Marcel [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lumi
Posty: 74
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 5:08 pm

Marcel [*]

Post autor: Lumi »

Dzisiaj po powrocie zastało mnie dużo bólu i płaczu z powodu braku jednego małego serduszka . Braku bicia tego serduszka w malutkim ciele . Wczoraj cały dzień przespał na moim łóżku . Był dziwnie zaspany . Kiedy usiadłam przy nim podszedł i położył się przy mnie . Gdy na położyłam oba maluchy spać wydawało się że jest normalnie . Jak każdego wieczoru . Obudziłam się o 3.15 w nocy . Od razu zajrzałam do maluchów . Pomogłam Marcelkowi się napić i poszłam spać dalej . Nie mogłam zasnąć do 4.20 . Rano przed wyjściem do szkoły usiadłam przed klatką i pogłaskałam ogonki . Przed odejściem powiedziałam słowa "Kocham was" . Wracając do domu kupiłam maluchom świeże wiórki . Po wejściu do domu ok.14.30 rzuciłam torbę i poszłam do klatki . Otworzyłam drzwi i widząc go leżącego na półce pleckami do wyjścia myślałam że śpi . Podeszłam bliżej i zadrżałam . Dotknęłam go i przestraszyłam czując jaki sztywny jest mój kochany maluszek . Drżącym głosem prosiłam żeby się obudził . Zadzwoniłam do mamy po czym po przyjaciółkę . bardzo jestem jej wdzięczna za pomoc . Wykopała dół w ogrodzie lecz przed tym wsadziła Marcela do pudełka na papierowy ręcznik i zawinęła w torbę . To ja chciałam go odłożyć do miejsca gdzie miał zostać . Wrzuciłam mu trochę sianka żeby miał wygodnie w "tym miejscu" i pulpecika gdyż je lubił . Do tej pory płaczę , tylko trochę mniej i trochę się uspokoiłam . Mam nadzieję że miał u mnie dobrze . Chce tylko żeby teraz miał jeszcze lepiej .

Dzień 5 grudnia 2010 po przyjeździe :

Obrazek

Tutaj kwiecień 2011 :

Obrazek

A tutaj Marcelek z pluszakiem :

Obrazek

A czyje to noski ? Marcelek i Fado :

Obrazek

Zawsze będzie w moim serduszku nawet jeżeli nie ciałem to duchem .

Teraz powinno być Ci dobrze z innymi ogoniastymi . Na zawsze w mej pamięci [*] .

Obrazek
Obrazek
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Marcel [*]

Post autor: treehouse »

:( Bardzo mi przykro...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Marcel [*]

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Marcel [*]

Post autor: klimejszyn »

[*]
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marcel [*]

Post autor: renett »

Leć Marcelku :'(
[*]
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Marcel [*]

Post autor: akzi »

tak mi przykro, byl slodki , teraz jest anioleczkiem, i je prażone orzeszki na jednej z chmurek z moja Marysią :*

Dla Marcelka :* [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Rattowa
Posty: 141
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 8:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcel [*]

Post autor: Rattowa »

[*] Dla Maluszka:(
Niech małe łapki poniosą Cię Marcelku szczęśliwie za TM :(
Śpij słodko Aniołku:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”