KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Zapewne chodzi o to, że gdyby nie cenzura, to Majaa mogłaby podac link do tematu na allo.

Majaa, wyslij Delilah link w emailu, jesli o to chodzi.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

A tak, cenzura o której już kiedyś z Tobą rozmawiałam, a Ty mnie odesłałeś do ludzi z czerwonymi nickami :> To skoro już masz czerwony nick, może wreszcie zmienią się zasady i zaczniemy unikać takich głupich nieporozumień? :>
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: majaa »

Paul_Julian blisko :D chodzi o to że w sprawie pomocy ogonkom przepływ informacji bezpośrednio na wątkach "ratujących szczury" powinien być dozwolony między forami ;D To oczywiście moje zdanie ale wydaje mi się że dobrostan szczurków już żyjących i cierpiących przez nieodpowiedzialność człowieka powinien być dla nas najważniejszy.
P.S. No i nie wiem czy na tych wątkach (takich jak ten który ewidentnie ma pomóc szczurowi w dramatycznej sytuacji życiowej)można pisać i kierować do allo no ale skoro Ty jako admin użyłeś tej nazwy to może czas by choć tu można było jej używać .
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: majaa »

Sorry nie wiem jak edytować więc proszę o wyrozumiałość.
Pragnę dodać że Raiuna napisała to prościej co ja chciałam powiedzieć ;D może już czas zmienić zasady bo szczurkom pewnie wyjdzie to na dobre.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Rajuna pisze:A tak, cenzura o której już kiedyś z Tobą rozmawiałam, a Ty mnie odesłałeś do ludzi z czerwonymi nickami :> To skoro już masz czerwony nick, może wreszcie zmienią się zasady i zaczniemy unikać takich głupich nieporozumień? :>
Od siebie mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej cenzura zniknie na tematy adopcyjne i choroby.

Zarówno Delilah jak i Majaa są na obu forach, więc mozna było tam tez pisać. Z tego co wiem, używanie nazwy nigdy nie było chyba zabronione ;)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Frugo_Frugo »

majaa pisze:Sorry nie wiem jak edytować więc proszę o wyrozumiałość.
Tu nie można edytować , więc ok. :)
majaa pisze:chodzi o to że w sprawie pomocy ogonkom przepływ informacji bezpośrednio na wątkach "ratujących szczury" powinien być dozwolony między forami ;D To oczywiście moje zdanie ale wydaje mi się że dobrostan szczurków już żyjących i cierpiących przez nieodpowiedzialność człowieka powinien być dla nas najważniejszy.
Popieram majee , też sądzę, że jeśli chodzi o adopcję to nie powinno być cenzury, bo nie oszukujmy się - 85 % osób pod pojęciem "drugie/inne forum" wie o jakie forum chodzi i zna je.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Napisałem wyżej, że cenzura zostanie zniesiona.
I obecnie jest zniesiona na działy adopcje/choroby, detale w dziale Ogloszenia http://szczury.org/viewforum.php?f=39
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: majaa »

Paul Julian jeśli to nie info z okazji Pierwszego Kwietnia to super.
Ale żeby nie było tak cukierkowo to ja bardzo dokładnie będę czytała dział o chorobach.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Zostało ogłoszone wczoraj, nie przewiduję 1kwietniowych żartów, i bez tego mam dośc sprzątania :)
Zapraszam do czytania działu o chorobach, im więcej wiesz, tym wczesniej zauważysz symptomy choroby i masz więcej czasu na leczenie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Akka »

GMR :-[
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: emi2410 »

I co z małą? :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

Z tego co wiem, to rozmowy trwają ;) A mała chyba nadal tam, gdzie była, po świętach dopiero ma jechać dalej.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: *Delilah* »

Dokładnie tak jak napisała Rajuna . Sprawa w toku .
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: majaa »

*Delilah* pisze:Dokładnie tak jak napisała Rajuna . Sprawa w toku .
Rajuna pisze:Z tego co wiem, to rozmowy trwają ;) A mała chyba nadal tam, gdzie była, po świętach dopiero ma jechać dalej.
*Delilah* pisze:Dokładnie tak jak napisała Rajuna . Sprawa w toku .
Dnia 29 02 2012 roku otrzymałam taką oto odpowiedź od założycielki wątku w związku z tym że na allo prosiła o kontakt e-meil tak też zrobiłam to dokładny cytat do wglądu dla zainteresowanych
"Hej ! Szczurcia już znalazła domek, stąd pozostaje mi pozdrowić Was i Wasze stadko serdecznie i podziękować za odzew ! "
więc szczurcia chyba ma już dom? przecież dziś jest 2 kwietnia. A może sprawa była tak pilna że po prostu załatwiona w tempie expresowym.Abym nie zapomniała to jeszcze dla pewności tytuł wątku sobie zapiszę .
No i czekamy na wieści bo szczurcia nie wiem gdzie święta spędzi pewnie w tym super domku w którym obecnie przebywa.
No ale nie ma się gdzie śpieszyć tam upływają jej kolejne wspaniałe dni z życia samotnego szczurka,w sumie co za różnica szczury żyją przecież tak długo.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

majaa, 29.02 czy 29.03 dostałaś taką odpowiedź? Bo jeśli przejrzysz temat, to 29.03 ja się zgłosiłam i Deli była prawie zdecydowana oddać mi dziewczynkę, po czym przeczytała maila od Ciebie i zaczęła się wahać, bo ja nie daję 100% pewności, że będzie miała u mnie DS, a ty to DS zaproponowałaś. Z rozmów z Deli wiem, że robi teraz wywiad środowiskowy w Twojej sprawie (tak samo jak zbierała informacje o mnie z innych źródeł niż moje zapewnienia :P bądź co bądź można napisać wszystko). Czy poza tamtą odpowiedzią, którą cytujesz, dostałaś inne maile od niej? Bo może pieklisz się niepotrzebnie na osobę, która wysłała Ci odpowiedź, ale winne niedostarczenia jej jest forum.
A szczur i tak będzie siedzieć do świąt tam, gdzie jest, bo jest to decyzja jego obecnych właścicieli - gdyby postanowili inaczej, młoda już by była u mnie na DT, ale to jest ich decyzja, a nie Deli.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”