KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: freesound »

Aj nie wiem czy to był szpan, czy po prostu był nagrzany i chciał wziąć szczurowatego na spacer. Miał już kiedyś podobną przygodę ze szczurkiem, z którym nie wiadomo co się stało.. Skąd się tacy ludzie biorą ???

Trzymam kciuki!!! Whiskey da radę ;)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Rajuna »

Nietoperku, ale u mnie też jest babeczka, która chodziła na spacery... 8 studentów w mieszkaniu, kupili w wakacje zwierzaka, dla jaj. Warunki tragiczne, ale szczur.. kurde, tak zsocjalizowany, że nie masz pojęcia :) Miała szczęście, że im nigdzie nie zwiała i doczekała w jednym kawałku chwili, kiedy się znudziła i postanowili ją oddać ::) Wiesz, dla większości to jest wydatek od 5-10zł, w skrajnych przypadkach widziałam takie "zwykłe" szczury po 20-30zł. I ludzie nie szanują, bo uważają, ze jak zapłacili, to mogą robić co chcą. I tak dobrze, że postanowił dla szpanu się z nią tylko przejść do klubu, a nie np. nagrać filmik o tym, jak ją wkłada do mikrofali :/ Ostatnio tyle się naczytałam o okropieństwach, które ludzie wyczyniają ze zwierzakami, że spać po nocach nie mogę :(
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Nie mówię o samych spacerach,bo sama miałam przecież szczura,który czasami pół dnia spędzał na zielonej trawce,chodząc przy nodze jak pies lub synek na ramieniu z nim chodził z całą dzieciarnią z podwórka.Chodzi mi o kompletną nieodpowiedzialność osoby,która zabiera zwierzaka do klubu... :o Hałas,dym,głośna muzyka,alkohol...To nie miejsce dla tak delikatnego stworzenia.
Nie raz widziałam osoby spacerujące ze szczurem na ramieniu,ale coś takiego... :-\
Ogoniasta,wybacz ten offtop i wygłaszcz malutką! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Od 12 zaczęłyśmy łączenie...najpierw łazienka, neutralny teren...zero reakcji...potem wsadziłyśmy je do duny...po 15 minutach Izzie zrobiła się wielkim pomponem, zdominowała małą, nafukała i chwile się pokotłowały...obejrzałam Whisky, cała i zdrowa...po chwili zobaczyłam że Izzie ma na pysiu spore rozcięcie ::) Mała zadziora ją potraktowała chyba z pazura ::) Potem była już cisza i spokój..spały wtulone wszystkie na kupie...o 18 z duny powędrowały do wyszorowanego towera ;)
Było jedno większe spięcie między Whisky a Izzie, ale bez ofiar :P Teraz śpią razem w sputniku....zobaczymy co będzie jak się pobudzą ::)
Proszę o kciuki, bo pewnie czeka mnie bezsenna noc ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: freesound »

Będzie dobrze, jeśli mała daje się dominować powinno być chyba ok ;) Chociaż co ja tam wiem, mam za sobą jedno łączenie tylko ;pp

Trzymam mocno kciuki!!!
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Noc była dość głośna...impreza i rozróba na całego ::) Dużo pisków, kotłowania...na szczęście na hałasie i strachu się skończyło. ;)
Teraz dziewczyny wypoczywają...niestety mała osobno...podejrzewam kolejną balangę dziś wieczorem ::)
ehhh....już bym chciała żeby było "za tydzień" i wszystkie szczęśliwe i zadowolone, wciśnięte w sputnik ;D
Na chwile obecną mamy trzy stręczycielki : Izzie, Daisy i Foxy. Delicja z doskoku coś tam fuka. Natomiast Celica, Seventh i Lily są zdecydowanie fankami ciszy i spokoju..jakieś mało rozrywkowe :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: sasza&masza »

Nie znosze łączenia ;D w nocy zawsze przy większej bitwie budze sie cała przestraszona z palpitacją serca i lece do tych szczurów czy wszystko dobrze. Nie zdrowy taki stres :P Ale trzymam kciuki za łączenie :D
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Obrazek

Sasha, Sashka, Sashłyniu, Sashłyczek.....dostałyśmy maila od pseudohodowcy, czy chcemy ją..odda bo nie może zajść w ciążę :-\ Oczywiście zabrałyśmy...brzydalek straszny...ale kochana, przymilna, odważna...szybko pojechała do nowego domu do jordana. Tam niestety nie potrafiła się dogadać ze stadem :( Po wielu próbach łączenia, mała wróciła do mnie. Próbowałam ją łączyć z Królewnami..jednak okazało się, że Sasha woli inaczej...nerwus, panikarz, dominatorka, agresorka..dla szczurów, dla mnie cudowny i kochany łobuziak. Mieszkała jakiś czas sama..do czasu aż adoptowałam Lexi :) Spotkały się kilka razy. To była miłość od pierwszego niuchnięcia ;) Lexi bardzo uległa, od razu poddała się Sashy :) Dogadały się bez większych problemów i zamieszkały razem :) Cudownie było patrzeć jak wreszcie Sasha ma do kogo się przytulić, kto ją iska i grzeje w nocy :) Łzy napływały do oczu jak widziałam je razem :)

Na Wielkanoc pojechałam do rodziców...ogonkami zajmowała się Biała...w niedziele wieczorem przez telefon powiedziałam mi że Sashka gada :( We wtorek pojechałyśmy do weta. Zapalenie płuc :( Dostała antybiotyk, steryd, biodacyne do nebulizacji...nie pomagało...pojechałyśmy znowu do weta..dostała jeszcze steryd i zalecenie kontynuacji antybiotyku...we wtorek w nocy Sasha zaczęła łapać powietrze pyszczkiem :( co jakiś czas miała takie krótkie ataki duszności..Biała podała jej steryd. Na drugi dzień pojechałyśmy znowu do dr. Diagnoza po osłuchaniu: najprawdopodobniej ropnie/guzy w płucach...serce słychać tak wyraźnie, jakby dzwięk odbijał się od litej masy :'( dla potwierdzenia diagnozy należało zrobić rtg..zdjęcie musiało być wykonane pod narkozą wziewną, więc trzeba było poprawić stan Sashki. Dostała Mucosolvan i Pulmicort do nebulizacji. W nocy znowu miała ataki duszności...po drugiej nebulizacji spała już spokojnie. Na drugi dzień pojechałyśmy na rtg. Miałam nadzieje..nadzieje na to że jednak nie będzie tam ropni ani guzów...wtedy byłaby szansa na ratunek mojego brzydalka... Niestety..i tym razem dr Piasecki się nie pomylił. Zdjęcie potwierdziło wcześniejszą diagnozę: całe lewe płuco w ropniach..na zdjęciu było takie białe, aż świecące :( :(
Sasha dostała ostatni zastrzyk..i zasnęła...20.04

Ja do tej pory nie mogę w to uwierzyć...minęło kilka dni a ja dalej nie wierzę, że jej nie ma :'( Patrzę na klatkę, w której siedzi Lexi i szukam brzydalka..ale jej nie ma..NIE MA...
Była cudowna i wyjątkowa..ubóstwiałam ją miziać i miętolić i całować to dziwacznie porośnięte włoskami ciałeczko...indywidualistka, która wiedziała czego chce...miała trudny początek...ale mam nadzieje, że choć ten rok u mnie dał jej troszkę stabilności i spokoju..i Lexi..Lexi na pewno była jej szczęściem...

Żegnaj mój ukochany brzydalku...żegnaj i do zobaczenia Sashłyniu :-* :'(

"We will be with you
When you're leaving
We will be with you
When you go
We will be with you
And hold you till you're quiet
It hurts to let you go

We will be with you
We will be with you
We will be with you
You will stay with us"
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: alken »

przykro mi :(
dla Sashki (*)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

[*]
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

[^]

bardzo mi przykro :(
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Cudne,kochane dziwadełko...Bardzo mi przykro Ogoniasta,miałam okazję ją poznać,nawet kiedyś mojego męża ze snu zbudziła samym swoim wyglądem... ;) Cudowny ufolek,dobrze miała u Ciebie i ona też pewnie czuła się szczęśliwa.Przykro,gdy odchodzi kolejny aniołek...
[*]
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: *Delilah* »

Wiadomo, że słowa nic nie pomogą w takiej sytuacji... ale cudownie, że dałaś Jej domek, miłość i dzięki Tobie odnalazła przyjaźń w Lexi .. Trzymaj się Ogoniasta
[*] dla pięknego brzydalka...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: zocha »

Ogromnie Ci współczuję :(

[*] dla Sashki
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Dawno temu obiecałam zdjęcia ::) więc dziś taka mała zbieranina z ostatniego czasu ;)

Seventh Heaven
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Foxy Lady
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Celica vel Chunni SunRat's
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Delicja
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Izzie
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kwiatki - Daisy i Lily..moje kloniki :-*
ObrazekObrazekObrazek

Whisky - nieuchwytna ;D Cud ze ma dwa zdjęcia :D
ObrazekObrazek

Delicja i Foxy
..
Chwile przed:
Obrazek
Chwilę po:
Obrazek
:P

Lexi
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Sashka - kilka ostatnich zdjęć..jeszcze sprzed choroby
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Łobuzy jeszcze razem :(
ObrazekObrazek

Zabawy z miotełką :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jeszcze filmik z Celisią :)
Jej ulubione zajęcie: Celica pieszczoch
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”