej :)

Już je troszkę pokazałam w dziale "podaj łapę" :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Kurcze, strasznie mi ciężko.... strasznie mi źle z tą świadomością, że Szczypek nie ma szczurzego towarzysza... mam wrażenie, że ma wokół siebie pustkę...
Dziś dwa razy kładłam się z nim na kanapie, pod polarowym kocykiem, i o ile na porannym leżeniu tylko językiwm lizał mi okolice dziurki od nosa i generalnie dużo brykał i zwiedzał o tyle teraz, na wieczornym leżeniu tak mnie wiskał, że czuję się jabym miała pół twarzy oczyszczone(leżałam na lewym poliku, więc czyścił prawą stronę).. iskał ząbkami, przedeptując moje poliki miejsce przy miejscu, przeczesał brwi, tymi swoimi rączusiami rozchylał usta, żeby mi zęby umyć.... nos i bordę to mam chyba sterylne, pieką trochę ale nie śmiałabym uników robić, bo przecież on się tak starał! Najbardziej chyba bolą (jak tak tymi ząbkami iska) powieki... miałam cykora, że np. nie spodobają mu się moje rzęsy i mi je opitoli na jeża... jak już wstałam to szybko łapłam za podręczne lusterko coby obadać czy mi rzęs nie poprzycinał :) Są.
i tak mi teraz potwornie przykro, że nie ma jeszcze szczurzego kolegi do towarzystwa, że mi serce pęka...szczurku, szczurku, gdzie jesteś?!? Nie chcę kupować mu kolegi w zoologu, bo już wystarczy, że on sam z takowego pochodzi...ale co mam zrobić? Nie wiem czy wytrzymam ten czas poszukiwań towarzysza dla niego drogą adopcji.... błagam... niech nam ktoś pomoże znaleźć młodego kolegę dla Szczypka....
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Paul_Julian »

Z Rybnika masz blisko np. do Katowic :)
A tu http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=35384 jest dwóch chłopców (piękni!) , ale pojedynczo też na pewno można zaadoptować.
A tu http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=35406 malce z Gliwic :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Napisałam do "iku" odpowiadając szczerze na pytania zadane dla potencjalnych chętnych w pierwszym poście. Zobaczymy czy i co odpisze :) Trzymać kciuki, oby się udało!
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Paul_Julian »

Trzymam, bo chlopcy cudni ze strzałeczkami na łebkach :)

A Szczypek ma fajne imię i też ładniutki :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Eve »

Trzymam zatem kciuki za pozytywne rozpatrzenie :)
Ja tak miałam z Zimą, długo nie mogłam znaleźć towarzyszki a jak już znalazłam to była w Poznaniu. 6 osób brały udział w dostarczeniu Jej do mnie ale się udało .. przy minus prawie dwadzieścia w środku nocy przyjechała Glusia .. to był 22 grudzień. To była piękna noc . Nie trać nadziei, Szczypek to fajny gość przecież :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Dziękuje dziewczyny za odwiedziny na wątku i za wsparcie. Napisałam juz do obu dziewczyn w sprawie adopcji. Zobaczymy co się z tego wykluje. Ja jestem w każdej chwili gotowa wsiąść w jakiego busa i jechać po mowe maleństwo... Trzymajcie proszę kciuki :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Iguta87 »

Wiem co czujesz, mi też serce się kraje jak widzę osowiałego Pioruna samotnego w klatce;/ jemu też towarzysz potrzebny jest jak najszybciej;/

Dlatego ciesze się że napisałaś i mam nadzieję ze wybierzesz Pioruna- już go zarezerwowałam dla Ciebie;) zresztą napisałam Ci wszystko w PW;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Frugo_Frugo »

Dobrze, że bierzesz Piorunka, widok samego szczura w klatce to masakra. :(
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

A więc.... to jest jakaś masakra....
Czytam sobie książkę leżąc grzecznie w łóżeczku... dzwoni telefon.... koleżanka dzwoni... odbieram a ta do mnie czy nie poratuję jej bo córka jej siostry kupiła bez wiedzy rodziców szczura i panika w domu.... rodzice szczura nie akceptuja...więc do tej mojej koleżanki ta jej siostra się zwraca, żeby zabrać "toto zwierzeę" z ich domu.... No to kumpela zabrała malucha do siebie nie wiele myśląc łap za telefon do mnie.... No i mam tym sposobem drugiego szczurka z zoologa.... tak samo mały jak Szczepanek jak do mnie trafił....wykonałam telefon do kumpeli po czasie, z którego zoologa ten maluch jest... ta mi oddzwania, że z tego samego co ja mam Szczypka.... muszę tam pójść i dopytać czy mieli w ciągu ostatniego tygodnia "dostawę" ogonków bo jeśli nie to to może być Szczypokowy braciszek, tyle że troszkę mniejszy w obecnej chwili bo Szczypek wiadomo traz na lepszym żarciuu niż ten "Nowy"....więc lepiej rośnie niż brat...
Jak dobrze, że ja większą klatkę chcę kupić bo przy takim tempie doszczurzania to byłoby kiepsko przy mniejszej klatce... :-\
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: JolkaB »

Generlnie Szczypek gościa przyjął całkiem ładnie. Kładzie go coprawda na plecki ale po chwili go zaczyna iskać.... "Nowy" się grzecznie poddaje więc zadymy nie ma... zapobiegawczo wypucowałam zastępcze ich lokum coby zapachy się wyrównały.. Będę informowała was na bieżąco jak się sytuacja "na forncie" rozwija.... ::)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Frugo_Frugo »

O to fajnie. A Piorunka bierzesz ?
Ciesze się, że "Nowy" wydostał się ze sklepu bez Twej wiedzy. :-*
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Szczypek mój kochany

Post autor: Frugo_Frugo »

I zapomniałam ... ::) Dawaj foty !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”