moje szczurkowe psiapsiółki FiBi i LoLa ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: moje szczurkowe psiapsiółki FiBi i LoLa ;)

Post autor: xiao-he »

LoCzEk pisze:z tego co wiem to weterynarz też może się pomylić więc nikt nie da mi pewności ::) na razie bede obserwować szczurkę ^-^
Masz rację, nawet weterynarz może się mylić. Ale bacznie obserwuj szczurkę i patrz czy brzuszek się powiększa, czy jest taki sam ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: moje szczurkowe psiapsiółki FiBi i LoLa ;)

Post autor: Lilien »

I jak dziewuszki ? Byłaś u weterynarza? Mam nadzieje, że nic się do tej pory nie urodziło a Lola tylko znacznie przybiera na wadze. Jak już wszystko się uspokoi to koniecznie wrzuć więcej zdjęć dziewczynek :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
LoCzEk
Posty: 52
Rejestracja: śr maja 16, 2012 2:12 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: moje szczurkowe psiapsiółki FiBi i LoLa ;)

Post autor: LoCzEk »

witam :) nie bylo mnie ostatnio bo bylam zajeta tym i owym :) u weta nie byłam i nic się nie urodziło jeśli chodzi o LoLe :) po prostu dziewuszki rosną jak na drożdżach ;) łobuziary ;) nie długo wrzócę nowe zdjatka dziewczynek :) tylko musze je najpierw zrobić a one takie żywotne że jak biegają po łóżku to uchwycic nic nie można :) dodam tylko że FiBi zmieniła kolor sierści i jest siwo biała ;) cudownie wygląda :)
Obrazek
FiBi i LoLa
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: moje szczurkowe psiapsiółki FiBi i LoLa ;)

Post autor: Lilien »

Bardzo się cieszę, że to tylko szybkie przybieranie na wadze. Ja po kupnie dziewczynek przechodziłam to samo " A co jak jest w ciąży? O rany co ja zrobie" Ale również było to tylko przybieranie na wadze:) Fibi haszczeje fajnie, one zmieniają kolor sierści jak kameleony ! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”