[Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Mati90
Posty: 63
Rejestracja: śr gru 28, 2011 11:24 am

[Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: Mati90 »

Cześć. Oddam dwie samiczki - kolory takie jak w temacie - w bardzo dobre ręce. Szczurki od początku życia trzymane są razem więc wolałbym ich nie rozdzielać. Są bardzo spokojne i ciekawskie. Chętnie siedzą na dłoni czy na ramieniu, nie gryzą. Reagują na swoje imiona i cmokanie. Mają prawie 4 miesiące. Oddam je osobie, która zapewni im ciekawe i zdrowe życie. Zanim jednak je ddam będę musiał zadać parę ważnych pytań przyszłemu właścicielowi żebym się upewnił że szczury trafia do odpowiedniego domu. Decydują warunki a nie kolejność zgłoszeń :-) Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (fuzz

Post autor: Venefico »

A z jakiego powodu je oddajesz? Kurcze, śliczne są, a akurat szukam koleżanek dla mojej szczury, bo kilka dni temu jedna odeszła.. Ale nie wiem jeszcze jak to będzie.
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (fuzz

Post autor: Igaśka »

To są zdjęcia obu ? :)
Mati90
Posty: 63
Rejestracja: śr gru 28, 2011 11:24 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (fuzz

Post autor: Mati90 »

Tak tylko się chyba pomyliłem i tam powinno być rex a nie fuzz . Chodzi m to że jedna ma krecona sierść i wibrysy
nelaxd
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 11:20 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: nelaxd »

Jestem zainteresowana adopcją. Proszę o kontakt na nr gg 11768881 ;D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: KITEgirl »

Mati90 sprawdź dokładnie użytkowniczkę nelaxd bo jest na forum nowa i nikt jej nie zna. najlepiej wizyta przedadopcyjna.
nelaxd
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 11:20 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: nelaxd »

owszem jestem nowa, zarejestrowałam się na szczury.org, ponieważ zainteresowałam się tymi zwierzętami, więc rozglądam się za adopcją.
Mati90
Posty: 63
Rejestracja: śr gru 28, 2011 11:24 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: Mati90 »

Okazało się że jest z zielonej góry więc adopcja odpada bo nie chce by szczury tak podróżowały.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: smeg »

Przecież do Zielonej Góry wcale nie jest tak daleko ;) Możesz mieć problem ze znalezieniem domu dla dwóch dorosłych samców tylko we Wrocławiu. Szczurom w podróży nic się nie stanie, jeśli jadą z kimś, kto się nimi zajmie.

A co do odmiany, to oba szczury to black husky, a rex to nie rex, tylko raczej velveteen.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: Venefico »

Moje poprzednie szczury jechały do mnie z Warszawy i nic im nie było :) Byłabym też chętna na adopcje. Mieszkam 2 godziny drogi od Wrocławia i jbc. mogłabym po nie pojechać, bo raczej nikt nie jeździ w moje strony. Wyślę Ci Pm z odpowiedziami na pytania :)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: noovaa »

KITEgirl, skoro już spławiamy nowych użytkowników w tak niemiły sposób ... to może w ogóle poprośmy admina żeby zablokował możliwość rejestracji nowych użytkowników ?

Nawet jeśli masz jakieś sugestię .. to wystarczyłoby dać link do ogłoszenia Paula gdzie opisał jak najlepiej szukać domów. Nie wypowiadaj się w imieniu całego forum, bo nie wiesz czy nikt jej nie zna ... skąd wiesz że nie jest to np. moja najlepsza przyjaciółka, albo bliska rodzina kogokolwiek z forum ?

Jakby tak o mnie ktoś napisał, to pierwsze co bym pomyślała, to że skoro jestem nowa, to nie mam czego tutaj szukać i idę sobie zwierza kupić .... -.-

Od takich uwag jest PW.

-- > Koniec off top'u
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
nelaxd
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 11:20 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: nelaxd »

Rzeczywiście nie jest aż tak daleko, ale niestety nie ma transportu. Mogłabym przyjechać PKP, ale to jest nieopłacalne, bo równie dobrze mogłabym kupić szczurki w sklepie zoologicznym za mniejszą cenę niż wyniesie mnie podróż w obie strony. Rozglądnę się jeszcze po Zielonej. :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: noovaa »

nealax, adopcja nie ma być opłacalna .. :)

Adoptując sprzeciwiasz się krzywdzeniu zwierząt w celach zarobkowych ... Nie zawsze to jest opłacalne ...
Ale wydaje mi się że transportu można przecież poszukać. Jeśli tylko właściciel szczurków się zgodzi, mamy wątek transportowy, można napisać zapytanie.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: KITEgirl »

nelaxd tu jest wytłumaczone dlaczego adopcja a nie sklep http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=24678
a teraz długi weekend, ludzie jeżdżą i jeżdżą więc pewnie coś się znajdzie.
Mati90
Posty: 63
Rejestracja: śr gru 28, 2011 11:24 am

Re: [Wrocław] Black husky i grey berkshire headspotted (rex)

Post autor: Mati90 »

Może zdjęcia nie wyszły ale zapewniam że jedna jest czarna a jedna jest szara. A ta szara nie ma tej części blazed i ma prawie całe plecy i boki kolorowe więc to nie husky:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”