<Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kamisa_91 »

Są przesłodkie :-* domek już czeka na dwóch braciszków, myślę, że decyzja została już podjęta na 100 %, najważniejsze żeby dobrze się czuli i byli szczęśliwi, a tak pewnie będzie jak będą we dwóch. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia za jakiś czas jak zaczną się zmieniać. A co do tego, że wyglądają jak kluseczki, to bardzo dobrze bo dużo mleczka mamusinego znaczy duuużo zdrowia:) Oby były takie zdrowe jak śliczne.

Pozdrawiamy gorąco. Kamila i Dawid
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: hotkot »

Dziś świeżutka dostawa nowych fotek :)
Maleństwa mają już 9 dni. Zdążyłam się już w niech zakochać, wiec zabierzcie je czym prędzej ode mnie bo za niedługo nie oddam żadnego :P

A więc tak, ta ślicznotka zostaje z nami :

Obrazek

Jedna z tych panienek wstępnie zarezerwowana dla szczureks
Obrazek
Obrazek

A to chłopcy dla kamisa_91
Obrazek
Obrazek

Cała gromadka wygląda tak:
http://i1065.photobucket.com/albums/u38 ... l-9dni.jpg

Więc w najlepszym wypadku została do oddania tylko jedna dziewczynka, w najgorszym (jeśli nie uda się dograć transportu do Bydgoszczy) 2 dziewczynki.

Ktoś (najlepiej z okolic ) chętny na śliczną panienkę??
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: Igaśka »

Piękności ! :-*
kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kamisa_91 »

Czekamy z niecierpliwością na maluchy:) nie da się jakoś przyspieszyć ich wzrostu :P ?? Ja już chce je wytulić ;) :P I żebyś się przypadkiem nie rozmyśliła bo będzie nam bardzo smutno ;) czekamy na kolejne zdjęcia i ukochaj je od nas. POZDROWIENIA
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: hotkot »

ok to od dziś będę je karmić drożdżami i na kaloryfer i w niedziele powinny być gotowe ;)
Nie rozmyśle się, chyba ;) są coraz fajniejsze. Jutro lub w niedziele powinny otwierać oczka :D
kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kamisa_91 »

:P :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: smeg »

A czy szczureks ma już jakieś szczurki? ;) Jeśli nie, to nie oddawaj mu pojedynczej samiczki, niech weźmie obie :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
szczureks
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 28, 2012 10:31 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: szczureks »

smeg pisze:A czy szczureks ma już jakieś szczurki? ;) Jeśli nie, to nie oddawaj mu pojedynczej samiczki, niech weźmie obie :)
Tak Posiadam jedną bardzo młodą kobitkę :) ma dopiero 1 miesiąc i szukam jej towarzyszki :) Bardzo mi zależy aby adoptować !! nie chcę kupować z zoologicznego bo wiadomo co tam panuje!!! Wolę zdrowego pięknego ogonka :)Pozdrawiam. O0
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: hotkot »

No i mamy komplet :D


Chłopcy idą do kamisa_91
Obrazek

Jedna zostaje z nami
Jedna trafi do szczureks, jest tylko problem z przetransportowaniem tej kruszyny do Bydgoszczy. Może ktoś ma po drodze??
Ostatnia panna trafi do Empathy
Obrazek

Coraz ciężej utrzymać je w kupie ;)
Obrazek

A to najbardziej zainteresowana maluchami :D
Obrazek
kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kamisa_91 »

Ten kot jest niemożliwy :P ty je tam dobrze pilnuj bo kociak miałby pyszne śniadanko :( :P kochane maluchy
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: freesound »

Noo, pilnuj, pilnuj. Ja bym nie zaufała. Mam kota i nawet dużym szczurasom nie pokazuje, bo po co mają o sobie wiedzieć jak jestem w domu 2 razy do roku. A moja uwielbia przynosić w pyszczku ptaki, nornice, myszy itd..

Maluszki piękne! :)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: hotkot »

Pilnuję pilnuję, obwąchiwanie maluszków tylko pod moim czujnym okiem ;). Co do dużych szczurów to one sobie doskonale z Lenką radzą, ona jest całkowicie domowym kotem i wolno żyjącego gryzonia na oczy nie widziała. Jest bardzo zaciekawiona ogonkami, ale jak któryś z nich biegnie w jej kierunku to ucieka gdzie pieprz rośnie ;D
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: freesound »

Hehe no chyba, że tak :) Moja to przytulaska straszna, ale uwielbia polować. Nawet niektóre psy boją się jej ;p
kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kamisa_91 »

No i gdzie zdjęcia małych oczek :P ?? :) Takie leniwe, że jeszcze się nie otworzyły ?? Czekamy niecierpliwie
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: <Katowice> 2 dziewczynki i 2 chłopaków

Post autor: kinia87 »

a czy jeszcze jedna samiczka huskulcowa jest wolna? jesli tak chetnie przygarne, tez jestem z bydgoszczy, wiec za jednym transportem by bylo, razem z samiczka do szczureks.
Do wczoraj mialam 5 szczurasow, jedna nas opuscila :( sluze fotkami, informacjami etc... ;) szczury maja swoj "pokoj" z zabawkami, zagrode 3x2m, w ktorej maja dostep do wybiegu z klatki 24/dobe... ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”